ГоловнаАстрологіяСумісність Риби і Терези: гороскоп розповідає про кохання, сім’ю, здоров’я, роботу

Сумісність Риби і Терези: гороскоп розповідає про кохання, сім’ю, здоров’я, роботу

Знаки зодіаку Риби і Терези можуть створити цілком гармонійний союз. Гороскоп розповідає про сумісність знаку зодіаку Риби і Терези – про їх кохання, сім’ю, здоров’я, роботу та чи можлива дружба знаку Риб і Терезів

Знаки зодіаку Риби і ТерезиЗнаки зодіаку Риби і Терези: що є спільного, а що вважається несумісним між ними

Гороскоп сумісності вважає, що знаки зодіаку Риби і Терези можуть мати цілком пристойне спільне життя. Це попри те, що їхні стихії – вода – Риби та повітря – Терези – вважаються в астрологічному світі недружніми.

Риби мають тонку душевну організацію, дуже чутливі і гостро реагують на будь-які зміни. В представників знаку Риб добре розвинена інтуїція, а така якість, як емпатія, допомагає їм глибоко проникати в душі людей, відчуваючи їх справжні наміри.

Терези – знак з розвиненими інтелектуальними здібностями, який прагне розширити свій світогляд за рахунок отримання нових знань. Люди цього знаку зодіаку добрі та миловидні, домагаються бажаного посмішкою та красномовством, уникаючи агресії у будь-якому її прояві. При цьому повітряний знак все життя перебуває у конфлікті із самим собою — в нього практично завжди присутня проблема вибору. Його головна потреба – знайти внутрішній баланс та гармонію зі своїм Я.

Обидва знаки зодіаку відрізняються безконфліктною поведінкою: у гострій ситуації Риби скористаються даром переконання, а Терези поспішно покинуть поле бою. Ця особливість їхніх характерів, з одного боку, позитивно позначається на їхньому союзі. З іншого боку, між ними завжди є інсинуації та недовіра, які породжують напругу. Тому їм потрібно більше говорити одне з одним, висловлювати взаємні претензії. Терези, уникаючи агресії, бажаючи досягти своєї мети, маніпулюють почуттями партнера. А у випадку з Рибами це зробити простіше простого: у них низька емоційна стійкість, хоч і не така проста, як може здатися. Обидва знаки зодіаку легко вибачають та забувають образи, тому не так вже й легко зруйнувати їхні стосунки.

Гороскоп сумісності знаку зодіаку Риби і ТерезиГороскоп сумісності знаку зодіаку Риби і Терези

Сумісність Риб і Терезів недосконала, але у них є всі шанси побудувати міцний союз. Першим знак – Риби, схильний поринути у світ неприборканих фантазій, постраждати від своїх вигадок і розчаруватися в ілюзіях. Знайти спокій Рибам допоможе партнер, який сам прагне рівноваги. Вони частіше спускатимуться з небес на землю і сприйматимуть реальність такою, якою вона є. Терези, у свою чергу, найповніше розкриють емоційний бік, навчаться співпереживати і краще розуміти почуття інших. Маючи спільні цілі та інтереси, партнери добре ладнають. Повітряний знак зодіаку Терези відноситься до кардинала, тобто постійно рухається вперед, винаходить щось нове. Риби – мінливий представник гороскопу: вони готові підлаштовуватися під свого партнера, вірно йдучи за ним. Вони не марнославні і не так жадають почестей.

Планети-лідери цих знаків зодіаку мають подібні енергії і тому можуть благотворно взаємодіяти. Рибами опікуються відразу два покровителі. Перший – Юпітер, який наділяє свій підопічний знак зодіаку філософським ставленням до життя, потягом до знань та надає Рибам місце серед улюбленців Фортуни. Друга планета – Нептун, відповідає за все нестандартне, фантастичне. Він наділяє Риб безмежною уявою та схильністю бачити те, чого немає, тобто створювати ілюзії. Терези знаходяться під впливом сил чуттєвої Венери, а тому намагаються нести у світ любов, красу і робити добрі справи. Гороскоп сумісності Риб і Терезів може бути дуже вдалим, адже обидва хочуть хороших, добрих стосунків і готові бути вірними.

Ділова сумісність Риб і ТерезівДілова сумісність Риб і Терезів

Сумісність Риб і Терезів у роботі знаходиться на високому рівні, адже вони добре ладнають у команді. Їм допомагає здатність уникати конфліктів, властива обом. Логіка та раціональність повітряної стихії разом з інтуїцією водяного знаку зодіаку надають партнерам велику послугу: їхні проекти будуть успішними, проте глобальністю вони не вирізняються. Адже обидва знаки зодіаку не схильні до ризику і готові вкотре перестрахуватися у прийнятті рішень.

Чи можлива дружба між Рибами і ТерезамиЧи можлива дружба знаку зодіаку Риби і Терези

Сумісність Риб і Терезів в дружбі не так райдужна. Знак повітряної стихії надто поверхнево дивиться на дружбу, а Риби потребують теплого і дбайливого друга. Перший не вміє відкриватися, другий у зв’язку з цим не може перейнятися до нього довірою. Їх спільним захопленням буде любов до мистецтва в різних його іпостасях, але зв’язок між ними, швидше за все, матиме досить поверхневий характер.

гороскоп кохання між Рибами і ТерезамиСумісність Риби і Терези: гороскоп розповідає про кохання

Сумісність Риб і Терезів в коханні спочатку висока. Обидва знаки зодіаку великі романтики, тому їх побачення відбуваються красиво та незвичайно. Риби, будучи неймовірними мрійниками, ідеалізують образ обранця і не бажають бачити існуючу різницю між ними. Вони готові слідувати за Терезами на край світу і з радістю віддають цьому знаку зодіаку лідерство та відповідальність за пару. Знак повітряної стихії – Терези, приваблює глибина та загадковість партнера, і він, як любитель всього незвичайного, прагне розгадати всі таємниці Риб.

Але що більше закохані впізнають одне одного, то більше виявляють недоліків. Тому рівень сумісності Риб і Терезів у відносинах починає стрімко знижуватися. Безконфліктність, низькі вимоги до партнера цього разу мають негативні наслідки. Їм доведеться навчитися розуміти потреби коханої людини, йти на поступки та компроміси. Для Терезів важливі спокій, порядок і рівновага, їм складно зрозуміти суперечливих і надто емоційних риб.

Сексуальна сумісність знак зодіаку Риб і ТерезівСексуальна сумісність Риб і Терезів

Гороскоп сумісності Риб і Терезів в інтимній сфері життя складний через їхній різний темперамент. Представник Нептуна готовий у всьому догоджати коханому і робить все, щоб він залишився задоволеним. Така надмірна запопадливість Риб дратуватиме волелюбних Терезів, адже вони теж не люблять брати на себе ініціативу в сексі.

Обидва знаки зодіаку люблять експериментувати та постійно привносять у ліжко щось нове. Вони не терплять різкості та грубості, їхні любовні втіхи наповнені лагідністю, чуттєвістю та романтикою. А ось духовної близькості з Терезами Рибам все одно не вистачатиме, через те, що останні замкнуті. Якщо між ними є справжні почуття, то згодом повітряний знак почне більше приймати та давати.

Сумісність знаку зодіаку Риби і Терези в сімейному житті Сумісність знаку зодіаку Риби і Терези в сімейному житті

Сумісність Риб і Терезів у шлюбі складніше, ніж у романтичних відносинах, де не так багато взаємних обов’язків та відповідальності. Сім’я передбачає чіткий розподіл ролей, взаємні домовленості та обов’язкове їх дотримання. Спільне життя дозволяє парі побачити одне одного ще ближче. Їхні розбіжності стають все більш очевидними, але подружжя уникає конфліктів, а тому взаємне невдоволення зростатиме з кожним днем. Терези — доброзичлива і дуже товариська людина, їм необхідне широке коло друзів та знайомих. Риби люблять усамітнення, але часта відсутність другої половинки вибиває їх із душевної рівноваги, що може обернутися для водного знаку зодіаку затяжною депресією. Також обидва знаки зодіаку не дуже стурбовані умовами спільного життя і намагаються ці обов’язки перекласти на партнера.

Сумісність Риб і Терезів в сімейному житті незадовільна через малу чутливість і холодність повітряного знаку зодіаку, що змушує емоційного партнера – Риби, страждати і благати про турботу. Все це злить, стомлює представника Венери та змушує збільшувати дистанцію.

Щоб шлюб між Рибами і Терезами був довгим і щасливим, їм потрібно пройти довгу і непросту дорогу роботи над своїми стосунками, щоб навчитися не лише слухати, а й справді чути кохану людину, а також йти їй на поступки. А це можливо, якщо їх кохання справжнє, а бажання зробити їхній шлюб міцним і щасливим — щире. Також їх зближенню сприятиме наявність спільних цілей, на шляху до яких їм доведеться взаємодіяти.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст