ГоловнаАстрологіяНегативні риси знаку зодіаку, які роблять характер цього знаку нестерпним

Крім позитивних якостей, якими ми пишаємося, кожен з нас має негативні якості. Астрологи назвали негативні риси кожного знаку зодіаку, через які характер цих людей може бути нестерпним. Знаючи це, знаки зодіаку можуть краще контролювати свої погані звички і, як наслідок, мати більш щасливе житті в оточенні приємних для неї людей

Негативні риси характеру знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Не всі можуть визнати, що вчиняють некрасиво, вважаючи це слабкістю. Але насправді все навпаки: вміння визнавати помилки – це свідчення внутрішньої сили

Овен

З одного боку, Овни працелюбні та надійні, а з іншого – напрочуд ліниві, уперті та неохайні. Представники цього знаку зодіаку агресивні, владні, домінантні і іноді – зарозумілі. Якості, які роблять знак зодіаку Овен гарним добрим лідером, роблять його войовничим та нетерплячим. Овен любить сперечатися та отримувати бажане одночасно.

Телець

Тільці відчайдушно потребують грошей, але вони не завжди бажають працювати, щоб їх отримати. Іноді вони можуть бути нечутливі до емоцій та бажань своїх близьких.

Близнюки

Деяким двоїстість особистості Близнюків здається милою та чарівною. Інші ж люди вважають знак зодіаку Близнюки дволикими. Близнюки мають негативні риси характеру – вони розсіяні, багато нервують, швидко втрачають інтерес і схильні поводитися трохи грубо.

Рак

Гіперчутливість – одна з характеристик Раку, але віднести її до позитивних складно. Іноді людям здається, що вони ходять мінним полем, не знаючи, про що поговорити з Раком, і яка тема може їх засмутити.

Які негативні риси характеру приховують знаки зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон?

Деякі знаки зодіаку свої негативні риси «приглушують», а деякі навпаки – виставляють назагал, чомусь вважаючи це ознакою сили

Лев

Харизматичний Лев часток проявляє не найкращі риси свого характеру – марнославство, егоцентричність, надмірна жага до уваги. Багато представників знаку зодіаку Лев живуть компліментами і в будь-якій розмові намагаються повернутись до улюбленої теми – своєї персони.

Діва

Люди, народжені під цим земним знаком, відомі своєю критичністю та перфекціонізмом. Найнеймовірніша негативна якість, яка є у Діви – це здатність постійно згадувати і думати про щось неприємне зі свого та чужого минулого.

Терези

Представники повітряної стихії знак зодіаку Терези не вміє швидко приймати рішення та адекватно реагувати в складних ситуаціях. Люди цього знаку часто схильні уникати правди, коли вважають, що це краще для них. Також Терези потребують постійного схвалення інших людей.

Скорпіон

Вибагливість, владність і мстивість – три непривабливі риси людей, народжених під знаком Скорпіона. Часто Скорпіон чинить опір змінам і чіпляєтеся за будь-яку несправедливість (реальну чи уявну), яку, як йому здається, зробили стосовно нього. Прощення – це не про Скорпіона.

Негативні риси знаку зодіаку Стрілець, Водолій, Козеріг і Риби

Що ж робить характер цих знаків зодіаку нестерпним для оточуючих в деяких ситуаціях? Чи побачимо ми себе в цих описах?

Стрілець

Термін “всезнайка”, ймовірно, був придуманий для опису людей, народжених під цим вогняним знаком зодіаку. Стрілець може бути грубим, самовпевненим, але водночас відчуженим, через що його грубі слова ще більше «ріжуть душу». Хоча насправді, астрологи вважають знаку зодіаку Стрілець найдобрішим знаком зодіаку

Козеріг

Представники земної стихії Козеріг дуже переживає, навіть, якщо для цього немає причини. Він може бути жорстким, Козеріг – трудоголік і без проблем використовує людей, щоб отримати те, що він хоче.

Водолій

Люди, народжені під цим повітряним знаком, надто мовчазні, що психологи називають пасивною агресією. Вони можуть бути холодними, далекими і замкнутими навіть із найближчими людьми. Хоча така характеристика не є загальною для Водолія, скоріше – це виключення. Але на це варто зважати.

Риби

Знак зодіаку Риби – мрійники, у яких часто серйозні проблеми зі сприйняттям реальністю, тому що вони постійно літають в хмарах. Бачення життя Риб дуже відрізняється від реальності.

Ось такі негативні риси характеру кожного знаку зодіаку виокремили астрологи. Звичайно, що це не головні риси, але вони можуть суттєво вплинути на життя, якщо знак зодіаку не буде контролювати їх.

Ви не можете копіювати текст