ГоловнаАстрологіяКармічне завдання Риб, яке треба вирішити: знищення стереотипів, сміливість, просвітлення

Кармічне завдання Риб, яке треба вирішити: знищення стереотипів, сміливість, просвітлення

Езотерики стверджують, що карма невідворотна – якщо не в цьому, то в іншому перевтіленні вона наздожене вас. Тому важливо вирішити кармічне завдання, яке Всесвіт і доля ставлять перед знаком зодіаку Риби. Для Риб важливо працювати, розв’язуючи керамічні задачі: знищувати стереотипи, ставити сміливіше, прагнути просвітлення, навчитися казати «ні» та розвивати кармічні завдання

Кармічне завдання Риб, яке треба вирішити

Згідно з езотеричним вченням, завдання карми полягає в тому, що кожен з нас має певні цілі та завдання, поставлені перед нами Всесвітом. Знак зодіаку Риби вважається самим ледачим та нерішучим зі всього зодіаку, що серйозно заважає Рибам вирішувати кармічні завдання. Але не варто сумувати, слід ніколи не зупинятися, якщо на обрії виникатимуть труднощі. Вони зроблять Риб сильнішими.

Руйнування стереотипів

Більшість представників знаку зодіаку Риби ненавидять кліше, стереотипи, стандарт. Вони

на дух надмірний консерватизм і прагнення людей до старих порядків та звичаїв. Тому головне кармічна задача Риб – руйнування звичаїв та стереотипів.

Що до цього переродження, люди, які народилися під знаком Риб, отримали завдання боротися за все нове і краще, адже сталі правила не завжди позитивно позначаються на житті людей.

Набуття сміливості

Езотерики вважають, що в минулому втіленні Риби були дуже боягузами й невпевненими в собі. Через це їх життя пішло не за тим сценарієм, за яким їм хотілося. Саме тому в поточному втіленні ці люди повинні подолати в собі будь-які схильності до страху та невпевненості.

Знак зодіаку Риби повинні стати сміливими

Це допоможе Рибам бути більш успішнішими вже в цьому житті. Крім того, сміливість допоможе представникам Риб зрозуміти, що кожна людина просто зобов’язана йти вперед, не дозволяючи сумнівам керувати своєю долею. Ця кармічна задача нерозривно пов’язана з попередньою.

Прагнення просвітлення

Риби завершують зодіакальне коло, являючись останнім, дванадцятим знаком зодіаку. Тому астрологи вважають, що більшість Риб близькі до розуміння сенсу життя, набуття просвітлення. Вони з’являються на світ під цим Знаком вже не вперше.

Кармічне завдання Риб: потрібно завершити розпочате – закінчити свій шлях душі.

Багато Риб повинні перейти на більш високий рівень духовного розвитку. Це означатиме, що вони виконали всі свої зобов’язання перед Всесвітом. Кожна людина цього знаку зодіаку обирає свій шлях — хтось сягає просвітлення через містицизм та магію, а хтось через віру та релігію, духовні практики.

Навчитися казати «ні»

Багато представників Риб – це сильні емпати. У минулих переродженнях Риби дуже багато робили добра оточуючим їх людям. Проте в цьому втілення

для знаку зодіаку Риби важливо навчитися говорити «ні» в ті моменти, коли хтось зловживає їхньою підтримкою.

Це не означає, що потрібно ставати егоїстичними. Це означає, що Рибам потрібно навчитися любити себе і цінувати свій час, допомагаючи тільки тим, хто цього дійсно заслуговує.

Кармічне завдання знаку зодіаку Риби – розвивати кармічні таланти

Езотерики впевнені, що кожен представник цього знаку зодіаку має не завжди очевидний, але завжди дуже важливий талант, який часом дуже непросто розкрити на повну силу.

Риби повинні розвивати в собі цей талант, але спочатку їм потрібно його виявити.

Людям цього знаку зодіаку часом здається, що вони нічого не вміють, але це не так. Щоб переконатися у зворотному їм, просто потрібно пробувати щось нове. Рано чи пізно талант, подарований їм Всесвітом, виявиться.

Кармічні завдання Овна

Кармічні завдання Тельця

Кармічні завдання Близнюків

Кармічні завдання Рака

Кармічні завдання Лева

Кармічні завдання Діви

Кармічні завдання Терезів

Кармічні завдання Скорпіона

Кармічні завдання Стрільця

Кармічні завдання Козерога

Кармічні завдання Водолія

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст