ГоловнаАстрологіяТерези: особливості характеру і цікаві факти про них

У кожної людини за її сильні і слабкі сторони відповідає розташування планет у її гороскопі. Астрологи розповіли про особливості характеру і цікаві факти про зодіакальний знак Терези. Представники знаку Терези народилися у проміжок з 24 вересня по 23 листопада.

Терези: особливості характеру

Планета-покровитель знаку Терези – Венера, стихія – повітря. Венера – планета, яка відповідає за кохання і красу. Саме тому більшість представників знаку Терези привабливі для протилежної статі.

Планети, які в тій чи іншій мірі, опікуються Терезами – Сатурн, Марс і Сонце – впливають на особисті якості характеру. Терези наділені талантами педагога, їм притаманне відчуття відповідальності. Завдяки Марсу, Терези активні і мають сильну волю, а завдяки Сонцю – вони проявляють лідерські якості і вміють самовиражатися.

Як представники повітряної тріади Гороскопу, Терезам притаманні типові якості характеру:

  • комунікабельність;
  • інтелект;
  • дипломатичність;
  • відносна поверховість;
  • рухливість.

Терези: цікаві факти

У кожного знаку Зодіаку, як і у представників знаку Терези, існують яскраво виражені особливості, які притаманні лише ним.

Цікаві факти про Терези

Завдяки впливу Венери, представники Терезів дуже чуттєві натури. Можливо, це і робить їх такими складними натурами тому, що одна чаша наповнена знаннями і логікою, а ніша – емоціями і почуттями. В залежності від того, яка чаша буде перевішувати, ту сторону Терезів Ви і побачите. Терези можуть бути мстивими стосовно людей, яких вважають винними. Іноді Терезам поряд потрібна людина, якій вони можуть виговоритися, це їх заспокоїть і врівноважить.

Терези – дипломати і поціновувачі всього прекрасного. Вони гостро реагують на грубощі і воліють спілкуватися з вихованими людьми. Терези завжди намагатимуться загасити конфлікти і у вирішенні спірних питань, вони шукають компромісне рішення, щоб всі були задоволені результатом.

Представники цього знаку відрізняються відчуттям стилю і ідеальним смаком. Саме відчуття прекрасного, дозволяє їм створювати гармонійний образ і затишну і привітну оселю.

Мистецтво надихає Терези завдяки їх чутливості і тонкому відчуттю прекрасного. Завдяки творам мистецтва, Терези можуть розслаблятися і черпати для себе сили та емоції.

Інформація та нові знання вкрай необхідні Терезам. Через це їх іноді вважають пліткарями. Але це не так, бо вони просто воліють знати. Отримання інформації для Терезів важливе я у професійній сфері, так і у стосунках з людьми, з якими вони контактують.

Емоції – це частина Терезів. Завдяки емоціям, Терези можуть часто закохуватися, через що вони можуть здаватися легковажними, бо ці емоції можуть бути швидкоплинними і поверхневими. Ця якість характеру впливає на настрій Терезів.

Часто Терези звинувачують у лінощах. Вони ніби «розкачуються» перед прийняттям рішення чи перед початком роботи. проте, це не завжди так, адже Терези зважають все на свої внутрішніх терезах, обираючи той шлях, який їм видається оптимальним.

Суперечки вважаються рідною стихією представників знаку Терези. Справа в тому, що вони як ніхто інший вміють бачити всі «за» і «проти». Терези можуть аргументувати і довести будь-яку точку зору, навіть ту, якої не дотримуються самі.

Ви не можете копіювати текст