ГоловнаАстрологіяТотемна тварина за датою народження оберігає вас все життя: як дізнатися хто...

Тотемна тварина за датою народження оберігає вас все життя: як дізнатися хто ваш тотем

У кожної людини є своя тотемна тварина, яка оберігає її все життя. Нумерологія допоможе розрахувати, хто ваша тотемна тварина за датою народження. Приводимо нумерологічний розрахунок і детальний опис усіх тотемних тварин для цифр від 1 до 9, в результаті якого ви отримаєте число народження і відповідний до нього тотем.

Тотемна тварина за датою народження: як провести нумерологічний розрахунок і його розшифровка

Знаючи, хто Ваша тотемна тварина за повною датою народження, яка символізує Вас і Вашу енергетику, можна зрозуміти, як і в якому напрямку потрібно рухатися, щоб досягти успіху. Тотемна тварина впливає на характер і долю, тому кожен повинен знати, хто його покровитель.

Приклад проведення нумерологічного розрахунку числа за повною датою народження

Візьмемо дату 20.11.1990.

Крок 1.

Спочатку потрібно взяти число і місяць народження: 20+11=31.

Крок 2.

Отриману суму потрібно помножити на дату народження: 31*1990=61690. в отриманому числі потрібно скласти всі цифри 6+1+6+9+0=22. Для правильного визначення тотемної тварини за датою народження, потрібно отримати число від 1 до 9. Тому ми ще раз складаємо 2+2=4. Тотемне число – чотири.

Розшифровка результатів розрахунку числа за датою народження

Коли нумерологический розрахунок завершений, приступаємо до розшифровки. Сума дня і місяця лежить в діапазоні від 2 до 43.

Якщо у вас вийшло число від 2 до 22 включно, то ви більше впливаєте на фізичний світ, а не на духовний. Ви більше приймаєте енергію, а не віддаєте, через що у Вас може бути розвинена емпатія. У вас висока тяга до знань і хороша пам’ять.

Якщо сума належить до відрізка від 23 до 43, то Ви можете впливати або однаково на обидві складові реальності – на духовну і фізичну, або більше на духовну. Ви дуже сильно впливаєте на людей, вмієте маніпулювати ними.

Тотемна тварина (тотем) за датою народження: розшифровка тотемного числа

Цифра 1: тотем Слон

Тотемна тварина за датою народження
Тотем цифри 1 за датою народження – Слон

Якщо після розрахунку Ви отримали число 1, то ваша тотемна тварина – Слон. Ця тварина турбується про свою родину і близьких. Тому Вам варто слідувати цьому прикладу. Слон – це мудра, розумна і сильна тварина.

Щоб Вас супроводжувала удача і Ви отримали благословення Всесвіту, Вам необхідно частіше думати про пошуки любові і спільного щастя. У Вас мало захисних рефлексів, тому використовуйте будь-які методи вирішення проблем.

Цифра 2: тотем Тигр

Тотемна тварина за датою народження
Тотем цифри 2 за датою народження – Тигр

Людині, цифра народження якої число 2 протегує Тигр. Ця тотемна тварина дає можливість, щоб Ви могли добитися найкращих результатів у всіх сферах життя. Тигр провокує людей на егоїзм, тому не варто забувати тих, хто Вам коли-небудь допомагав. Головне правило Тигрівне прощати образи, поки противник не визнає своєї провини.

Цифра 3: тотем Ворон

Тотем Ворон відповідає за число 3
Тотем цифри 3 за датою народження – Ворон

Ворон являється тотемною твариною людей з датою народження 3. Цей птах дуже мудрий і може бути самокритичним. Ворон провокує у людини бажання аналізувати все, що відбувається навколо. Для досягнення найкращих результатів в коханні, справах і у фінансовій сфері, Вам необхідно бути трохи хитріше. Не використовуйте грубу силу там, де можна обійтися розумом.

Цифра 4: тотем Дельфін

Тотемна тварина за датою народження
Тотем цифри 4 за датою народження – Дельфін

Покровитель для числа 4 Дельфін. Ця неймовірна тварина уособлює в собі всі стихії: Вогняний характер, Воду – в якій він плаває, Повітря – яким він дихає і мудрість стихії Землі. Щоб у людини, яка отримала повне нумерологічне число чотири, було все добре, необхідно ставити перед собою правильні життєві цілі. Ви повинні припинити розкидатися і розпилювати свою увагу і сили на другорядні справи і токсичних людей.

Цифра 5: тотем Собака

Тотемна тварина Собака є тотемом для тих хто народився під числом 5
Тотем цифри 5 за датою народження – Собака

Цифрі 5 відповідає тотемна тварина – Собака. У цих людей немає проблем з цілями. Для них значно складніше знайти мотивації на шляху до свого щастя і успіху. Ви можете бути дуже ледачими, але Ваш тотем завжди вкаже Вам дорогу до набуття якостей, необхідних для роботи, любові і усвідомлення свого місця у Всесвіті. Собака допомагає шукати друзів і другу половинку.

Цифра 6: тотем Орел

Тотемна тварина за датою народження
Тотем цифри 6 за датою народження – Орел

Людям числа 6 по даті народження протегує Орел. Такі люди завжди мають відчуття свободи, незважаючи ні на що. Ваш тотем допомагає правильно обирати пріоритети в житті, планувати справи на майбутнє. Щоб бути щасливими, Вам потрібна наявність цілей, без яких може наступити стагнація. Можливі проблеми з настроєм в періоди невдач, але за допомогою різних методик, наприклад, афірмації або йоги, можна швидко це виправити.

Цифра 7: тотем Змія

Тотем Змія відповідає цифрі 7
Число 7 за датою народження відповідає тотему Змія

Тотемна тварина цифри 7 – Змія. Вона буде постійно провокувати бажання залишатися на самоті, але й при цьому дає сили, щоб самотужки долати перешкоди. Змія дарує своїм підопічним творчу енергіє і сильну інтуїцію. Все ваше життя спрямоване на поліпшення витривалості і емоційної стійкості, а не на розвиток сили.

Цифра 8: тотем Кіт

Тотемна тварина за датою народження
Тотем цифри 8 за датою народження – Кіт

Згідно нумерології, число 8 – це цифра Кота. Даний тотем підвищує удачу в любові, посилює шосте відчуття, але не працює з інтелектом. Щоб досягати великих висот в житті, Вам потрібне постійне навчання. Кіт не дає бажання до знань, але наділяє господаря фізичною витривалістю і удачею.

Цифра 9: тотем Бик

Тотем Бик - це число народження 9
Число 9 за датою народження відповідає Бику

Бик – це тотемна тварина людей, які отримали цифру 9 згідно повного нумерологічного підрахунку. Бик – це тварина, що твердо стоїть на землі і не дозволить Вам відступати, навіть тоді, коли все летить шкереберть. Це одна з найсильніших тотемний тварин, тому що він безпосередньо працює з свідомістю людей, чиїм покровителем є. Бик допомагає легко вирішувати конфлікти і інтуїтивно визначати корисні знайомства.

Енергетика людини – найважливіший показник його успіху. Тотемна тварина намагається допомогти господареві збільшити його енергетичний потенціал. Це один з найсильніших талісманів для будь-якої людини.

Також, астрологи розповідають про тотемну тварину по знаку Зодіаку.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст