ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку Лев: дати народження і цікаві факти

Знак зодіаку Лев: дати народження і цікаві факти

Знак зодіаку Лев – це п’ятий знак і центральний знак вогненної потрійності зодіакального кола, астрологи назвали дати народження, яка стихія і цікаві факти про Лева. Енергія цього знаку зодіаку виразна і яскрава за своєю природою, тому що їм управляє стихія вогню. Знак висловлює сміливе лідерство, мужнє ставлення і авантюрні якості.

Знак зодіаку Лев: дати народження і стихія

Дати народження Лева з 23 липня – 22 серпня. Як вже зазначалося, стихія Лева – вогняна. Планета-управитель Лева – Сонце. Астрологи вважають, що саме поєднання впливу вогняної стихії і найяскравішої зірки – Сонця, вплинули на певні риси характеру, притаманні Леву. Людей цього знаку зодіаку вважають самими егоїстичними представниками зі всіх представників зодіакального кола. Вони обожнюють себе і постійно потребують бачити захоплення оточуючих.

Отже,

  • Дати народження знаку Лев: 23 липня – 22 серпня

  • Стихія вогонь

  • ПланетаСонце

Цікаві факти  про знак зодіаку Лев

У людей, народжених під сузір’ям Лева, є риси характеру, які яскраво їх характеризують.

Лев уособлює королівську велич

Астрологи вказують, що цей знак зодіаку – єдиний, хто повністю уособлює в своїй поведінці королівську велич, проте часто разом з цим – і королівську пиху. За самою своєю природою Лев — велична особистість, крім того, вони чарівні і стильні.

Хоробрість

Як відомо, Лев в перекладі з латині – Leo, означає «Лев», тому не дивно, що ці люди народжуються з левовим серцем. Вони завжди сильні і ніколи не тікають від проблем, а борються з ними. У їх словнику немає слова «боягуз».

Знак зодіаку Лев – амбітна людина

Люди, народжені під знаком зодіаку Лев, сповнені цілей і бажань, які вони будуть поступово реалізовувати своєю наполегливою працею і пристрастю для їх досягнення.

Щедрість

У Лева дуже добре і велике серце, і він ніколи не відмовляється допомагати іншим. Люди, народжені під знаком зодіаку Лев, ніколи не можуть сказати «ні», коли справа доходить до допомоги іншим в скрутну хвилину. Ось чому їх теж всі обожнюють.

Леви працьовиті

Якщо Лев вирішить щось зробити, то він це зробить. Лев завжди наполегливо працює, коли це необхідно. Крім того, люди цього знаку без вагань скористаються своєю чарівністю і зв’язками, щоб піднятися нагору, тому що це набагато простіше.

Леви милі

Чоловік-Лев в коханні неймовірно теплий і милий. Їм подобається бути зі своїм партнером, і кожного разу, коли вони знаходять свою справжню любов, вони роблять все, щоб показати своє кохання до другої половинки. Жінка-Лев неймовірно харизматична, про її найяскравіші якості можна почитати тут — Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева

Люди, народжені під сузір’ям Лева дуже впевнені в собі

Леви народжуються впевненими в собі. Вони не потребують будь-чиєї підтримки та уваги, тому що забезпечують себе любов’ю до себе і впевненістю в собі, які їм необхідні для процвітання.

Лев захищає

Леви завжди чуйні і завжди готові допомогти нужденним близьким і коханим. Вони стежать за тим, щоб їхні близькі та рідні були щасливі. Крім того, вони, як правило, дуже добрі і щедрі створення.

Леви захоплені життям

У Лева така натура, що завжди дивляться на світлу сторону і знаходять собі пригоди. Вони пристрасно насолоджуються кожним моментом життя. Тому перебувати поруч з Левом весело і цікаво.

Леви драматичні і життєрадісні

Представники Лева від народження володіють чуттям на драматизм і яскравість. Вони люблять весь час бути в центрі уваги і насолоджуватися славою. На кожному громадському заході і вечірці вони відмінно розважають.

Леви запальні

Оскільки Леви є елементи вогню, очевидно, що у них запальний характер. Вони, як правило, досить розслаблені, але коли щось їх розлютить, тоді вогонь їх емоцій горить гаряче і довго.

Знак зодіаку Лев: публічність

Більшість людей, народжених під знаком Лева, вважають, що добре виглядати важливо. Перші враження мають значення, і Лев завжди хоче, щоб вони були чудовими і такими, хто запам’ятається. Люди, народжені під знаком Лева, схильні витрачати багато часу на себе, займатися спортом, набувати нові косметичні процедури і вкладати кошти в модний і утішний гардероб.

Леви егоїстичні

У цих представників зодіакального кола велике его. Незважаючи на те, що вони народжені, щоб вести за собою, Леви, як правило, не дуже добре сприймають критику, незважаючи на те, що вони можуть не висловлювати її відкрито. В результаті їх гордого характеру найменша критика дійсно може вплинути на них, навіть, якщо в кінцевому підсумку, критика йде їм на користь. У них такий характер, що вони ніколи не визнають своїх помилок.

Леви зазвичай тримаються за неправильне

Їх почуття прихильності веде до їх падіння. Зазвичай вони щосили намагаються не відпустити людей та ідеї, в які вони вклали багато часу і любові. Це може привести до того, що Лев буде триматися за деструктивних людей і тенденції в своєму житті, замість того, щоб відпустити їх.

Цікаві факти про характер, який має знаку зодіаку Лев, допоможуть краще розуміти цю харизматичну людину.

Асцендент у знаку Лева: висхідний Лев-чоловік і Лев-жінка, зовнішність, кохання і сім’я

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!