Риби знак Зодіаку: сумісність і які стосунки з іншими знаками Зодіаку

Різні знаки Зодіаку по-різному спілкуються одне з одним. Бувають сумісні стосунки, нейтральні і повністю несумісні. Які стосунки має знак Зодіаку Риби з іншими знаками Зодіаку, з ким у них любовна сумісність, а з ким – товариські відносини, розповіли астрологи.

Гороскоп для Риб сумісністьЯкі стосунки знак Зодіаку Риби має зі знаками Зодіаку Овен, Телець, Близнюки

Риби  – знак Зодіаку, який закінчує зодіакальне коло, а ця трійка знаків стоїть на початку кола. Це, безумовно, позначається на їх взаєминах, як й деякі інші фактори.

Стосунки Риби – Овен

Овен проявляє свої лідерські якості, домінуючи і, на думку астрологів, саме цього жадають Риби. Проте цим двом представникам зодіакального кола необхідно віднайти взаємоприйнятний ритм. Риби дуже чутливі до критики, а Овен часто говорить те, що вважає правильним. За умови, що Риби і Овен зможуть зважати на ці болючі точки, їх спільне життя може бути вдалим і приємним.

Які відносини у парі Риби – Телець

Люди, народжені під знаком Риб, потребують до себе уваги, яку Тельцю дуже важко проявити. Через це Риби можуть страдати, адже їм важко переносити надто «земне» ставлення Тельця. Якщо людям цих знаків вдасться змінити своє відношення стосовно цього питання, в них може скластися щасливий шлюб.

Риби і Близнюки

Близнюки досить егоцентричний і непостійний знак Зодіаку. А Риби – надто чутливі до всього, що стосується їх особи. Обидва ці знаки Зодіаку досить самолюбні, щоб докласти зусилля і спробувати пристосуватися до особливостей характеру одне одного. Хоча, іноді, поєднання Риб і Близнюків дає досить спокійну сім’ю.

Риби і сумісність із знаком Зодіаку – Рак, Лева і ДіваРиби і сумісність із знаком Зодіаку – Рак, Лева і Діва

Яке партнерство очікує на Риб з наступними знаками Зодіаку?

Пара Риби і Рак

Зодіакальний знак Рак вважається одним із найсімейніших знаків, тому він часто бере на себе всі рішення щодо сім’1ї. у цій парі – Риби і Рак іноді ймовірні розбіжності і сварки, але в цілому ці люди уважно ставляться до почуттів свого партнера. Риби і Рак – це чудова сумісність.

Знак Зодіаку Риби і Лев

Дуже складні відносини між Рибами і Левом, тому що ні один з них на зорієнтований зважати на почуття іншого. Чуттєві Риби будуть дратувати Лева, чим Лев і скористається, щоб знайти собі розваги на стороні. Такі відносини будуть дуже складними і емоційно виснажливими. Шлюб не принесе ні задоволення, ні щастя.

Яка сумісність Риб і Діви

Також не прості стосунки у Риб з Дівою, тому о Риби не отримають емоційної підтримки від стриманої Діви. Діва може стати надто критичною і різкої, коли втомиться від фантазій Риб. Люди знаку Діви звикли планувати, а Риби – піддаються натхненню. У таких стосунках не має гарних перспектив. Астрологи вбачають сварки і важки шлюб.

Знаки Зодіаку і сумісність зі знаком Зодіаку РибЯкі стосунки з іншими має знак Зодіаку Риби з Терезами, Скорпіоном і Стрільцем

Різні стосунки між цими представниками зодіакального кола і Рибами

Риби і Терези

Толерантні Терези не зможуть надати Рибам того відчуття лідерства, яке їм потрібне. Обидва представники цих знаків Зодіаку люблять розкішне життя, але не готові докладати багато зусиль, щоб мати його. Тому такі стосунки між Рибами і Терезами розчарують обох представників тандему. А шлюб рано чи пізно просто розвалиться.

Риби і Скорпіон

Сильний Скорпіон буде ведучим у цій парі, що цілком влаштовує Риб. Вони не будуть провокувати на ревнощі свого партнера-Скорпіона і Риби повністю задовольнять його інстинкти власника. Астрологи вважають, що сумісність і стосунки між Рибами і Скорпіоном просто чудові і мають великі шанси на вдалий шлюб.

Яка сумісність у парі Риби і Стрілець

Активному Стрільцю досить важко співіснувати з спокійними і дещо «в’ялими» Рибами. Стрілець завжди перебуває у пошуку чогось нового, кудись поспішає щось пізнавати. А Риби люблять заглибитися в думки і перебувати у своєму світі. Стрілець може насміхатися над сентиментами Риб. Такий союз буде невдалим, а стосунки принесуть лише розчарування і образи.

Знаки Зодіаку і стосунки зі знаком Зодіаку РибиРиби знак Зодіаку: сумісність і які стосунки з Козерогом, Водолієм і Рибами

Остання трійка зодіакального кола вибудовує свої стосунки з Рибами. Яка в нитх сумісність описано нижче.

Сумісність Риб і Козерога

Представник земної стихії – Козеріг, завдяки своєму сильному і вольовому характеру, може дати Рибам відчуття захищеності. А представники знаку Риб додадуть емоцій і навчать Козерога проявляти свої почуття. Ці два знаки Зодіаку доповнюють одне одного. І це чудово для створення гармонічного союзу.

Пара Риби і Водолій

Астрологи вважають, що союз між Рибами і Водолієм не дуже перспективний, тому шо надто різні характери у цих знаків. Індивідуалізм Риби не дуже поєднується з відкритим характером Водолія. Досить ексцентричний Водолій не захоче витрачати сили і час, щоб надати підтримку Рибам. Представник повітряної стихії Водолій намагається вирішувати питання, підключивши логіку. А Риби часто вирішують питання під впливом емоцій. Такий шлюб має мало шансів бути успішним.

Стосунки знак зодіаку Риби і Риби

Здавалося б, взаємопорозуміння і взаємне співчуття, поєднує двох людей і вони інколи можуть стати однією з найкращих пар в зодіакальному колі. Проте взаємні претензії, які обидві Риби виставляють одна одній, поступово руйнують романтизм у відносинах. Астрологи вважають малоймовірним, що між Риби + Риби будуть щасливі разом.

 

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст