Водолій: незвичайні факти про цей знак Зодіаку

Один із самих непередбачуваних знаків Зодіаку – Водолій. Людям, які народилися під цим сузір’ям приписують багато особливостей, які часто вступають у протиріччя одне з одним. Астрологи розповіли незвичайні факти про цей знак Зодіаку. Знання цих фактів, допоможе краще розуміти представників зодіакального кола, які народились під знаком  Водолія.

Факт 1

Водолій боїться критику на свою адресу. Надзвичайно чутливі Водолії можуть сприйняти зауваження як трагедію і можуть не стримати вир своїх емоцій.

Факт 2

Для багатьох звучить дивно, але часто Водолій – консерватор. Прийнято вважати людей-Водоліїв новаторами, але це не відміняє консервативний підхід – Водолій часто мрії про стабільність. Зорі і планети зробили представникам повітряної стихії неоднозначний подарунок: постійні життєві зміни. Можливо тому, Водолій робить собі острівці стабільності, обираючи улюблену книгу і кіно, які можуть переглядати (читати) регулярно, кафе – де звикли пити каву роками.

Факт 3

Водолій боїться відповідальності, його переслідує невпевненість у собі, що змінюється сплесками ейфорії від вдало прийнятих рішень і нестандартних ідей. Водолій має неординарний погляд на багато речей і це являється основою його успішності. При цьому, постійно занурений у свої сумніви Водолій, робить все, щоб не брати відповідальність по своїм пропозиціям.

Факт 4

Представники Водолія дуже прив’язуються до людей. Стороннім може здатися, що вони легко розстаються, проте насправді у душі Водолія живе дві-три людини, які надзвичайно важливі для них. Втратити одного з них для Водолія все одно, що померти. Астрологи застерігають від спроби маніпулювати цим почуттям Водолія: якщо представник цього Знаку зрозуміє, що його експлуатують, він моментально розірве будь-який зв’язок, як би важко йому не було

Факт 5

Люди, народжені під сузір’ям Водолія, часто мають нестійку психіку. Хто з них усвідомить це, то свідомо з підліткового віку буде виховувати свій розум, зміцнюючи нервову систему, щоб уникнути сумних наслідків. На жаль, позитивного результату досягають не всі: переважна кількість пацієнтів психологів і психіатрів саме Водолії.

Факт 6

Водолій – вірний знак, вони не зраджують свою другу половинку. Незважаючи на велику увагу з боку протилежної статі, представники Водолія практично не здатні на зраду. Вони фліртують, як дихають – це повітряний знак, але бажання мати стабільність і місце, де сховатися і отримати підтримку, не дозволять їм зробити боляче своїй другій половинці.

Факт 7

Для харизматичного Водолія, творчість – невід’ємна частина життя. Люди цього знаку часто обирають свою життєву стезю у творчому напрямку – стають художниками, музикантами, театралами і талановитими акторами. Проте, навіть, якщо Водолій працює в іншій сфері, навіть рутинні справи він виконує творчо, так, як ніхто інший і не подумав би. За це їх цінують у колективі.

Факт 8

Водолій відчуває настрій оточуючих людей. Астрологи вважають, що багато представників цього знаку можуть фізично відчувати настрій близьких їм людей, а також інтуїтивно розуміти, якщо сталося лихо.

Факт 9

Водолії не мстиві. Прийнято вважати, що своїм кривдникам Водолії придумують і здійснюють страшну помсту. Це абсолютно помилково: Водолії не мстять взагалі. Представники цього Знака володіють приємною особливістю швидко забувати все погане. З людиною, що завдало їм образу, вони просто припинять будь-яке спілкування, але ніколи не опустяться до помсти. Втім, це не завадить їм зі спокійною посмішкою спостерігати за тим, як їх кривдникам мстить доля.

Що ненавидить Водолій і що його дратує

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст