ГоловнаАстрологіяНатальний гороскоп за числом народження

Фахівці з езотерики вважають, що число, коли ми народилися, впливає на життя людини більше, ніж інколи думають. Від числа народження напряму залежить енергетика людини, її особливості, характер і темперамент. Натальний гороскоп за числом народження спрямований на аналіз конкретного дня, коли людина з’явилася на світ – календарного числа.

Натальний гороскоп за числом народження: 1, 10, 19 або 28 число

У людей, які народжені в ці числа, мають сильну і постійну енергетику, яку можна назвати – непробивною. Фахівці вважають, що Вам може бути складно з навчанням, з засвоєнням інформації. Люди цих чисел складно адаптуються до серйозних змін у будь-яких сферах свого життя.

В особистому житті, у дружбі і партнерстві, люди, народжені 1, 10, 19 або 28 числа, дуже надійні. Багато оточуючих людей Вас поважають, а деякі – будуть сторонитися, але це не означає, що хтось Вас любить, а хтось ні. Ви самі по собі, але тільки до тих пір, поки Ви не зустрінете гідну людину для дружби, з якою приємно спілкуватися або романтичного партнера, якому довірите свою душу і серце.

Натальний гороскоп за числом народження: 2, 11, 20 або 29 число

Якщо Ви народилися в одне з цих чисел – 2, 11, 19 або 29 число, то фахівці радять Вам зосередитися і зрозуміти, що насправді для Вас важливіше за все. Невміння правильно розставляти пріоритети з самого дитинства переслідує людей цих чисел, тому так важливо докласти зусиль, щоб усунути цю проблему.

Люди, які народжені в ці календарні дати, як правило, командні гравці. При цьому, вони легковажні і непосидючі, але можуть робити кілька справ одночасно. Сильні риси таких людей –гнучкість і дипломатичність. Слабке місце – необачність, й іноді –довірливість.

Натальний гороскоп за числом народження: 3, 12, 21 і 30 число

Людей, народжених в ці дати, можна назвати –творчою плеядою. Адже багато з них можуть стати видатними письменниками, музикантами, акторами –такі шанси в них значно більше, ніж у людей, народжених в інші календарні дати. Якщо Ваш день народження випадає на одне з цих чисел і Ви відчуваєте в собі творчий потенціал, то Ви повинні сказати собі, що можете це зробити і попросити про підтримку в того, кому довіряєте і хто вірить в Вас.

Езотерики вважають, що за кожною людиною, народженою в ці числа, ховається хтось інший. Тому шанси на успіх без допомоги цієї прихованої особистості, падають. Люди цих чотирьох днів вразливі, але можуть бути, як гірський потік чи ураган, який зносить все на своєму шляху.

Натальний гороскоп за числом народження: 4, 13, 22, 31 число

Дуже сильні особистості народжуються в ці дні календаря, їх головна мета і їх доля –це сім’я і турбота про неї. Фахівці радять бути поряд з родичами і близькими. Людей, які народилися 4, 13, 22 і 31 числа, мають гарні аналітичні здібності, сильні у математиці і у вивченні іноземних мов. Ці люди чудові лідери, майстри психології і сильні особистості. Ваша енергетика не завжди стабільна, але у неї стільки сильних сторін, що ніяка швидкоплинна слабкість не може їх перекрити. Секрет полягає в позитивному мисленні.

Натальний гороскоп за числом народження: 5, 14 і 23 число

Люди-універсали, які народилися в ці три дні, тому що у них є те, чого немає в інших. Мова йде про співчуття. Люди, які мають число народження 5, 14 і 23 – від народження чудові психологи, яким можна і не вивчати цю науку, бо вони можуть розуміти свого співрозмовника. Часто ці люди являються емпатами.

З людей, які народилися в ці три дні, можуть бути гарні викладачі різних наук, крім точних,бо з цифрами у Вас деякі складнощі.

Натальний гороскоп за числом народження: 6, 15 і 24 число

Якщо Ви народилися 6, 15 або 24 числа, то Ви – справжній лідер. Проте фахівці застерігають: не думайте, що Вам все будуть вибачати. Ви частіше, ніж інші люди, вчиняєте необачно, іноді і самі цього не розуміючи. Люди, народжені за цими числами, зазвичай, педантичні і відповідальні, вони чудові аналітики. Проте успішності заважає вміння бути більш чутливим до оточуючих людей. Саме цієї риси Вам не вистачає у спілкуванні з колегами і близькими – Ви занадто замкнені, коли потребується бути відкритим і щирим. Якщо усунути цю рису характеру, ніщо не може зупинити Вас на шляху тріумфу.

Натальний гороскоп за числом народження: 7, 16 і 25 число

Духовний світ, непізнане і таємниче, езотерика –це вподобання людей за числом народження: 7, 16 і 25. багато досвідчених психологів народжуються у ці календарні дні. Натальний гороскоп вважає, що такі люди високодуховні і внутрішньо розвинені.

Ви здатні зрозуміти будь-яку людину і розібратися в будь-якій ситуації. Енергетика таких людей стабільна і досить висока, що дає сили для роботи над собою і всім непізнаним.

Натальний гороскоп за числом народження: 8, 17 і 26 число

Двоїстість натури притаманна людям за числом народження 8, 17 і 26 будь-якого місяця. Суть цієї роздвоєності полягає в тому, що, з одного боку, для таких людей цікаві роздуми на філософські питання, а з іншого – вони вважають себе матеріалістами. Світ для таких людей складається з полюсів – добра і зла, чорного і білого. Саме тому вони досить категоричні в оцінюванні людей, розділяючи всіх тільки на хороших, або тільки на поганих людей. Якщо бути менш категоричними, і зрозуміти, що бувають ще відтінки, то Ви можете досягти значно більшого у своєму житті.

Натальний гороскоп за числом народження: 9, 18 і 27 число

Ерудити з відмінною пам’яттю народжуються в ці три дні. У них дуже потужна інтуїція і величезний потенціал до її розвитку. Люди, які народилися 9, 18 і 27 числа кожного місяця, здатні протягом життя міняти свої інтереси, життєві правила, і навіть свій світогляд, якщо на те існують причини. Через це Ви часто можете змінювати місце роботи чи проживання, Ви динамічні і дещо легковажні. Із людей за числом народження 9, 18 і 27, часто виходять чудові мандрівники, вчені працівники креативної сфери.

Ви не можете копіювати текст