ГоловнаЕзотерика і магіяДзеркальна дата жовтня 10.10 допоможе залучити удачу

Дзеркальна дата жовтня 10.10 допоможе залучити удачу

Дзеркальні дат дуже важливі, тому що в такі дні значно легше залучити у своє життя успіх і привернути удачу. 10 жовтня не виключання, тому варто прислухатися до порад експертів, щоб залучити удачу та успіх у своє життя. Нумерологи вказують, що 10.10 дзеркальна дата, коли править одиниця.

Дане число має сильну енергетику, яка здатна допомагати у справах. Астрологи радять уникати енергетичного спустошення, тому витрачайте сили обережно, бо відновлюватися вони будуть не одразу.

Дзеркальна дата жовтня 10.10 допоможе залучити успіх в коханні і стосунках

У коханні Одиниця являється головним помічником. Причому це стосується не тільки тих, хто знаходиться у пошуку своєї другої половинки, а й тих, хто перебуває у стосунках.

В цей день астрологи радять людям, які перебувають у стосунках, провести час разом. Можна влаштувати романтичну вечерю, спільних похід у театр або у кіно. Саме 10 жовтня можна надати нового змісту Вашим стосункам.

Самотні представники, хто знаходиться у пошуку, не варто хвилюватися і боятися нових знайомств. Якщо Вам хтось подобається, можете запросити цю людину на побачення.

Існує ритуал для привернення кохання у життя. Для цього потрібно мати фото Вашої симпатії. На звороті напишіть ім’я і покладіть фото під подушку. Фото повинно там бути 10 днів. Протягом цього часу перед сном потрібно дивитися на фото і промовляти фразу: «Коханням сильним, коханням міцним зв’язую нас. Да буде так!»

Дзеркальна дата жовтня 10.10 допоможе залучити удачу у фінансах і роботі

Цей день сприятливий і для фінансових справ. Одиниця символізує особливі починання, початок якогось нового шляху. Цього дня, 10 жовтня, можна розпочинати нові справи як амбітні, так і повсякденні рутинні.

Дзеркальна дата жовтня 10.10, поради нумерологів і астрологів

Фахівці вважають 10.10 днем великого везіння у всіх сферах життя. Але є кілька порад, які варто взяти до уваги, щоб стати більш успішними як в коханні, так і на роботі:

Не варто поспішати. Одиниця не виносить поспіху і швидкої зміни подій.

Потрібно залишатися вірним своїм життєвим принципам і не перекладати відповідальність на інших. Тоді удача буде супроводжувати Вас.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст