ГоловнаАстрологіяРиби та Діва: сумісність в коханні, роботі, сім’ї чи можуть дружити

Риби та Діва: сумісність в коханні, роботі, сім’ї чи можуть дружити

На зодіакальному колі знаки зодіаку Риби та Діва розташовані один навпроти одного, тобто є протилежностями. Риби та Діва різні, а яка в них сумісність в коханні, роботі, сім’ї та чи можуть вони дружити, розповідає гороскоп сумісності знаку Риб і знаку зодіаку Діва

Знаки зодіаку Риби та Діва: характеристика цих знаківЗнаки зодіаку Риби та Діва: характеристика цих знаків

В силу того, що знак Риб і Діви розташовані навпроти один одного по зодіакальному колу, астрологи називають їх тип відносин називається «все чи нічого». Тобто вони або відразу притягуються і створюють вигідний союз, або відштовхуються, відчуваючи взаємну ворожість. Між ними не може бути байдужості. Їхні стихії – вода і земля відповідно – вважаються дружніми, оскільки їхня взаємодія позитивна. Ґрунту потрібна волога, бо висохла земля не може плодоносити. Потоки води, у свою чергу, потребують укриття у вигляді надійного русла річки, а також берегової конструкції як опори в житті.

Партнери відрізняються багато в чому

Риби більше переймаються духовним світом, наділені чуйністю та інтуїцією. Емпатія допомагає їм глибоко зазирнути у внутрішній світ іншої людини та зрозуміти її почуття. Люди знаку Риб прагнуть побудувати довірчі духовні зв’язки з людьми і страждають, якщо це не виходить.

Знак зодіаку Діви – матеріалістка: вона живе за законами логіки та раціональності. Вона емоційно стримана і звикла контролювати все своє життя в цілому, тому живе в суворому режимі та дотримується дисципліни. Риби часто непередбачувані, залежно від їх частих перепадів настрою. Їм властиво зависати у своєму вигаданому світі, а потім страждати, коли ілюзії починають руйнуватися. Земний знак Діви прагне до твердості та сталості. Вони практичні, скрізь шукають зиск і вірять тільки в те, до чого можна доторкнутися.

Гороскоп сумісності Риб і ДівиГороскоп сумісності Риб і Діви

Сумісність Риб і Діви дуже висока у тому випадку, коли ці знаки зодіаку знаходять плюси у своїх відмінностях та використовують їх на благо свого союзу. Знак води – Риби, творчо розвинений і завжди має в запасі безліч цікавих ідей, але втілити їх він не наважується через власні сумніви та невпевненість у собі. У союзі з діловою, надійною і рішучою Дівою, Риби стануть сміливішими, спокійнішими, врівноваженими і досягнуть великих успіхів. Земний знак – Діва, навпаки, розкриє свої приховані таланти, підвищить рівень чутливості, навчиться розслаблятися та отримувати задоволення. Кожен з представників цих знаків зодіаку багато чому навчаться в цих відносин, що позитивно позначиться особистісному зростанні партнерів. Успіху їхнього союзу сприятиме той факт, що обидва знаки мінливі за гороскопом. Це означає, що їх натури мінливі та легко пристосовуються до будь-яких умов, особливо там, де бачать зиск. Тому, якщо обидва оцінюють свій тандем як сприятливий і корисний, вони всіляко намагатимуться вжитися разом.

Сприятливо на стосунки Риб і Діви впливають їх планетарні лідери.

Рибами опікуються два небесні тіла: Юпітер і Нептун. Перший наділяє свого підопічного філософським мисленням, потягом до новизни та дивовижної удачі, другий – ілюзіями, мрійливістю та прагненням до ідеалу. Діва перебуває під покровительством Меркурія, який відповідає за спілкування та торговельні відносини. У зв’язку з цим земний знак бачить вигоду та вміє її отримати, використовуючи свій дар переконливого спілкування. Гороскоп сумісності Риб і Діви обіцяє їм прекрасні стосунки практично в будь-якій сфері життя: об’єднання, творчість Нептуна, знання та удачливість Юпітера у поєднанні з працездатністю Меркурія, народжують міцний, успішний тандем.

Риби та Діва: сумісність в роботі і в дружбіРиби та Діва: сумісність в роботі і в дружбі

Ділова сумісність знаків зодіаку Риби та Діви хороша, що робить їх чудовою, ефективною командою. Щоправда, чекати від них високих досягнень не варто, бо обидва вкрай обережні і не люблять ризикувати. Риби генерують творчі ідеї, а практична Діва скрупульозно опрацьовує їхні деталі, перетворюючи на готовий план.

Сумісність Риб і Діви в дружбі нижча за середню.

Якщо у відносинах немає взаємної вигоди, то навряд чи вони захочуть підлаштовуватись один під одного і щось міняти в собі. Рибам, звичайно, хочеться спокою, але не так сильно: холодна Діва малоемоційна, тому водний знак почуватиметься поруч із нею самотніми. Представниця Меркурія, у свою чергу, вважає свого партнера надто суперечливим та непередбачуваним.

Знаки зодіаку Риби та Діва їх сумісність в коханніЗнаки зодіаку Риби та Діва їх сумісність в коханні

Сумісність Риб і Діви в коханні висока, принаймні, на початку їх романтичних стосунків. Вони цікаві один одному своєю несхожістю. Риби прагнуть створити пару з надійним та стабільним обранцем, яким являється Діва. Вона дбає про другу половинку, дає розумні поради і спрямовує в потрібне русло. Це надає водяному знаку почуття захищеності та впевненості. Представнику Меркурія імпонує ніжність та уважність близької людини, яка намагається догодити та підтримати близьку людину у будь-якій ситуації. Риби всебічно розвинені, їх кохана людина теж розумна, тому їм є що розповісти одне одному.

Коли перший сплеск емоцій вщухне, відмінність між Рибами і Дівою стануть очевиднішими. На цьому етапі можливі серйозні непорозуміння та взаємні претензії. Швидше за все, представнику Нептуна не вистачатиме новизни та жвавості з боку другої половинки, а земний знак зодіаку буде здаватися їм надто стриманим та нудним. Останній, навпаки, дратуватиметься через неможливість контролювати надто активного обранця, адже він емоційно нестабільний і змінює настрій зі швидкістю світла.

Подальша сумісність Риб з Дівою у відносинах залежить від знаку зодіаку, а точніше від їх власних гороскопів і натальних карт.

Важливу роль відіграють їхні взаємні почуття – чим вони сильніші і глибші, то більше шансів, що знаки зодіаку залишаться разом, підлаштовуючись один під одного.

знаки зодіаку, яка сексуальна сумісність Риб і ДівиРиби та Діва: сумісність в інтимному житті та особливості сексу цих знаків зодіаку

Сумісність Риб і Діви в ліжку не така хороша, як в інших сферах. В них абсолютно різні підходи і бачення інтимної сфери. Рибам хочеться випробувати у сексі всю позитивну гаму почуттів та емоцій, вони люблять тривалі тілесні ласки та романтичну атмосферу. Щоб отримати більше вражень, вони переносять свої еротичні фантазії в ліжко, пропонують коханій людині сміливі експерименти та сексуальні розіграші.

Знак зодіаку Діва не є затятою шанувальницею чуттєвого сексу, тому що він приносить знаку задоволення здебільшого фізичне, а не моральне. У любовному союзі Діва більше цінує інтелектуальну сумісність: цікава бесіда задовольняє її більше, ніж феєричні любовні втіхи. Але є ймовірність, що з часом вона стане більш розкутою і почне отримувати чуттєву насолоду в ліжку з коханим.

 сумісність в сімейному житті знаків зодіакуЗнаки зодіаку Риби та Діва: сумісність в сімейному житті

Сумісність Риби і Діви в шлюбі не дуже вдала, принаймні в перший час після весілля. Спільне життя виявить всі суперечності між партнерами, які можуть породити між ними тривале протистояння. Основною причиною буде різне емоційний фон: у Риб він напружений і буйний, а у Діви скупий і спокійний. Це заважає їм зустрітися по-справжньому відчути духовний зв’язок. І якщо такий стан речей влаштовує знак землі, то Риби страждатимуть.

Цій парі знадобиться багато терпіння, щоб пережити фазу притирання.

Зрештою, їм доведеться прийняти характери один одного і навчитися товаришувати між собою. Гнучкість, притаманна обом, допоможе Рибам і Діві пройти цей етап у найкоротші терміни та з меншими втратами. Але найголовніші умови для того, щоб шлюб був щасливим і міцним, це щирі взаємні почуття та бажання бути разом. У цій ситуації сумісність Риб і Діви у сімейному житті має всі шанси зрости до високої позначки. Обидва – і Риби, і Діва, вірні та віддані партнери, які вміють дорожити близькими та піклуватися про них тепло та ніжно.

Отже, горсокоп сумісності Риб і Діви показав, що ці знаки зодіаку можуть бути разом, якщо вони докладуть певних зусиль, коханючи одне одного.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами