ГоловнаАстрологіяЩо розповість день тижня Вашого народження – вівторок

Що розповість день тижня Вашого народження – вівторок

День тижня Вашого народження зумовлює біоенергетичний потенціал, впливає на основні риси характеру, світогляд, відносини до людей і подій. Кожен день тижня, у тому числі і вівторок, має також свої риси, які впливають на людину.

Люди вівторка

Люди, які народжені у вівторок, знаходяться під покровительством Марсу (крім покровителя по знаку Зодіаку). Войовничість покровителя проявляється у наполегливості, впертості, іноді – агресивності людей вівторка. При цьому, люди вівторка часто потребують підтвердження своєї правоти і своєї гідності. Сумніви в цьому можуть призвести до зневіри і невпевненості в собі і в своїх вчинках. Тому підтримка близьких людей дуже важлива для тих, хто народжений у вівторок.

Часто люди вівторка вчиняють імпульсивно: спочатку діють, а потім вже думають і аналізують.

Езотерики вважають, що ідеальною другою половинкою для людини, народженої у вівторок, буде людина, яка проявить доброзичливість і буде надійним порадником. Партнер людини вівторка повинен вміти  м’яко і ненав’язливо спрямовувати їхні зусилля. В такому випадку люди вівторка зуміють багато досягти різних сферах життя і бути радісними і щасливими у романтичному союзі.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст