ГоловнаАстрологіяРиби і Стрілець: сумісність в різних сферах життя

Риби і Стрілець: сумісність в різних сферах життя

Гороскоп сумісності Риб і Стрільця не надто оптимістично дивиться на такий союз. Цікаво дізнатися, яка ж сумісність знаків зодіаку Риби і Стрілець в різних сферах життя? Чи можливі між ними прийнятні відносини в коханні, сім’ї, роботі і в дружбі, розповідає гороскоп

Знаки зодіаку Риби і Стрілець – що є спільного, а що їх відрізняєЗнаки зодіаку Риби і Стрілець – що є спільного, а що їх відрізняє

Риби і Стрілець не можуть мають не надто добру сумісність через численні відмінності світоглядів і характерів. Їхні стихії – вода і вогонь, відповідно, недружні і здатні негативно впливати одна на одну. Бурхливий потік води погасить найбільшу пожежу, а пекучі язики полум’я закип’ятять воду, перетворивши її на пару.

Приналежність партнерів до протиборчих природних сил позначається на їх відносинах: цінності та пріоритети Риб і Стрільця не зовсім збігаються, а часто виключають одне одного. Риби – натура ніжна, мрійлива, скромна і боязка, з розвиненою емоційною сферою. Невпевненість у своїх силах позбавляє їх можливості реалізувати творчі плани, які є у Риб у великій кількості. Стрілець, навпаки, надмірно самовпевнений, активний, пристрасний і прагне успіху. Він живе поривами, ухвалює рішення, покладаючись на голос серця.

Риби хочуть миру, стабільності та безпеки. У них багато страхів, що виникають від багатої уяви, тому вони прагнуть зайняти місце поряд із сильним партнером, який захистить та допоможе у будь-яких сферах життя. Через це вони схильні утворювати міцні та тривалі союзи – чи це шлюб, чи дружба. Сім’я, зокрема, має для них велике значення.

Зі Стрільцем все інакше: для комфортного, щасливого стану йому потрібна повна свобода душі й тіла. Тільки тоді він зможе робити те, що йому життєво необхідно – здобувати знання та робити великі справи. Обидва знаки зодіаку ідеалісти, але виявляють це по-різному: для водяного знаку важливі ідеальні стосунки з людьми, пронизані близькістю та спорідненістю. Стрілець захоплений ідеєю власної досконалості, якої прагне протягом усього життя.

Гороскоп сумісності Риб і СтрільцяГороскоп сумісності Риб і Стрільця

Як правило, представники Риб звикли плисти за течією, особливо не опираючись зовнішнім обставинам. Їхньому партнерові, навпаки, потрібно чимало зусиль для досягнення бажаного результату. Обидва – і Риби, і Стрілець, відносяться до мутабельних знаків, що означає високий рівень їх адаптації до умов життя, що змінюються.

Різні життєві ритми, цілі та інтереси визначають не дуже вдалу сумісність Риб і Стрільця.

У перших є така якість, як емпатія – здатність співчувати іншому, буквально займаючи його місце. Другий досить легковажний у почуттях, у плині своїх справ і захоплень йому ніколи так глибоко вникати у бажання партнера, тому що для нього важливіша ідея порятунку всього світу. Тому Рибам у цих відносинах не вистачатиме розуміння та підтримки з боку партнера.

Проте гороскоп сумісності Риб і Стрільця може бути сприятливим, якщо вони більше уваги приділятимуть перевагам один одного.

А от існуючі недоліки будуть використовувати собі на благо, як стимул для особистісного зростання.

Риби і Стрілець можуть ужитися разом, тим більше, що їх об’єднує одна планета-покровитель  – Юпітер. Це небесне тіло наділяє своїх підопічних філософським складом розуму та потягом до  житті. Водний знак має другу планету, що впливає на нього – Нептун. Саме він сприяє тому, що в партнерів різні темпераменти, наділяючи Риб мрійливістю та схильністю поринати в ілюзії та розчаровуватися в них у майбутньому. Стрілець, теж схильний до фантазування, але менше Риб.

Риби і Стрілець: сумісність в діловій сферіРиби і Стрілець: сумісність в діловій сфері

Сумісність Риби і Стрільця в роботі навряд чи буде вдалою. Перші досить повільні, часто ухиляються від завдання та зависають у мріях. Але при цьому завжди повертаються до своїх справ і доводять їх до кінця. Другий, навпаки, все робить швидко і недбало, може часто міняти цілі, кидаючи їх на півдорозі. Риби мріють перекласти на партнера загальну відповідальність і нізащо не відповідати, але вогненний знак Стрільця не готовий нести чужий тягар.

Сумісність Риб і Стрільця в дружбіСумісність Риб і Стрільця в дружбі

Гороскоп сумісності вважає, що відносини Риб і Стрільця в дружбі неоднозначна. З одного боку, вони можуть створити хороші дружні стосунки, але за умови, що їх поєднують спільні інтереси та прагнення. Енергійний Стрілець своїм прикладом підвищить активність Риб. З іншого боку, будь-яка взаємодія, що не має спільних інтересів, швидко зійде нанівець. Адже чутливим Рибам важливо мати емоційний зв’язок із партнером, чого відчужений Стрілець зі свого боку дати не може.

Знаки зодіаку Риби і Стрілець: сумісність в коханніЗнаки зодіаку Риби і Стрілець: сумісність в коханні

Сумісність Риб і Стрільця в коханні перебуває на низькому рівні. На самому початку відносин їх приваблює взаємний фізичне потяг, але, коли вони починають впізнавати один одного ближче, їхній роман неминуче прямує до свого логічного завершення. Обидва схильні до змін, тому їхньому любовному союзу справді не вистачає стабільності, а самим Рибам і Стрільцю — взаємної довіри та почуття надійності обранця. Енергійний Стрілець веде себе відкрито, прямолінійно і іноді грубо: одне різке слово може образити вразливих Риб. А ось водяний знак не любить конфліктних ситуацій і воліє відмовчуватися, накопичуючи день у день своє роздратування.

Представники знаку зодіаку Риби люблять дбати про близьку людину, хочуть бути потрібними, цінними для неї і у відповідь, звичайно ж, чекають на те саме. Також представник Нептуна прагне отримати захист і заступництво від своєї другої половинки, вважаючи за краще залишатися в тіні.

Стрілець – натура волелюбна – сам він ні від кого не залежить і уникає людей, які від нього залежать. В іншому випадку йому довелося б прийняти на себе всю відповідальність, від якої він біжить, як Риби. Гороскоп сумісності вважає, щоб підняти рівень розуміння Риб і Стрільця у відносинах, їм доведеться переглянути свої погляди на багато речей та навчитися поступатися.

Риби і Стрілець, гороскоп сумісності: сексуальна сумісністьРиби і Стрілець: сексуальна сумісність

Сумісність Риб і Стрільця в інтимному житті, мабуть, найвища з усіх можливих між цими знаками. В сексі партнерам не заважають їх відмінності і взаємна схильність до фантазування грає їм на руку. У Риб секс асоціюється насамперед із чутливістю та емоційним задоволенням. Вони мають багато потаємних бажань, які вони пропонують втілити у реальність. Стрільці вважають секс важливою частиною свого існування. З його допомогою знак вогню осягає нові відчуття, враження та емоції. Будучи палким і пристрасним коханцем, він з радістю погодиться на всі пропозиції Риб, а також запропонує свої ідеї в цій сфері.

Сімейна сумісність Риб і Стрільця, гороскоп сумісностіСімейна сумісність Риб і Стрільця

Сумісність Риб і Стрільця в шлюбі не обіцяє їм нічого доброго. Такі пари в більшості випадків приходять до спільного рішення про розлучення: надто вже вони різні. Знак зодіаку Риби – тихі та романтичні люди, їм хочеться сидіти вдома з коханою людиною в обіймах: дивитися серіали та мріяти про світло майбутнє. Їм властиво огортати другу половинку своїм теплом і турботою, бачити, як партнер радіє і отримувати від цього задоволення. Але в ситуації зі Стрільцем прагнення Риб практично марні: знак вогню неспокійний, йому необхідно перебувати в постійному русі, щоб витрачати свою невичерпну енергію. Стрільцю потрібні люди, спілкування, зв’язки та почуття драйву. Спокій приносить йому сум і нудьгу.

Справа ускладнюється тим, що жоден з них не хоче брати на себе керівництво та відповідальність за союз, тому не дивно, що дуже скоро після весілля їх сімейний корабель без капітана зазнає аварії.

І Риби, і Стрілець багато чого чекають один від одного, але їх потреби залишаються незадоволеними, що створює між ними роздратування та дистанцію.

Тому сумісність Риб і Стрільця в сімейному житті вважається низькою, і щоб зберегти і покращити відносини, подружжю потрібно багато терпіння і сил, на що здатний далеко не кожен.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст