ГоловнаАстрологіяНайкращий батько по знаку зодіаку – хто він?

Найкращий батько по знаку зодіаку – хто він?

19 червня 2022 року в Україні відзначається свято – День батька. Татуся ми любимо не тільки святкового дня, але хочеться особливо привітати на свято. Астрологи склали ТОП-5 – хто найкращий батько по знаку зодіаку і пояснили чому. А ті знаки, хто не ввійшов у цей рейтинг, не сумуйте, ваші діти люблять вас просто так, без усіляких рейтингів і топів. Отже, чоловіки яких знаків зодіаку мають найбільші шанси стати найдивовижнішими та люблячими татусями.

Найкращий батько по знаку зодіаку – хто він?

В Україні День батька відзначається в третю неділю червня. У 2022 році цей день випадає на 19 червня. Отже, дізнаємося, хто найкращий татусь

Який батько з Овна?

Часто представники цього знаку зодіаку на роботі справжні тирани, з друзями – веселі і компанійські люди… а з дітьми – справжній друг.

Астрологи кажуть, що Овен і сам вічна дитина, тільки про це мало хто знає — пара приятелів і власне дітлахи Овна. З підопічного Марса може вийти ідеальний батько: Овен стає дбайливим і всепрощаючим. Діти в’ють із вогняного баті мотузки і їздять у Овна на шиї. Але він не заперечує.

Найкращий батько по знаку зодіаку – Телець

Телець часто справляє враження суворої людини, але в глибині душі він обожнює дітей. Батько цього знаку зодіаку намагається не демонструвати прилюдно свої почуття і не потурає примхам своїх діточок. Зате він зробить все, щоб малюки були щасливі. Астрологи кажуть, що ні в якому разі не можна дорікати Тельцю, що він мало уваги приділяє своїм нащадкам – Телець трясеться над своїми дітьми і просто приховує кохання.

Знак зодіаку Рак обожнює своїх малюків

Любов представника водної стихії Рака до своєї малечі просто зашкалює! Рак-батько готовий сховати діток у панцир, щоб уберегти від усіх життєвих проблем. Інколи таке ставлення може здаватися навіть деспотичним, але не треба поспішати робити висновки. Рак дуже хвилюється за дітей і намагається захистити малюків і від реальних, і від ворожих ворогів.

ТОП-5 «Хто найкращий батько?» не обійшовся без знаку зодіаку Лев

Гасло батька Лева: «Все найкраще – дітям!». Підопічний Сонця готовий виконати будь-які забаганки своїх дітей. Малюки зовсім не бояться свого тата-Лева, коли він їх сварить, адже вони беззаперечно вірять, що Лев батько – милий і пухнастий. І діти часто мотузки крутять з грізного Лева для сторонніх і лагідного татуся-Лева для своїх дітей.

Батько знаку зодіаку Риби

Водний тато-Риби обожнює дітей і дозволяє їм все. Бажаєте ходити на голові? Так, будь ласка (тільки зачекайте, поки я викладу ваш шлях подушечками). Бажаєте їсти лише морозиво? – Теж можна… Хоча ні, тому шо можна захворіти, а все інше – будь-ласка!

Ось так астрологи показали для багатьох таємну сторону знаку зодіаку Овен, Телець, Рак, Лев і Риби, які стали татусями і ввійгли в ТОП-5 найкращих татусів. Адже батько – це і відповідально і, безумовно, дарує неймовірне щастя і татусеві, і дітям. Даний огляд гумористичний, але в ньому є зернятка істини.

Зі святом, татусі!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст