ГоловнаАстрологіяЖартівливий гороскоп: чаклунки по знаку Зодіаку

Жартівливий гороскоп: чаклунки по знаку Зодіаку

Всі знають, що жінки в чомусь чаклунки і відьми. Астрологи склали жартівливий гороскоп чаклунки, в якому розповіли про магічні здібності жінок відповідно до їх знаку Зодіаку. Читаємо і шукаємо у себе ці таємні чаклунські вміння.

Чаклунка Овен

Небезпечна і смілива чаклунка та, яка народилася під знаком Овна. Вона не гребує нічим – ні змовами, ні обрядами, ні моторошними ритуалами. Для неї в цьому плані немає заборон, тому що Овен-чаклунка – відчайдушна жінка. Навколо неї постійно панує безлад, тому не дивно, якщо вона випадково переплутає зілля для ворожби з терпким вином.

Чаклунки знаку Телець: їх магічні здібності відкриває жартівливий гороскоп

Жінка, народжена під сузір’ям Тільця, нічого не пропустить. Ця чаклунка спокійна і обачна, тому чаклує тільки на самоті у повній тиші. Чаклунка-Тілець обожнює кажанів, чорних кішок і павуків, а заклинання читає строго по інструкції стародавніх писань. Її на відьомських збіговиськах не побачиш, а відмовку для своєї відсутності на шабаші вона придумає заздалегідь. Наприклад, мітлу втратила.

Близнюки чаклунка

Чаклунка-Близнюки ніколи не буде сумувати на самоті. Ця чародійка любить товариство таких, як і вона сама. Близнюки-чаклунка з радістю поділиться рецептом чародійного зілля. Енергійна відьма, яка може вести курси з навчання ритуалам. Сама ніколи не зупиняється на досягнутому, а продовжує вчитися магії привороту. Жартівлийи гороскопа вважає, що чаклунк знаку Близнюки може запросто стати магістром чародійських наук.

Чаклунка Рак

Представниця знаку Рак і на чаклунка мало схожа. Вона ніколи не стане афішувати свої магічні здібності. Ця пані-чародійка стримана і неговірка. Навіть її подруги будуть вражені, якщо дізнаються, що вона проводить ритуальні змови. Але у своїх рідних стінах чаклунка-Рак дасть волю своїм магічним здібностям. Вона запросить у гості чародійку-Діву, щоб разом влаштувати дівочий шабаш і причарувати чоловіка, який сподобався.

Лев чаклунка

Харизматична жінка-Лев не буде приховувати свої магічні таланти. Вона буде відкрити і гучно розповідати про свою чаклунську силу. У Лева-чаклунки і подруги такі ж самі – досвідчені чародійки з великим досвідом. Вона любить ділитися секретами нового приворотного зілля і магічних замовлянь. Лев чаклунка живе в надії, що все-таки зустріне свого судженого – багатого і пристрасного.

Жартівливий гороскоп для чаклунки знаку Діва

Чаклунка Діва буде оберігати свій секрет і нікому не скаже, що вона відьма. Хоча, ніхто і не подумає, що вона вміє причаровувати чи робити магічні відвороти. Навіть її родичі не здогадуються про здібності цієї жінки. Чаклунка Діва не витрачає свої сили на дрібниці. Але, якщо вона залишається вдома одна, то з радістю почаклує на чаїнках або політає на мітлі.

Чародійка знаку Терези

Ця чаклунка використовує у своїй магії класичні способи чаклунства. Вона любить містику і таємничість, тому влаштовує спіритичні сеанси у темряві при запаленій свічечці. Жінка-Терези може викликати дух романтика чи поета і буде розмовляти з ним всю ніч. Вранці вона трохи поспить і вже вдень запросить до себе всюдисущих Близнюків, щоб дізнатися новини і свіжі рецепти зі світу чаклунства.

Скорпіон чародійка

Ніхто не зможе зрівнятися у чародійстві зі Скорпіоном. Скорпіон відьма має сильний характер і властолюбство. Любовні привороти вона готує так майстерно, що ніхто навіть не подумає, що це справа рук чародійки-Скорпіона. Вона не терпить конкурентів, тому миттю позбавляється не тільки від недругів, а й від підступних подруг. Помста її жахлива, а сама вона небезпечна. Хоча, якщо Скорпіон чародійка зустрічає гідну людину, то вона щедро поділиться своїми вміннями.

Чаклунки знаку Стрілець – як їх характеризує жартівливий гороскоп

Ця чаклунка сповнена радості і щастя. Незважаючи на магічні вміння, чаклунка Стрілець випромінює добро і оптимізм. У неї багато друзів, приятелів і просто цікавих людей. Стрілець чаклунка охайна і культурна жінка, вона обожнює подорожувати світом і обов’язково буває на щорічних відьомських шабашах. До речі, на її мітлі навіть маленької брудного плями не побачиш.

Козерог чаклунка

Чаклунка Козерог – скромна відьма, яку поважають і яка у чаклунській школі завжди вчиться на відмінно. Вона не демонструє свої магічні здібності, бо щиро заздрить тим, хто живе реальністю і добивається всього самостійно. Козерог чаклунка може все, але не хоче досягати цілі за допомогою своєї магії.

Чаклунка Водолій

Креативна і імпульсивна Водолій-відьма сама не уявляє, як домоглася таких висот в чаклунський мистецтві. Вона прекрасно готує приворотне зілля, але пробувати його сама боїться. Її дім – повна чаша, в якій «варяться» подружки, сусіди і колеги. Водолій чаклунка обожнює все модне і комп’ютеризоване, тому мітла і казанки для варіння зілля у неї інтерактивні і з автоматичною коробкою передач.

Жартівливий гороскоп чаклунки для знаку Риби

Чаклунки Риби чудово передбачають майбутнє, але відрізняється неуважністю і недбалістю. Тому не варто дивуватися тому, що вона замість шапочки наділу на голову казанок для приготування зілля. Жінку-Риби ані трохи не бентежить статусу чаклунки. Вона сама з радістю розповість знайомим і подругам про свої магічні вміння. Якщо людина їй сподобалася, вона з радістю допоможе їй своїм чаклуванням.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст