ГоловнаАстрологіяЛюди народжені в грудні, що важливо знати про них

Місяць народження відповідає за справжнє втілення людини і ставить завдання перед людиною в реальному житті. Люди народжені в груднім мають певні риси, характерні саме ним,  тому важливо знати про них важливі речі, щоб плідно спілкуватися.

Люди народжені в грудні, що важливо знати про дату народження

Дата народження людини складається з числа народження, місяця народження і року народження. Всі ці числа мають свої сенси.

Число дня народження відповідає за минуле народження людини. Той досвід, який набула людина у минулому втіленні, потрібно удосконалювати у цьому житті.

Місяць народження відповідає за нинішнє втілення людини. Він ставить перед людиною певні задачі, які потрібно реалізувати у теперішньому житті. Коли людина виконує ці завдання Всесвіту, то накопичує енергію, сили і благополуччя в певних сферах життя. Ще задачі за місяцем народження, називають «Задачами Роду людини» або «Для чого людина з’явилась у цьому Роді».

Рік народження відповідає за майбутнє втілення людини і також ставить перед нею певні цілі, до втілення яких необхідно готуватися у цьому житті.

Люди народжені в грудні, що важливо знати про завдання Всесвіту для цих людей

Місяць Грудень вказує на те, що в Роду людини порушені взаєморозуміння, повага і підтримка серед родичів. У такі родині переважає небажання слухати близьких, протиставлення своїх особистих інтересів інтересам Роду (родини).

Щоб виконати завдання, яке покладає Всесвіт, людям, народженим у грудні, потрібно прислухатися до думки близьких, але вчиняти по-своєму, обов’язково аргументувавши свої дії. Ваше завдання, навчитися надавати підтримку своїм близьким, членам Поду. Ви повинні спиратися на їх досвід і порадам.

Пам’ятайте, що місяць народження відповідає за теперішнє Ваше втілення і ставить завдання для виконання у цьому житті.

Ви не можете копіювати текст