ГоловнаАстрологіяЖартівливий гороскоп поведінки знаків Зодіаку у побутових ситуаціях

Жартівливий гороскоп поведінки знаків Зодіаку у побутових ситуаціях

Астрологія описує характер людей в залежності від дати народження – знаків Зодіаку, під якими вони народилися. Цей жартівливий гороскоп подарує упізнання себе і викличе посмішку. У побутових ситуаціях у різних знаків Зодіаку по-своєму проявляються притаманні їм риси характеру. Жартівливий гороскоп зібрав кумедні особливості знаків Зодіаку у боротьбі з побутом.

Жартівливий гороскоп поведінки у побуті Овна, Тільця і Близнюків

Овен

У хатніх справах Овен ніби ураган. Якщо представник цього знаку запланував генеральне прибирання, то слід бути готовим, що заодно він, крім миття підлоги і витирання пилу, ще й пересуне всі меблі і переклеїть шпалери.

Якщо Овен вирішить щось приготувати, краще йому не заважати, тому що він буде чаклувати над каструлями і пательнями. Правда на миття посуду після цього сил в нього вже не вистачить.

Тілець

Знак Зодіаку Тільця – хазяйновиті. Тілець буде методично наступати на бруд, розкидані речі, діючи за планом, який тримає у голові.

Стратегічне пересування Тільця по дому під час прибирання ніщо не може зупинити. Людина, народжена під цим знаком Зодіаку, подібно криголаму буде вгризатися в надра домівки, залишаючи за собою чистоту і комфорт.

Відвідування магазин також будуть ґрунтовні і серйозні: Тілець запасеться величезними авоськами і довгим списком необхідного.

Близнюки

Легковажні Близнюки можуть вчиняти як відомий герой роману Том Сойєр. Вони покличуть Вас у гості і залучать у свої побутові питання. Гості навіть помітити не встигнуть, як будуть весело витирати пил, а позаду на мітлі буде стрибати веселий Близнюк.

Ідеї просто фонтанують з людини-Близнюка. У магазині з Близнюками також не засумуєш. Будь-який шопінг ці люди можуть перетворити у розвагу.

Як у побуті поводяться Рак, Лев і Діва розповідає жартівливий гороскоп

Рак

Представники цього знаку люблять комфорт і безпеку. У спробах захистити себе і своїх близьких Раки можуть обернути все гострі кути поролоном. Вони вміють перетворювати у затишне і комфортне місце будь-яке занедбане житло. Прибирається Рак зазвичай самостійно і вдумливо.

Лев

Великі любителі краси і статусності речей – люди, народжені під знаком Лева. Домівка Лева може бути схожою на музей або антикварний магазин. Вони не забудуть запросити гостей, щоб почути захоплені вигуки. Прибирання, на жаль, не їх коник.

Люди цього знаку Зодіаку схильні думати, що прибирання – доля когось іншого, а вони створені для насолоди красою. Але, незважаючи на це, Леви можуть приготувати помпезне блюдо, яке буде виглядати як музейний експонат. Смак, до речі, буде відмінний.

Діва

Цей знак – перфекціоністи і любителі ідеального порядку. Їх житло завжди прибране, каструлі і тарілки на своєму місці блищать від чистоти. Одяг у шафі висить строго за кольорами, а книги на полицях вирівняні, ніби під лінійку.

У деяких представників Діви є окрема шафа, в якій зберігається величезна кількість засобів для прибирання, пронумерованих і підписаних. Прибирання у Діви схоже на практику медитації. Вони можуть годинами полірувати улюблений журнальний столик, занурюючись в щасливі мрії.

Процес готування у Діви займає багато часу, тому що вона строго слідує рецепту.

Жартівливий гороскоп поведінки у побуті знаку Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Люди, знаку Терезів, рідко бувають постійно дома, тому не забивають собі голову питанням прибирання. Але при цьому, Терези цінують комфорт і затишок, тому обстав нока в домівці Терезів завжди приємна і розслаблююча. Деякі Терези можуть завішати всі вільні полиці різними серветками, рюшами й іншими «рукотворними» виробами.

Терези віддають перевагу відвідуванню ресторанів і кафе, а не приготуванню їжі вдома.

Скорпіон

Скорпіон воліє керувати, а не самому займатися наведенням порядку. Зате потім він довго буде вихваляти себе за чудові організаторські здібності.

Представники цього знаку люблять смачно поїсти, вони дуже при вередливі у виборі продуктів. Тому робити покупки з ними не так вже й просто, вони будуть вишукувати найякісніші, на їх думку, товари.

Стрілець

Стрільці завжди позитивно налаштовані, і їх мало хвилює чистота і порядок в домівці. Творчий безлад – та атмосфера, в якій цей Стрілець відчуває себе комфортно і невимушено.

Не слід закликати таких людей до прибирання: образяться і створять якесь приворотне зілля з різних трав, які з захватом збирали і сушили все літо. І не зі зла, а просто це – весело.

Яка поведінка у побуті Козерога, Водолія і Риб розповідає жартівливий гороскоп

Козеріг

Козерогу подобається красива і навіть шикарна обстановка, але стежити за порядком їм ніколи. Кар’єрне зростання ці працьовиті люди ставлять понад усе. Тому, коли забиратися до них в гості, треба пам’ятати, що готувати буде хтось із домочадців або спеціально найняті експерти. Взагалі, Козеріг приготуванню їжі вдома, віддають перевагу дорогим ресторанам, де будуть довго і скептично вибирати страву, гідну Козерога.

Водолій

Мрійники Водолії можуть «зависнути» з ганчіркою в руках, перебуваючи десь у мріях. Змусити зануритися в побутову частину життя представників цього знака Зодіаку практично неможливо.

При першій-ліпшій нагоді Водолій втече і сховається у затишному місці з книгою або з келихом вина під приємну музику.

Риби

Хазяйновиті Риби готові навіть останні гроші віддати, щоб у холодильнику був майже супермаркет – було повно продуктів. Риби захоплюються кулінарією, ретельно дбають про своє здоров’я і люблять пригощати гостей смачними зігріваючими напоями, що підвищують імунітет і настрій.

Риби люблять, щоб вдома були чисто, прибрано і затишно. І роблять все, щоб створювати комфортну обстановку для себе, рідних і гостей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст