ГоловнаЕзотерика і магіяЦікаві прикмети про кухню, які віщують на добро чи навпаки – говорять...

Часто прикмети складають на основі подій, які відбуваються з певною періодичністю. Кухня – це осередок родини, її душа. А цікаві прикмети про кухню, які віщують на добро чи навпаки – говорять про можливі негаразди, підкажуть, на що можна очікувати й, відповідно, діяти

Цікаві прикмети про кухню – що на добро, а що на негаразди?

Спостерігаючи за прикметами можна збільшити шанси залучити добробут і уникнути неприємностей, які можуть негативно вплинути на життя.

Обідній стіл на кухні

  • Якщо протирати обідній стіл паперовими рушниками чи іншим папером, то прикмети кажуть, що це до сварок та конфліктів.
  • Всім відома прикмета, що не можна з обіднього столу змітати крихти рукою в іншу руку. Інакше це приведе в домівку бідність та злидні.
  • Обідній стіл заведено протирати вологою серветкою, щоб уникнути проблем та неприємностей.

Прикмети про сіль та цукор – не все так погано!

Якщо в процесі приготування переплутати сіль із цукром — до добрих звісток. Навіть, якщо страва вийде дивною на смак, попереду чекають приємні зміни.

Кава

Якщо під час приготування кави вранці з’являться бульбашки, прикмети кажуть, що це до приємних новин. Бульбашки з одного боку — до швидкого фінансового добробуту.

Якщо на обідньому столі стоїть порцеляна чи статуетки голубів, це на щастя в сім’ї та безбідне життя.

Цікаві прикмети про кухню, які віщують про можливі негаразди

Є кілька прикмет, які говорять, що такими діями можна залучити в свою домівку проблеми та нещастя. Тому краще уникати.

Прикмети про підлогу на кухні

Важливо слідкувати, щоб підлога на кухні була чистою, тому що брудна підлога на кухні — до біди. Прикмета свідчить, що неприбрана кухня обіцяє безліч неприємностей, які можуть зіпсувати як фінансову ситуацію, так і стосунки в родині.

Ніж на столі

За прикметами багатьом відомо, що залишати ножі на столі після їжі й на ніч – погана прикмета. За прикметами, це може призвести до фінансових втрат та численних сварок у сім’ї.

Сіль та сільнички

Прикмети радять не тримати на кухні сільнички, які можуть впасти та розсипати сіль. Тому що прокинуті сільнички та розсипана сіль на столі чи на підлозі – це до сварок та конфліктів.

Битий посуд

Крім того, що бити посуд має не естетичний вигляд, то ще він може залучати в життя проблеми та призведе до відсутності грошей. Тому народні прикмети рекомендують позбутися такого посуду, навіть, якщо ви дуже любити цей кухлик – замініть його на новий, також улюблений.

Що означає тріснуте скло?

Ви не можете копіювати текст