ГоловнаАстрологіяТип жінки за роком народження

Астрологи пропонують нову інтерпретацію чотирьох типів жінок, в залежності від їх року народження.

Тип 1 – Містичний (Коза, Кабан, Кіт)

Цим знакам не варто повністю покладатися на голосу розуму, адже вони мають інший дар. Вам варто прислухатися до своєї інтуїції і аналізувати сни. Також, Вам слід навчитися бачити знаки долі. Ці знаки мають конкретну мету в житті, але іноді виходить так, що вони провокують на необдумані вчинки.

Чоловікам неможливо встояти перед такими чарами. Для жінок цього знаку знайдеться чоловік, який зможе прийняти її такою, як вона є.

Тип 2 – Реалістичний (Дракон, Криса, Мавпа)

Жінки цього знаку мають такі якості, як спокій, надійність і благополуччя. Холодний і ясний розум допоможуть таким жінкам побудувати кар’єру. Періодичні емоційні сплески можуть вважатися слабкістю, бо вони можуть призвести до негативних наслідків.

Ці знаки володіють умінням психологічно оцінювати людей. Вас вважають «розумом» і Ви завжди на гарному рахунку у керівництва. «Рай в курені» – таке життя не для Вас. Вибирайте того чоловіка, який зможе забезпечити Вас духовно і матеріально.

Тип 3 – Вольовий (Півень, Бик, Змія)

Жінки цієї трійці дуже сильні у всіх напрямках. Вони амбіційні, впевнені в собі, розумні і тому, завжди досягають своєї мети. Але в цих жінок існують недоліки через зневагу до інтересів інших людей. Вони не звертають увагу на тих, хто їм байдужий, через це в них бувають проблеми в кар’єрі. Ви зможете стати чудовим керівником на посадах, які вважаються суто чоловічими. Робота і особисте життя не будуть суперечити одне одному, бо Ви скрізь будете встигати.

Чоловіку буде складно знайти до Вас підхід, бо Ви часто не даєте йому такої можливості.

Тип 4 – Логічний (Собака, Кінь, Тигр)

Інтелект – це те, що більш за все відрізняє Вас від інших знаків.  У Вас розвинена логіка і чудові інтелектуальні здібності, що дає Вам змогу отримати професію будь-якої складності. Але буває, що Ваша мета віддаляється і тоді Ви почнете сумніватися у своїх силах. Комунікабельність допоможе Вам гарно контактувати з людьми, але чоловікам буде нелегко, бо Ви будете вимагати більше, ніж вони зможуть Вам дати.

Неординарна людина – це той, хто потрібен Вам у житті. Тобто Вам необхідна людина, яка скрізь і завжди буде робити несподівані сюрпризи і дивувати Вас.

Ви не можете копіювати текст