ГоловнаАстрологіяПавло Глоба про корановірус: прогноз коли скінчиться пандемія

Світом поширюється пандемія коранавірусу. Відомий багатьом астролог Павло Глоба висловив свою думку про короновірус. Також він зробив прогноз, коли припиниться ця пандемія, виходячи зі своїх розрахунків і астрологічного досвіду. Вірити чи ні таким передбаченням, кожний вирішує самостійно. Попри всі прогнози, необхідно намагатися максимально себе убезпечити від захворювання на короновірус, спираючись на поради медиків.

Павло Глоба розповів про коронавірус і що сприяло розповсюдженню хвороби

На думку астролога причиною всесвітньої пандемії коронавірусу стало перебування Чорного Місяця, який ще називають Ліліт, у знаку Овна. Ліліт зайшла в Овен 27 січня 2020 року. Саме ця астрологічна подія спричиняє більшість політичних і економічних проблем, появу і розповсюдження смертельно небезпечних хвороб, таких як коронавірус. Появу пандемії Павло Глоба прогнозував ще на початку року. Також, астролог зазначає, що згідно історичних фактів, саме на Чорний Місяць в Овні у середині 14 століття з’явилася чума. Від цієї страшної хвороби у ті часи в Європі померла величезна кількість людей – близько 100 мільйонів осіб. Звичайно, сучасно медицина не допустить таких величезних втрат, проте це не означає, що пандемія коронавірусу буде простим часом – на нас всіх очікують випробування, як людяності, так і фізичних сил.

Астролог вважає, що пандемічний характер захворювання корона вірусом спричинений ще тим, що це відбувається у рік Щура. Адже загальновідомо, що щур – розповсюджувач різноманітних захворювань. Також, відчувається вплив ще одного фактору: 2020 рік – високосний. З астрологічної точки зору, у високосний рік збільшуються ризики збільшення проблем глобального характеру.

Павло Глоба висловив думку, коли припиниться пандемія коронавірусу

Аналізуючи минули, важливо зазначити, що європейська чума у 14 столітті зникла не так швидко. Вони спустошували міста і села Європо продовж семи років. Згідно попереднім прогнозам фахівців, пандемія коронавірусу піде на спад вже на початку літа.

Проте Чорний Місяць (Ліліт) в знаку Овна перебуває аж до 20 жовтня 2020 року. Тому справедливо прогнозувати, що активна фаза всесвітнього захворювання, буде тривати до середини осені. Крім цього, не можна забувати, що поєднання кількох астрологічних факторів: рік Щура + високосний рік, не дає гарантій того, що при переході Ліліт із знаку Овна у сузір’я Тільця, повністю вирішить всі проблеми.

Астрологічні прогнози базуються на розташуванні планет і зірок, на історичному досвіді і на трактуванні самого астролога, який надає інформацію. Павло Глоба висловив свою думку про коронавірус і зробив прогноз спаду пандемії.

При цьому, Павло Глоба вважає, що всі повинні не втрачати надію на краще, вчиняти по совісті, бути справедливими і доброзичливими. Чорний Місяць може негативно вплинути на удачу, на Ваше життя в цілому; провокувати війни і глобальні проблеми – і це не тільки пандемія коронавірусу. Тому потрібно зважати на всі фактори, діяти чесно, нести добро і допомагати тим, хто цього потребує

Коронавірус: поради українцям

Щоб зменшити ризики зараження коронавірусом, варто слідувати порадам фахівців.

Коронавірус в Україні – куди звертатися за допомогою у разі погіршення самопочуття

Смптоми коронавірусу, грипу і застуди

Коронавірус, як убезпечитись

Поширені запитання і відповіді щодо коронавірусу

Коронавірус і грип, чим відрізняються

Як зробити антисептичний засіб в домашніх умовах

Чим зайняти дітей під час карантину через коронавірус

Ви не можете копіювати текст