ГоловнаАстрологіяПотужна інтуїція притаманна 3 знакам зодіаку: кого ж Всесвіт наділив проникливістю?

Потужна інтуїція притаманна 3 знакам зодіаку: кого ж Всесвіт наділив проникливістю?

Читати думки співрозмовника, знати про його наміри, вмить зчитувати будь-які емоції, які він відчуває – внутрішнього голосу так званого 6 відчуття. Потужна інтуїція притаманна 3 знакам зодіаку і Всесвіт наділив ці знаки зодіаку майже містичною силою – це знаки зодіаку Риби, Стрілець та Скорпіон

Потужна інтуїція притаманна 3 знакам зодіаку – це Риби, Стрілець та Скорпіон

Ці три 3 знаки зодіаку Всесвіт наділив проникливістю, як же вони використовують цей талант?

Риби

Всесвіт наділив Риби потужною інтуїцією, завдяки якій більшість з них можуть зчитувати думки та почуття інших людей. Особливо сильно цей дар проявляється щодо рідних та близьких. Часто знак зодіаку Риби виглядає «літаючим в ілюзіях», відчуженим від реального світу. Але насправді представники Риб уважно спостерігають за тим, що відбувається навколо них.

Стрілець

Дуже цікавий талант має Стрілець – це потужна інтуїція. Але цей знак зодіаку не здатний контролювати незрозумілу та спонтанну активацію матеріалізації своїх думок. Коли це відбувається, стає несподіванкою для самого Стрільця. Деколи Стрільцям не потрібно нічого говорити, щоб їх почули співрозмовники. Більшість Стрільців здатні передавати свої думки та бажання на відстані, через міміку та погляд.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон вважається одним з найтаємничіших та самим маніпулятивним зі всього зодіакального кола. Всесвіт наділив Скорпіона багатьма сильними рисами. Парадокс полягає в тому, що Скорпіон з першого погляду може зрозуміти, що за людина перебуває перед нею, а дати раду не може. Скорпіони бачать приховані мотиви співрозмовників. І часом бувають нестримні у висловлюваннях, коли бачать, як людина лукавить і намагається ввести їх в оману.

Знаки зодіаку, які не просять про допомогу, тому що  вважають, що можуть дати раду собі самі

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст