ГоловнаАстрологіяВодолій у шлюбі: характер дружини Водолія та характеристика знаку зодіаку Водолій чоловік...

Водолій у шлюбі: характер дружини Водолія та характеристика знаку зодіаку Водолій чоловік в сім’ї

Який знак зодіаку Водолій у шлюбі? Який характер, коли дружина – Водолій, а яка характеристика Водолія чоловіка в подружньому житті? Астрологи надали цікаву інформацію про Водолія в подружньому житті та про те, які батьки Водолії.

Загальна характеристика знаку зодіаку Водолій

Загальна характеристика знаку зодіаку Водолій

Знак зодіаку Водолій – представник повітряної стихії, це харизматичні інтелектуали. Водолій – чоловічий, універсальний, фіксований повітряний знак, пов’язаний як з Ураном, планетою бунту, так і з Сатурном, планетою традицій. Ця дуельна асоціація призводить до дуже різних типів Водоліїв. Хтось авангардист, хтось традиціоналіст, хтось революціонер, а хтось просто химерний та бунтівний.

Проте всі представники Водолія – волелюбні, ідеалістичні, інтелектуальні, спрямовані в майбутнє, разом з тим люди цього знаку зодіаку вперті, з явною ексцентричністю та незвичайним почуттям гумору. Хоча вони розумні, балакучі, веселі, мають цікаві ідеї та розмови з іншими, їх девіз — «живи та давай жити іншим». Тому вони, по суті, одинаки, які знають багато людей, але мають лише кілька близьких друзів.

Водоліям важко знайти баланс між близькістю та незалежністю.

Який Водолій може бути в подружньому житті?

Який Водолій може бути в подружньому житті?

Якщо ваш коханий або кохана – Водолій, тоді, щоб зрозуміти, на що може бути схожий шлюб з цією людиною, корисно знати дещо про астрологічні особливості знаку зодіаку Водолій.

Чоловік або дружина знаку зодіаку Водолій можуть бути чарівним компаньйоном у шлюбі та найкращим другом у всіх сенсах цього слова.

  • Вони вірні, шляхетні та здатні на самопожертву.
  • Водолії проникливі слухачі та можуть об’єктивно давати поради.
  • З ними можна міркувати розумно, раціонально, а іноді й блискуче.

Шлюб Водолія

Шлюб Водолія

У шлюбі наведені вище якості можуть стати справжнім благословенням. Це означає, що чоловік або дружина Водолія може мати власні ідеї, думки і може обговорювати все, що є на думці зі своєю другою половинкою – Водолієм.

Волелюбний характер Водолія і його життєве гасло:

«жити і давати жити іншим»

сприяє, що друга половинка може мати дружні стосунки, дух товариства і навіть власне життя без ревнощів, власництва чи очікувань.

Астрологи вважають, що у Водолія є досить унікальна особливість: для людей цього знаку зодіаку в шлюбі важлива дружба з другою половинкою не менше, якщо не більше, ніж їх безумовне кохання.

Кохання і романтика знаку зодіаку Водолій

Кохання і романтика знаку зодіаку Водолій

Водолій живе у світі ідей і схильний боятися емоцій. Цей знак зодіаку може швидко відсторонитися і придушити свої почуття, якщо відчуває, що вони роблять його слабким. Або відчує збентеження. Це не означає, що у Водолія немає почуттів та емоцій. Люди цього знаку зодіаку можуть бути такими ж ревнивими, легко вразливими і такими ж чутливими, як і всі інші, але вони знаходять емоції нелогічними, дурними та постійним подразником, і вони не дозволять їм руйнувати своє життя.

Знак зодіаку Водолій, ймовірно, не найромантичніший в шлюбі. Майже на противагу своєму інтелекту вони часто наївні у сердечних справах.

Вони можуть закохатися і присвятити себе коханню на все життя; просто мистецтво романтики – складна концепція для Водолія.

Секс та Водолій

Що стосується сексу, Водолії неймовірно хтиві, тому малоймовірно, що секс зникне через шлюб. Принадність у тому, що секс – це подарунок для них, який сприяє емоційній близькості і звільняє їх буденності. Це найбільш фізично інтимний аспект шлюбу Водолія, який натисне на «паузу» його розум та дозволить відчути та відпустити свої емоції.

Які Водолії батьки?

Які Водолії батьки?

Батьки-Водолії часто забезпечують своїм дітям дещо нетрадиційне домашнє життя, яке заохочує незалежність дитини. Вони не пов’язані традиційними сімейними чи гендерними ролями та мають вроджене розуміння потреби молодих людей експериментувати з такими речами, як зелена фарба для волосся, пірсинг, нові та цікаві стилі в одязі та еклектична різноманітність друзів та знайомих.

Водолії-батьки вчать своїх дітей бути неупередженими та цікавими стосовно життя та людей з усіх верств суспільства. А фіксована природа Водолія забезпечує міцну основу для такого роду виховання на всі випадки життя.

Головні труднощі для знаку Водолія, як батьків, як і в більшості їхніх відносин, може полягати в тому, щоб навчитися емоційно відкриватися своїм дітям, водолій не повинен віддалятися від них, коли діти засмучені або потребують емоційної підтримки.

Який Водолій-чоловік у шлюбі

Який Водолій-чоловік у шлюбі

Характеристика Водолія в шлюбі, яка наведена вище, більше притаманна Водолію-чоловіку. Можливо, даються взнаки гендерні «перекоси», коли ще в юному віці Водолій чує: “Хлопчики не плачуть!” і “Будь міцнішим!” Це призведе до посилення або, навіть, перебільшення вродженої схильності чоловіка-Водолія до інтелектуалізації, відокремлення, відділення та придушення своїх емоцій. І в результаті чоловік Водолій втратив зв’язок зі своїми почуттями

Через це, мабуть, немає чоловіка, більш дратівливо відірваного від емоцій і почуттів своєї дружини, ніж чоловік-Водолій.

Водолій-чоловік у шлюбі

  • Може неохоче обговорювати свої особисті почуття і навіть відмовитися від спілкування.
  • Може бути настільки усунений від того, що відчуває його дружина, що завжди каже і робить щось образливе.
  • Може засуджувати та зневажати вразливість своєї дружини.
  • Скаже своїй дружині, що вона надто емоційна, надто нав’язлива, або що їй треба почати жити та відстати від нього.
  • Може дозволити своїм пригніченим емоціям звільнитися у спалахах гніву, часто спрямованого на дружину.

Водолій у шлюбі: характер дружини знаку зодіаку Водолій

Водолій-дружинп

Більшість дівчат знаку зодіаку Водолій також отримують гендерні повідомлення, через що деякі представниці Водолія почуваються незручно, спантеличеними, незручними і неповноцінними через свою жіночність. Деякі з жінок Водоліїв вважають жіночність слабкістю, а свою емоційність – тягарем, і їм так само важко, як і чоловікові-Водолію, висловлювати свої почуття.

Дружини-Водолії мають емоційний інтелект

З іншого боку, інших повідомлення (в процесі зростання), які дівчата знаку Водолій отримували в дитинстві, пом’якшили частину їхньої вродженої холодності Водолія. Це зменшило їх жорсткість, внаслідок чого жінки-Водолії стали обдарованими мислителями, які мають чудовий емоційний інтелект.

Однак, незалежно від того, наскільки інтелектуальна, відчужена або емоційно інтелігентна дружина-Водолій, вона, швидше за все, виявить, що домівка, чоловік і сім’я надмірно обмежують її. Часто дружина-Водолій вважає, що сімейні стосунки недостатні для прояву її інтелектуальних здібностей і не задовольняють її потреби в спілкуванні.

Водолій-дружина має інтереси поза домом та шлюбом

У більшості жінок-Водоліїв кар’єра та інтереси не залежать від інтересів їхніх чоловіків. Однак, навіть якщо вона сидить удома, дружина і мати, вона не сидітиме безвилазно. Водолій-дружина братиме участь у тій чи іншій справі, навіть якщо це стосується лише району чи школи, яку відвідують її діти.

Водолій дитина: характер малюка цього знаку зодіаку, цікаві факти про дітей Водоліїв

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст