ГоловнаЕзотерика і магіяДіти індиго по знаку Зодіаку

Діти індиго по знаку Зодіаку

Езотерики і психологи вважають, що внутрішнє діти відрізняються один від одного через певні свої особливості. Діти індиго по знаку Зодіаку мають особливий колір аури, Всесвіт наділив їх підвищеною здатністю відчувати ситуацію і людей, проникати у суть речей і вловлювати приховану інформацію. Астрологія допомагає зрозуміти як краще поводитися з дітьми-індиго в залежності від їх знаку Зодіаку.

Діти індиго по  знаку Зодіаку – Овен

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго Овни жадають завжди бути першими і не бояться перешкод

Народжені діти індиго під знаком Овна вирізняються тим, що вміють будувати грандіозні плани. Вони виділяються серед однолітків своїм фізичним розвитком.

Для дітей індиго Овнів важливо отримувати підтвердження своєї першості. Це можуть бути винагороди, грамоти чи публічне визнання. Діти цього знаку люблять спорт, вони дуже витривалі.

Діти індиго знаку Овна мають високий рівень самосвідомості, а в усьому іншому вони покладаються на долю.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Телець

Діти індиго по знаку Зодіаку
Янголи охороняють дітей індиго знаку Тільця

Діти цього знаку, як і всі народжені під ним, дуже вперті, що може стати на заваді їх щасливому життю. Щоб діти індиго знаку Тільця діяли правильно, їм потрібно все пояснювати і періодично заохочувати. Для цих дійте важливим являється самовираження.

Астрологи вважають, що янголи-охоронці допомагають дітям індиго знаку Тільця підбирати вірні слова у самий відповідальний момент.

Діти індиго знаку Зодіаку – Близнюки

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго знаку Близнюки тримають зв’язок із Всесвітом

Легкі і стрімкі діти індиго Близнюки будуть намагатися наповнювати свій світ ідеями. Вони дуже залежні від свої ідей через що їм важко зосереджуватись на чомусь іншому. Астрологи радять змалку вчити дітей індиго знаку Близнюків медитувати. Адже Близнюки своїми діями скріплюють зв’язок з вищими силами, які відповідають на їх важливі запитання.

Головний ключ до життя дітей індиго Близнюків – дихання. Вони можуть розсіювати негативну енергію словами, жестами, позою.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Рак

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго знаку Рак потребують підтримки дорослих через свою емоційність і вразливість

Ці діти з самого народження є примхливими натурами, які визнають тільки близький контакт зі своїми рідними. Вони підвладні почуттям, але рідко прислухаються до розуму. Для гармонійного розвитку дітей індиго знаку Рак потрібно їх огородити від критики. Розвиватися таким дітям будуть допомагати їх спогади. Головний ключ для дітей індиго Рак – планувати довгострокові цілі.

Емоційно розслабитися і скинути негатив дітям індиго знаку Рак допоможе плавання.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Лев

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго знаку Лев народжуються харизматичними лідерами

З самого народження ці діти дають зрозуміти, що вони – лідери. Тому важливо, щоб батьки приділяли достатньо уваги і часу. Всі ідеї і вчинки потрібно підтримувати, навіть, якщо вони здаються незрозумілими і дивними. Головна мрія індиго Левів – повна реалізація їх планів.

Головний ключ до здоров’я – активність і відпочинок повинні змінювати один одного, доповнюючи.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Діва

Діти індиго по знаку Зодіаку
Серйозні діти індиго Діви потребують допомоги, щоб краще зрозуміти і себе, і оточуючий світ

Діти Діви з малечку серйозні, для них не завжди зрозумілий безпричинні сміх і веселощі. Це практичні й цілеспрямовані маленькі особистості, які здатні прийти на допомогу. Врівноважене життя дітей індиго Діви дає їх необхідний баланс для досягнення життєвої гармонії.

Аналітичний склад розуму Діви являється причиною їх самокритичності. Тому завдання батьків пояснити своїм індиго-дітям, що світ не ідеальний і люди відрізняються один від одного.

Через страхи та невпевненість, діти-індиго Діви можуть відчувати роздратування, тому варто навчити їх позбуватися цього відчуття. Допомогти в цьому може проста вправа: висловлювати свої думки не вголос, а викладаючи їх на папері. Це допоможе дитині-Діві краще зрозуміти й себе, й оточуючий світ.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Терези

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго Терези завжди відкриті для нових ідей

Головне для дітей індиго знаку Терези – спілкування і величезна кількість ідей. Перервати спілкування з подібними дітьми, неможливо. Бо вони окрилені ідеями і мріями, тому оцінити реальність і людські стосунки дітям Терезам дуже складно. Відчуття страху перед незвіданим може знищити бажання йти вперед. Тому батьки повинні постійно підтримувати і підбадьорювати своїх дітей-Терезів.

Діти індиго Терези повинні навчитися жити не у світі ілюзій, а співіснувати з суспільством і його правилами.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Скорпіон

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго знаку Скорпіон зосередженні на пізнанні себе і світу

Дуже складно зрозуміти натуру маленького Скорпіона, навіть близьким людям. Вони настільки зосереджені на своїх думках і почуттях, що їх важко визволити з цього кола. Діти індиго Скорпіони намагаються розгадати всі тайни, доторкнутися до незнаного і відкрити все приховане. Щоб допомогти таким дітям жити у ладу з собою, батьки повинні підказати, що багато відповідей сховано у книгах. Також, потрібно підказати малюку Скорпіону, що свої почуття не варто ховати, їх можна проявляти.

Дітям Скорпіонам необхідно навчитися правильно розподіляти свої сили, щоб зберегти своє емоційне здоров’я.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Стрілець

Діти індиго по знаку Зодіаку
Змалечку діти індиго знаку Стрільці – дослідники і винахідники

Головною рисою характеру індиго дітей Стрільця – непереборне бажання все досліджувати. Вони не розуміють що таке страх, тому без вагань можуть ступати по краю безодні. Бажання розширювати горизонти незвіданого і наближатися до них, часто призводить до нерозуміння цінності часу. Тому батьки повинні привчати дітей Стрільців до планування, адже час для них дуже цінний, хоча малюки Стрільці і не зважають на це.

Астрологи радять батькам не заважати підрісши дітям-Стрільцям покидати родинне гніздо і подорожувати світом. Стрільці здатні потурбуватися про себе.

Підтримати здоров’я дітей індиго Стрільця допоможе захист від перевантаження і моральне задоволення від пізнання світу.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Козеріг

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго Козероги намагаються досягти досконалості у всьому

Наполегливість і приземленість основні риси діток Козерогів. Їх честолюбство ґрунтується на практичності, діти індиго Козероги намагаються досягти довершеності у всьому. Через це вони відмахуються від відпочинку, віддаючи перевагу конкретним справам. А це може позначитися на здоров’ї. практичність може заглушити потребу духовного розвитку. Тому батькам дітей індиго знаку Козерог необхідно вчити своїх малюків правильно проживати день в гармонії, поєднуючи їх бажання досягти досконалості в практичних справах з душевними переживаннями.

Діти Козероги, через свою затятість і гордість не просять допомоги, але потрібно її надавати, щоб вони не виснажили себе через стреси.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Водолій

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго Водолії обожнюють навчатися і на все мають свою думку

Малюки Водолії з дитинства пізнали ораторське мистецтво, яке збирає навколо цих чудових дітей індиго багато слухачів і послідовників. Малюки Водолії обожнюють навчатися, пізнавати щось нове і цікаве. Вони завжди перебувають у полоні ідей і планів. Тому батькам, якщо Ваша чудо-дитина розібрала якийсь прилад, не варто їх сварити. Бо вони роблять це вивчаючи світ. Особливість дітей індиго знаку Водолій, що вивчаючи навколишнє середовище, вони роблять висновки.

Представники Водолія з дитячого віку тримаються своїх переконань і рідко прислухаються до сторонньої думки.

Зберегти здоров’я обдарованих дітей Водоліїв можна навчивши їх гнучкості думок і вмінню тримати внутрішню рівновагу.

Діти індиго по знаку Зодіаку – Риби

Діти індиго по знаку Зодіаку
Діти індиго знаку Риби мають чутливу і ніжну душу

Чутливість, вразливість і духовність – ці риси виокремлюють дітей індиго знаку Риби поміж інших малюків. Вони щиро вірять у своє призначення, вони мають пам’ять предків. Діти Риби часто живуть у своєму ілюзорному світі і керуються тільки своїми відчуттями. Досить часто діти індиго Риби знаходять у своїх снах підказки до майбутніх подій.

Батьки повинні оберігати вразливу душу цих емоційних дітей, допомагати у всіх їх починаннях, щоб діти-Риби не зневірилися у своїх можливостях.

Щоб забезпечити душевну рівновагу, діти індиго Риби повинні навчитися медитувати.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст