ГоловнаАстрологіяЛюди яких знаків Зодіаку самі псують собі життя, у чому причина саморуйнації?

Спостерігаючи за навколишніми людьми, іноді складається враження, що деякі люди займаються власною руйнацією. Астрологи вважають, що у певних представників зодіакального кола є схильність до самознищення. Вони вказали, люди яких знаків Зодіаку самі псують собі життя. Також фахівці пояснили, з якої причини це відбувається

Які причини саморуйнації в Овна?

Люди яких знаків Зодіаку самі псують собі життя
Овен знищує себе, не вміючи просити про допомогу

Знак Овна – це цілеспрямовані люди, які часом звалюють на себе неможливо важкий вантаж відповідальності. Така звичка криє у собі ознаки саморуйнації. Самий амбітний серед знаків Зодіаку готовий подолати все, щоб отримати бажане. Підопічні Марса лише стають більш активними і цілеспрямованими, якщо стикаються з неприємностями і перешкодами. Такі витрати енергії можуть виснажити Овна, позбавивши як фізичних, так і моральних сил. Через що Овен може впасти у хандру і опустити руки.

Ще одна причина саморуйнації, через яку Овен сам псує собі життя – невміння просити про допомогу і підтримку в інших, навіть, якщо сил вже не залишилося. Овен часто переоцінює свої сили і можливості, тому що неправильно розставляє пріоритети. Задля досягнення мети, Овен готовий ризикнути стосунками у сім’ї і з другою половинкою, з колегами і друзями. А ціна таких ризиків і помилок дуже висока – це емоційне вигорання і зруйнована психіка. Астрологи рекомендують Овну навчитися розраховувати свої сили, планувати наперед і не брати на себе зайвого.

Через що Близнюки псують собі життя?

Люди яких знаків Зодіаку самі псують собі життя
Пошук ілюзорного ідеалу може знищити Близнюки зсередини

Представники повітряної стихії – Близнюки мають двоїсту натуру, їм притаманна постійна невизначеність. Саме вона часто штовхає Близнюків на шлях самознищення. Часто представники цього знаку думають, що намагаються досягти ідеалу. Але насправді, вони самі до пуття не розуміють, як цей ідеал виглядає. При цьому, Близнюки сильно засмучуються, якщо не знаходять чи не дотягують до якогось ефімерного, уявного стандарту. Такі намагання отримати незрозуміло що, схожі на біг на місці.

Як не дивно, Близнюки – один із знаків Зодіаку, який має низьку самооцінку. Підопічним швидкого Меркурія – Близнюкам, притаманна ще й нерішучість і невпевненість у собі, що призводить до втрачених можливостей у самореалізації. Близнюки, як правило, самі не знають, що вони хочуть від життя, а двоїстість характеру заважає приймати чіткі і вивірені рішення.

Люди цього знаку Зодіаку намагаються знайти своє щастя всюди, але не в себе вдома. У цьому і криється справжня причина сакморуйнації, того, що часто вони нещасливі. Близнюки готові відправитися на пошуки навіть в іншу країну. Проте вони забувають просту істину – від себе не втечеш. Поки Близнюки не навчаться бачити щастя у дрібницях, у коханих людях і своєму оточенні, доти вони не віднайдуть внутрішню гармонію і будуть продовжувати себе знищувати.

Якщо йти таким шляхом, не помічаючи позитиву, то вічні пошуки ідеалу у підсумку призведуть до нервового виснаження. Просто Близнюкам потрібно зупинитися, видихнути і озирнутися. Ось і весь секрет!

Справжня причина саморуйнації, через яку Скорпіон ускладнює своє життя

Люди яких знаків Зодіаку самі псують собі життя
Внутрішня заборона Скорпіона на прояв емоцій знищує його життя і веде у пустелю самотності

Знак Скорпіона вважається одним із самих жорстких знаків Зодіаку. Він мстивий і нікого не вибачає. Навіть себе часто Скорпіон не може пробачити за дрібні промахи. Тому астрологи вражають, що люди, народжені під сузір’ям Скорпіона, самі собі псують життя. Представники цього знаку Зодіаку значно перебільшують свої недоліки, іноді до вселенських масштабів. І через це часто вважають себе не вартим кохання і поваги. Таким чином вони закривають для себе можливості знайти споріднену душу і друзів.

Скорпіони рідко і дуже мало людей впускають у своє близьке коло спілкування. А коли знаходиться близька людина, Скорпіон одразу намагається домінувати і нав’язувати свою волю. Вони справжні диктатори, у яких життєва потреба контролювати все і всіх навколо себе. Часто для цього вони використовують маніпуляції.

У Скорпіона існує внутрішня заборона на прояв власних емоцій. Тому і не дивно, що у них часті зміни настрою: від глибокої апатії до різкого сплеску агресії і навпаки. Така поведінка – це саморуйнація, як внутрішнього світу, так і кола спілкування. Тільки у випадку, коли поряд із Скорпіоном буде людина, яка готова витримати такі сплески негативу, він не буде знищувати себе.

Ви не можете копіювати текст