ГоловнаАстрологіяСумісність Риби і Телець в коханні, роботі, сім’ї

Сумісність Риби і Телець в коханні, роботі, сім’ї

На думку астрологів, сумісність знаків зодіаку Риби і Телець має дуже гарні перспективи, що впливає стосунки між ними в коханні, роботі, сім’ї та чи може дружити представник знаку зодіаку Риб зі знаком Тельця. Цю інформацію виклав гороскоп сумісності Риб і Тельця

Що впливає на сумісність Риб і ТельцяЩо впливає на сумісність Риб і Тельця

Знаки зодіаку Риби і Телець створять чудову пару у будь-якому її образі. Їхні темпераменти схожі – обидва прагнуть спокою та стабільності. Поєднуються і стихії знаків: перші належать воді, другі – землі. Грунт не може бути родючим, якщо він зневоднений. А водним потокам потрібні надійні береги, тільки тоді вони наберуться сил і зможуть подолати будь-які труднощі. Ця метафора добре працює щодо знаків зодіаку. Риби дуже емоційні і чутливі, вони допоможуть більш замкненому і стриманому партнеру розкритися і отримати більше вражень, подивитися на світ ширше і досягти більших результатів. Останній, у свою чергу, завдяки своїй впевненості та твердості характеру надасть Рибам необхідну підтримку та захист.

Риби і Телець різні за характером, але водночас їх якості чудово поєднуються. Риби люблять мріяти, будувати нездійсненні плани та перебувати у світі власних ілюзій. Телець завжди зосереджений, він запеклий матеріаліст і вірить тільки в те, чого можна доторкнутися своїми руками і використати собі на благо. Він ніжно опустить свою другу половинку, яка парує в хмарах. А він, партнер-Риби, у свою чергу, продемонструє земному знаку вміння отримувати задоволення за допомогою почуттів та відчуттів. Їхні життєві цінності багато в чому збігаються, що полегшує їм взаємодію. Наприклад, обоє хочуть допомагати іншим, поважають такі якості, як вірність та чесність, і віддають пріоритет сім’ї та її традиціям.

Гороскоп сумісності знаків зодіакуГороскоп сумісності знаків зодіаку Риби і Телець

Сумісність Риби і Тельця сприятливо позначається розвитку обох партнерів. Перші мають творче мислення, тонку душевну організацію і розвинену емпатію, що дозволяє їм глибоко проникати у внутрішній світ партнера. Риби суперечливі, їх переповнюють сумніви і їм просто потрібен хтось сильніший, цілеспрямований та стабільний. Телець, навпаки, іноді буває вкрай самовпевненим: відстоюючи свою думку, він твердо впирається рогами в землю і стоїть так, доки не отримає бажаного. Його сталість, відповідальність, дисциплінованість приваблюють Риб, адже він дає їм таке бажане почуття захищеності. Телець виглядає стриманим і потайливим, але глибоко всередині нього сидить чуттєвий романтик, що дарує тепло і турботу найближчим і вірним людям.

Гороскоп сумісності Риби і Тельця прогнозує успішний союз в різних сферах життя.

Вони підходять один одному, як деталі Лего. Знак землі – Телець, фіксований, що означає його бурхливу активність та здатність доводити розпочате до кінця. Але ця ж риса характеру вказує на його впертість. Перетнувшись із схожою на себе людиною, Телець б’ється не на життя, а на смерть. Але у випадку з Рибами ця потреба відпадає, оскільки Риби належать до мутабельних знаків. Це означає мінливість, успішну адаптацію до будь-яких умов та партнерів. Якщо людина важлива для Риб, вони приймуть її з усіма її недоліками, і не відчуватимуть дискомфорту через відмінності. Їхні планетарні лідери теж можуть успішно взаємодіяти: привносячи у відносини м’яку позитивну енергію. Рибам опікується Юпітер, який відповідає за філософський погляд і прагнення до знань, і мрійливий Нептун, що наділяє своїх підопічних багатою уявою і схильністю до ілюзій. У Тельця один лідер – чуттєва Венера, богиня краси, творчості, родючості і грошей.

Ділова сумісність Риб і ТельцяДілова сумісність Риб і Тельця

Сумісність Риб і Тельця в роботі ідеальна. Обидва воліють працювати повільно та вдумливо, щоб не гнати коней і не наробити помилок. Креативні Риби подадуть колективу цікаву ідею, а практичний Телець продумає її до дрібниць, і разом вони перетворять це на успішний проект. Представник знаку зодіаку Телець, найімовірніше, візьме на себе бізнес. А ось його партнер не заперечуватиме, навпаки, поклавши на іншого всю відповідальність за прийняття рішень, Риби почуватимуться комфортно та розслаблено. Обидва знаки зодіаку відповідальні працівники, хоча іноді люблять полінуватися. І все ж таки ледарями їх назвати складно: відпочивши, знаки зодіаку відразу повертаються до роботи.

Чи може дружити знак зодіаку Риби зі знаком ТельцяЧи може дружити знак зодіаку Риби зі знаком Тельця

Сумісність Риб і Тельця в дружбі також висока і сприяє їх гармонійним відносинам, у яких обидва отримують взаємну вигоду. Емоційні Риби знаходять в особі Тельця мудрого порадника, який дивиться на світ неупереджено і може вкласти раціональне зерно в голову друга. Знак землі, своєю чергою, побачивши вірність і турботу Риб, розкривається в спілкування з нею: він відкрито ділиться своїми проблемами, що робить рідко.

Риби і Телець: сумісність в коханніРиби і Телець: сумісність в коханні

Сумісності Риб і Тельця в коханні можна позаздрити, оскільки вони справді добре розуміють одне одного, будучи половинками одного цілого. Два чуттєві романтики, які обожнюють все витончене і прекрасне, швидко знаходять багато спільного. Їм подобається дбати одне про одного та робити партнеру приємне. Тому вони намагаються зробити кожне побачення незабутнім. Серйозний, стабільний Телець викликає у Риб найдобріші почуття: довіра, захоплення, бажання догодити. Риби, у свою чергу, підкорюють коханого добротою, м’якістю та живим розумом.

Авторитарний Телець допомагає партнеру розібратися із сумнівами та бути активнішим. Його практичність і реалістичність не дозволяють Рибам поринути у світ мрій і «накручувати» себе, тому вони стають більш урівноваженими. Допомагаючи їм, Телець відчуває задоволення і буквально світиться, приймаючи натомість щиру подяку. Сумісність Риб з Тельцем у відносинах вдала, тому закохані здебільшого узаконюють свій тандем.

Знак зодіаку Риби і Телець: сексуальна сумісністьЗнак зодіаку Риби і Телець: сексуальна сумісність

Сумісність Риб і Тельця в інтимному житті також сприятлива, і найцікавіше, що її рівень з часом тільки зростатиме. Це пов’язано з тим, що знак землі стриманий за своєю природою і розкривається перед коханою людиною повільно, тому їхня інтимна сфера ставатиме все більш цікавою зі зростанням розкутості Тельця.

Обидва знаки зодіаку романтичні та дуже чутливі, тому для них важливі тривалі прелюдії та створення особливого настрою перед сексом. Коли коханці досягнуть піку близькості та довіри, тоді їхнє сексуальне життя стане воістину ідеальним. Цінність партнера для кожного з них також зростатиме, тому вони не бояться зрад.

Сімейна сумісність Риб і ТельцяСімейна сумісність Риб і Тельця

Сумісність Риб і Тельця в шлюбі висока і дає можливість побудувати міцний, надійний союз, у якому знак землі буде лідером незалежно від статі. Кожен з партнерів в цьому союзі намагається привнести у свої відносини щось хороше: з боку представника водної стихії це затишок, тепло та спокій, а його партнер прагне стабільної матеріальної основи. У них може бути багато друзів, завдяки товариськості Риб, але більшу частину вільного часу вони воліють проводити разом. Між Рибами і Тельцем панує взаємна повага та повна довіра: ці почуття гарантують подружжю впевненість у завтрашньому дні.

З роками сумісність знаку зодіаку Риб і знаку Тельця в сімейному житті лише покращуватиметься. Незважаючи на одноманітність, їм ніколи не буде нудно, оскільки творчі Риби внесуть іскру у відносини. Іноді їм потрібне перезавантаження, емоційний шок у вигляді пригод чи скандалу – у крайньому випадку. Тельцю необхідно надати другій половинці достатньо свободи, без якої партнер не зможе творити. А Рибам слід рідше поринати у безмежний світ своїх фантазій, а частіше дослухатися порад розумного партнера. Така думка забезпечить наявність у них спільних інтересів і захоплень, що, своєю чергою, зблизить їх.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами