ГоловнаАстрологіяТотемна тварина по знаку Зодіаку: дізнайтеся хто підтримує вас у житті

Тотемна тварина по знаку Зодіаку: дізнайтеся хто підтримує вас у житті

Тотемна тварина для людини, як зазначають езотерики, це підтримка і покровительство з «тонкого світу». Астрологи вважають, що у кожного знаку Зодіаку існує своя тотемна тварина, яка підтримує і допомагає. Коли життя стає заплутаним або незрозумілим, вона направляє людей. Наші тотемні тварини стають духовними наставниками і позитивно впливають на наше життя. Тотемні тварини по знаку Зодіаку має схожі риси характеру, які притаманні людям, народженим під цими сузір’ями. Тварини, які представляють тотем, можуть бути різними, але одне залишається незмінним: їх вплив на духовний світ людини є потужним. Астрологи представили один із варіантів тварин-покровителів, котрі допомагають своїм підопічним по знаку Зодіаку.

Тотемні тварини по знаку Зодіаку для Овна: тигр і сокіл

Овен являється представником вогняної стихії, що позначається на його характері: енергійна, впевнена в собі людина, лідер. Сила Овна – у мужності, яка допомагає долати життєві неприємності і своїм прикладом надихати інших. Тотеми Овна – тигр і сокіл.

Тигр – смілива і сильна тварина. Тигра часто називають самим досконалим хижаком на Землі. Він не зважає на перепони і робить те, що забажає. Сокіл здатен бачити крізь туман і оману та приймати сміливі рішення. За характером і способом життя – сокіл це одинак, швидкий і різкий.

Тотем Тигр надає Овну силу перемагати 

Якщо Овну кидають виклик, він приймає його, а потім йде і перемагає. Це все – тигр, який живе в Овні. Ви – та сила, яку неможливо просто так контролювати.

Тотем для Овна - тигр
Овен, як і його тотем Тигр, робить те, що вважає за потрібне, незважаючи на оточуючих

Тотем Сокіл підсилює лідерські якості Овна

Сокіл, як і Овен –природжений лідер, який не боїться виклику. Сокіл – це потужне створяння з ясними очима, яке не боїться бурхливих вітрів життя.

Тотем по знаку Зодіаку для Овна - сокіл
Тотем Овна- хижий і швидкий Сокіл, який любить свободу

Дві різні тотемні тварини – Тигр і Сокіл, але одне в них спільне – вони лідери, як і Овен

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Тельця: вовк і бобер

Телець – представник стихії землі, який уособлює в собі любов до життя і до його благ. Йому притаманні такі риси, як велика терплячість, наполегливість, практичність і намагання створити затишок і захистити близьких йому людей. Тотеми Тельця – вовк і бобер.

Телець впертий як і бик – символ знаку Тельця, але вовчого характеру все ж таки у вас багато. Тельцям подобається бути вовком-одинаком і самому справлятися з усіма проблемами. Хоча, перебуваючи у зграї, він завжди стоїть на її захисті. Телець, як і вовк, перебуваючи серед близьких людей, яким довірє, виступає як захисник і охоронець. З іншого боку, своєю завзятістю до роботи і до життя, Телець нагадує бобра. Телець, як і бобер, не тільки наполегливо працює, але й вміє жити з комфортом, створюючи безпеку для себе та тих, кого любить.

Тотем Вовка підтримує Тельця у захисті близьких

Вовк здатен пожертвувати собою, щоб задовольнити ваші потреби. Він любить бути на самоті, але завжди відповідальний щодо своєї зграї.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Тельця вовк
Вовк має гострий розум, завдяки якому оберігає свою зграю

Тотем Бобра дає Тельцю відчуття впевненості в собі 

Бобер здатен створити велику красу і міцні основи, огортаючи затишком дорогих йому людей. Працьовитий бобер впевнений у своїх діях.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Тельця - бобер
Бобри, як і представники Тельця, зроблять все для щастя і захисту рідних

Такі не схожі між собою тотемні тварини знаку Зодіаку Тельця – бобер і вовк, надають головну підтримку – у захисті інтересів близьких людей.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Близнюків: олень і пантера

У Близнюках уживається кілька особистостей. Цей знак Зодіаку вважається самим непередбачуваним. Основні риси характеру: енергійність, товариськість, незалежність, цікавість і почуття гумору. Тотеми Близнюків – олень і пантера.

Олень – миротворець. Ви не любите конфлікти і будете уникати їх. Олені, як і Близнюки, мають допитливий характер і завжди перебувають у русі. Ці благородні тварини, які і представники цього знаку Зодіаку, бувають полохливі і тривожні. Близнюки, як і олені, енергійні і люблять розважатися. Граціозну пуму часто називають лісовою примараю через їх вражаюче вміння зникати і бути невловимою. Так часто люди думають і про повітряних Близнюків, які бувають там де хочуть і тоді, коли хочуть цього самі.

Тотем Оленя наділяє знак Близнюки легкістю і постійним рухом

Ніжний і трепетний вигляд оленя приховує справжню силу і неймовірне бажання цікаво і натхненно жити.

Тотем по знаку Зодіаку для Близнюків - Олень
За оманливою зовнішністю Оленя криється величезна сила духу

Тотем Пума дарує Близнюкам внутрішню силу і вміння з’являтися і швидко зникати

Пума у Близнюків проявляється в домінуванні у важливих для них ситуаціях. Вона елегантна, спокійна і не піддається негативу.

Тотем для Близнюків - Пума
Близнюки, як і пума, вміють елегантно зникати, коли того забажають

Приховану силу, елегантність і легку граціозність рухів уособлюють в собі тотемні тварини Близнюків – олень і пума.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Рака: собака і дятел

Представники зодіакального знаку Раку – турботливі і хазяйновиті – ці риси можна співставити з рисами дятла. Він чуйни і емоційний. Рак піклується і підтримує сім’ю і вміє співпереживати людям. Друга тотемна тварину Раку – собака, характеризує представників цього знаку як вірних, чутливих і відданих друзів. Їх присутність створює душевну атмосферу. Собака, як і Рак, віддана своїй родині. Тотеми Рака – дятел і собака

Тотем Дятла надихає Рака на любов до близьких і відданість сім’ї

Дятли, як відомо, створюють ідеальне гніздо для своїх нащадків. Вони намагаються забезпечити дітям все, що їм потрібно для процвітання. Так само і представники знаку Рака. Їх душа належить дітям і близьким людям, які отримують безліч любові і турботи.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Рака - дятел
Люди, народжені під знаком Рака, як і дятел, інстинктивно знають, коли і яку допомогу запропонувати

Тотем Собака підкреслює доброзичливість Рака

Собаки є наставниками для Рака супутниками, партнерами у роботі та грі. Вчать бути дружніми і одночасно берегти свою сім’ю.

Тотем для Рака - собака
Неймовірна товариськість і відданість сім’є єднають тотем Собака з Раком

Тотемні тварини знаку Зодіаку Рак – собака і дятел, підтримують всі родинні зв’язки.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Лева: лосось і павич

Леви – люди надзвичайної життєвої сили і бажання жити. Вони товариські, життєрадісні, веселі, завжди в центрі уваги і поширюють свою харизму і владу на всіх, хто поряд. Тотеми Лева – павич і лосось.

Леви являються втіленням впевненості і погорди. Тому вони люблять красуватися. Точно так, як і павич, Лев не соромиться і показує всю свою красу кожен раз, як випадає нагода. Виблискувати – це ваша друга природа. А ще представники цього знаку схожі на лосося, тому що він, як і Лев, пливе проти течії і в якомусь сенсі поводиться егоїстично. Дух лосося – вони хочуть контролювати речі, навіть якщо це означає зміни. Це бажання обумовлене пристрастю та мужністю.

Тотем Павич допомагає Леву побачити красу в будь-чому 

Павичу притаманні такі риси, які є і у Лева: впевненість у собі, висока самооцінка, гідність, витонченість, знання, сексуальність, гордість та краса.

Тотем для Лева - павич
Тотем Павич засліплює своєю красою, як і харизма Лева – виділяє його серед інших

Тотем Лосось додає Леву сили йти своїм шляхом всупереч всім і всьому

Лев, безумовно, насолоджується хорошим життям, і йому подобається ділитися цим багатством з іншими. Проте, на шляху досягнення всіх благ, часто Лев, як і Лосось, йде проти течії – проти всіх і всього.

Тотем для Лева - Лосось
Лев, як і його тотем Лосось, всупереч всьому йде до своєї мети

Тотемні тварини Лева допомагають йому бачити красу і йти до неї, незважаючи ні на які перешкоди.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Діви: ведмідь і орел

Люди, народжені під знаком Діви – практичні, амбіційні, економні, мають логічне мислення, цінують правду і проявляють розсудливість. Тотемні тварини по знаку Зодіаку Діви – ведмідь і орел.

Знак Діви має тварину-покровителя – ведмедя, адже ведмеді, як і Діва – розумні і працьовиті. У ведмедя велике серце і він щедрий, але часом буває дуже сором’язливим. Для ведмедя, як і для Діви, дуже важливий особистий простір. Діва, як і її тотемна тварина – орел, така ж уважна, помічає всі дрібниці здалека. Спочатку Діви все ретельно аналізують і обдумують, тільки потім приймають рішення і починають діяти. Орел символізує прийняття відповідальності за свої вчинки.

Тотем Ведмідь допомагає Діві мати внутрішню силу і щире серце

І знак Зодіаку Діва, і її тварина-покровитель – Ведмідь, мають чудові аналітичні здібності, які забезпечує їх внутрішньою силою, яка збалансована з правдивістю, прийняттям та щирістю.

Тварина покровитель для Діви - ведмідь
Тотем ведмедя, як і Діва, цінує щирість, спокій і особистий простір

Тотем Орел додає Діві прозорливості

Орел і Діва вміють бачити і віддалену перспективу, і найменші деталі. При цьому вони залишаються приземленими і будують своє реальне життя, згідно зі своїми внутрішніми переконаннями.

Орел являється тотемним покровителем для Діви
Вискоий політ Орла допомагає Діві бачити все згори до найменших дрібниць

Діва, як і її тварини-покровителі – ведмідь і орел, цінують домівку, свій особистий простір (печеру, гніздо) і беруть відповідають за свої рішення і вчинки.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Терезів: панда і ворон

В Терезах існує дві сили, які вони намагаються урівноважити. Через це вони часто вагаються, приймаючи рішення, проявляють нерішучість. Але вони борються зі своїми внутрішніми складнощами і не терплять навколо себе сварки і конфлікти. Тварини-покровителі Терезів – панда і ворон.

Представників знаку Терези –  асоціюються з турботливою пандою. Вони досить розслаблені, але при цьому у них величезне серце і вони піклуються про оточуючих. Терези розсудливі і завжди прагнуть до справедливості як в коханні, так і в житті. Ворон сам по собі чарівний, розсудливий і миролюбний. Він виступає в якості дипломата, вміє зберігати терпіння і холодний розум. Такі ж риси притаманні і Терезам.

Тотем Панда допомагає знаку Терези зберігати внутрішній баланс

Панда – це ведмідь, отже вона має певні риси тотему Ведмедя. Терези, як і тотем Панда, не бажають воювати і конфліктувати. Вони створюють навокло себе безпечний простір для близьких. Панда має цілеспрямовану силу, отриману від чотирьох лап, які твердо стоять на землі.

Тоетмна тварина по знаку для Терезів - Панда
Панда разом з підопічними – Терезами, хочуть жити у мирі і гармонії

Тотем Ворон розділяє з Терезами прагнення до гармонії з зовнішнім світом

Ворон вважається символом нашого зовнішнього, а також внутрішнього Я. Езотерики називають їх миролюбними істотами, які прагнуть до гармонії та єдності з навколишнім середовищем.

Ворон - тотем по знаку Зодяаку Терези
Ворони, як і Терези, уникають сварок та вирішують конфлікти, саме тому вони майже з усіма у гарних стосунках.

Обидва тотеми знаку Терези – і панда, і ворон, не терплять конфлікти і намагаються віднайти гармонію між внутрішнім Я і зовнішнім світом.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Скорпіона: змій і лев

Скорпіони – сміливі люди, які не знають страху і не бачать перешкод. Вони наполегливі, вміють стійко терпіти негаразди. Скорпіон здатен підніматися після ударів долі. Вони розуміють тонкі коливання душі людини і вміють цим користатися. Тотемні тварини – змій і лев.

Скорпіони, як і їх тотем – змія, можуть бути страшними. Вони неймовірно загадкові і пристрасті, через що їх часто важко зрозуміти. Народжені з тотемом змія, безумовно, харизматичні. Але вони також можуть бути трохи лякаючими, оскільки здаються набагато могутнішими, ніж більшість простих смертних. Як і Лев, їх тварина-покровитель, Скорпіони можуть бути тихими, але вони володіють неймовірною енергією і мають величезну харизму.

Тотем Змія робить Скорпіона загадковим і непередбачуваним

Тотемний покровитель Скорпіона – Змій, схильний до пошуку утаємненого, езотеричного. Незважаючи на деякі лякаючи характеристики, вони мають позитивний погляд на інших. Змій допомагає Скорпіону бути більш люблячим, турботливим та підтримувати тих, хто цього потребує

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Скорпіона - Змія
Тотем Скорпіона – Змій, як і сам Скорпіон, відкриває свою душу тільки довіреним особам

Тотем Лев дає Скорпіону унікальну здатність йти по життю, незважаючи ні на що

Тварина-покровитель Лева дозволяє домінувати в особистих та професійних стосунках. Він символізує втіленням мужності та сили. Тотем лева закликає не вклонятися залякуванню. Лев, як і Скорпіон, робить те, що вважає за потрібне і завжди стоїть на захисті свого прайду.

Тварина-покровитель по знаку Зодіаку для Скорпіона - Лев
Тотем Лева завжди підтримає і додасть сили підопічному Скорпіону, коли у житті виникає складна ситуація

Мудрість Змія і сила Лева роблять Скорпіона по-справжньому харизматичною особою, з власним життєвим шляхом.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Стрільця: сова і кіт

Стрільця часто називають самим позитивним знаком Зодіаку. Стрілець уособлює в собі порядність, чесність, енергійність, внутрішню гармонію. Люди-Стрільці дієві, готові допомагати всім, кому це потрібно. Вони щирі у своїх думках, але можуть бути марнославними. Тотемні тварина Стрільця – сова і кіт.

Сови пристрасні і енергійні, як і Стрільці. В них палає вогонь, який робить їх поривчастими і імпульсивними. Стрільці цінують вірність і дружбу, але часом бувають безрозсудними. Представники цього знаку також досить допитливі, як і коти. Стрільці завжди жадають нових пригод, але якщо вони не будуть достатньо обережними, то можуть втрапити в халепу. Адже вони затяті авантюристи, включаючи дослідження власного внутрішнього простору.

Тотем Сова наділяє Стрільця мудрістю

Стрільці, як і його тотем Сова, чудово слухають і дають чудові поради, коли мова заходить про життя та його сенс. В них багато друзів і прихильників.

Тотемна тварина для по знаку Зодіаку Стрільця - Сова
Сова вчить Стрільця гнутися, а не ламатися під тягарем життєвих обставин

Тотем Кіт навчає Стрільця залишатися собою

Кіт і Стрілець мають спільні риси: допитливість, кмітливість, таємничість, магічність, чуйність, незалежність, спонтанність, грайливість, уважність, спритність та винахідливість. Тварина-покровитель Кіт, підсилює на тонкому рівні ці риси Стрільця.

Стрелць має тварину покровителя - кота
У всіх ситуаціях тотем Стрільця – Кіт допомагає, як бути ідеально врівноваженим і незалежним

Мудрісь, внутрішня рівновага і свобода – ось риси характеру, які підсилюють тотемні тварини Стрільця – сова і кіт.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Козерога: гусак і кінь

Козерогам подобається бути на самоті. Вони працьовиті й амбіційні, при цьому не дуже люблять знаходитися у компанії чужих людей. Люди, що народилися під цим знаком, безпристрасні, обережні, пильні, в них сильний і впертий характер, що допомагає їм зносити негаразди життя і знаходити втіху у своїх близьких. Тотемні тварини для Козерога – гусак (гуска) і кінь.

Своєю поведінкою Козеріг чимось нагадує гусей. Гусак (гуска), як і Козеріг, цілеспрямований і незмінно досягає успіху будь-якою ціною завдяки стратегічному та методичному підходу до життя. Козероги люблять зосереджуватися на деталях, але при цьому мають неприборкану натуру, як і кінь, і вони чекають, поки їх звільнять. Саме з цієї причини Козерогам подобається проводити час в сільській місцевості. Є час для відпочинку, час для бігу і багато життя між ними. Кінь закликає Козерога насолодитися солодким яблуком, що падає з дерева, прийняти ці чудові моменти у вашому житті перш, ніж приймати наступний виклик.

Тотем Гусак, якщо щось треба зробити, то він це зробить точно, як і його підопічний Козеріг

Коли справа стосується роботи, Гусак зробить все, щоб виконати її. А до рідних його підопічний – Козеріг, зробить все, що може.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Козерога - гуска
Козеріг, як і його тотем Гусак, завжди виконує обціняки і стоїть на сторожі щастя своєї родини

Тотем Коня допомагає Козерогу побачити, що душа мчить до повної свободи, навчаючи вас, як подорожувати цілим Всесвітом

Кінь не стримується, коли він біжить з вітром, але ця тотемна тварина також насолоджується компанією сім’ї та друзів. Завжди веселіше скакати разом, коли при цьому не втрачається індивідуальність.

Козеріг і Кінь підтримують один одного на тонкому рівні
Якщо в Козерога нещасні стосунки або проблеми з роботою, Кінь промовляє: «Припиніть наїжджати; нам настав час обрати новий шлях вперед!»

Тотеми Козерога лише на перший погляд здаються різними. Проте і гусак, і кінь підтримують представників цього знаку Зодіаку у прагненні свободи, і при цьому – відповідального ставлення до роботи і своїх рідних.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Водолія: видра і ведмідь

Харизматичний Водолій немає забобонів, не визнає авторитети, традиції, тому що вважає, що це все обмежує особисту свободу людини. При цьому вони тонко відчувають оточуючих і мають рідкісну дивовижну властивість – заспокоювати людей. Тотемні тварини для Водолія – видра і ведмідь

Тотемна тварина Водоліїв – видра. Це дуже розумні і грайливі створіння. Вони все тримають в собі, але при цьому щасливі. Видри дуже креативні, доброзичливі, незалежні і схильні розглядати життя так, як це рідко розуміють інші. Водолії, як і їх твраина-покровитель – ведмідь, люблять залишатися на своїй території і, якщо хтось зазіхне на неї, просто так без боротьби не відступлять. Вони цілеспрямовано рухаються назустріч своїм мріям, як і ведмеді. Водолії можуть бути відданими і доброзичливими, але тільки до того моменту, поки хтось не перетне їм дорогу.

Тотем Видра надихає Водолія на креативність і пізнання всього нового і цікавого

Видра часто дивитися за межі того, що потрапляє на очі. Їх розум, як і у Водолія, потребує цікавої і нової інформації. Вони не бояться експериментувати і мають чудове почуття гумору.

Водолій має тотемну твраину - видру
Водолій, як і його тотемний покровитель Видра, може виглядати ексцентрично через вільний від забобонів розум

Тотем Ведмідь вчить Водолія захищати свою територію

Тварина покровитель Ведмідь завжди має свою печеру – власну територію безпеки. Так і Водолій повинен мати місце, де може спокійно відпочити від гамірного і бурхливого довкілля.

Тотемна тварина для Водолія - ведмідь
У Водолія є гарний духовний вчитель, який направляє його в родинне коло

Непередбачуваність Видри компенсується спокоєм і надійністю Ведмедя, що робить сильнішим Водолія, який черпає від своїх тотемних тварин сили і енергію.

Тотемна тварина по знаку Зодіаку для Риб: вовк і лисиця

Зодіакальний знак Риб – це людина, сповнена протиріч, романтизму, загадковості і жіночності. У них чудова пам’ять, тонка інтуїція, здатність передчувати події. Причому їх інтуїція може суперечити логіці, проте на це не варто звертати увагу. Часто Риби просто вражають своїм ясновидінням, хоча можуть і не здогадуватися про такі свої вміння. Тотемні тварини для Риб – вовк і лисиця.

Риби мають підтримку на тонкому рівні від своїх тотемних покровителів лисиці і вовка. Риби – відомі мрійники. Вовки – жорстокі тварини. Мало хто знає емоційну глибину цих тварин, якою вони дуже сильно нагадують Риб. Вони наглядають за своєю зграєю – сім’єю, і можуть бути досить ніжними і турботливими. Друга тотемна тварина Риб – лисиця. Лисиці розумні і приємні, але якщо їх загнати у кут, можуть бути досить страшні. Вони просто хочуть жити своїм життям без будь-яких проблем і втручання з боку сторонніх.

Тотем Вовк вчить Риб будети жорсткими і водночас мати прагнення знати щось незвичайне

Вовк знає, як ходити між світами та врівноважувати їх обох у своєму повсякденному житті. Вовк вчить без зусиль, часто не усвідомлюючи, що їх «прогулянка» говорить про багато чого. І цей тотем, як ніхто інший, підходить для Риб, які люблять все таємниче і незвичайне.

Тварина-покровитель для Риб - вовк
Тотем Вовка і приземлений, і водночас має філософське бачення життя, чому і навчає своїх підопічних Риб

Тотем Лисиця допомагає Рибам знайти розумні рішення для вирішення актуальних проблем

Лисиця, здається, знає, яким іти шляхом або куди зробити наступний крок. Навіть, коли інші вважають ситуацію незрозумілою. Лисиці, як і їх підопічн Риби, справжні мислителі і водночас – виконавці. Вони відмовляються дозволяти обставинам стримувати їх від досягнення своєї мети.

Тотемна твраина по знакі Зодяаку для Риб - лисиця
Часто тотем Лисиця, приходить до свої підопічних Риб, щоб допомогти у складних ситуаціях або в час доленосних змін

Тотемні тварини Риб: лисиця і вовк – лісові жителі. І вони допомагають Рибам вижити у складних життєвих ситуаціях, надихаючи і підштовхуючи у правильний напрямок.

Підсумовуючи, можна помітити, що характер тотемних тварин часто має спільні риси з підопічним знаком Зодіаку. Коли такого співпадіння немає, тоді це означає, що тотем вчить людину тому, що вміє сам. Езотерики вказують, що тонкий світ дуже оманливий і не постійний. Тому треба з вдячністю приймати ту підтримку, яку надає вам тотем.

Нумерологія підкаже, як дізнатися хто ваша тотемна тварина (тотем) за датою народження.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст