ГоловнаАстрологіяКармічне завдання знаку зодіаку

Кармічне завдання знаку зодіаку

Карма – це те, що відбувається з людиною в результаті дій, які ми вчиняємо в своєму житті – і хороших, і поганих. Астрологи розповіли про те, яке основне кармічне завдання кожного знаку зодіаку, на яке обов’язково треба зважати, щоб покращити свою карму – долю.

Кармічне завдання знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки, Рак

Овен

Кармічні задачі Овна

Ваше кармічне завдання – скрізь і у всьому бути лідером та першовідкривачем, вести за собою людей. Люди, народжені під знаком Овна – рушійна сила кожної дії, вони ініціюють нові ідеї та проекти.

Знак зодіаку Овен не можете і не повинен жити в тихій рутині повсякденних справ. Цим людям необхідно зробити прорив, який, зрештою, вплине на навколишніх людей.

Кармічне завдання для знаку зодіаку Овен: не намагайтеся сидіти на лаві запасних, тому що ваше завдання як природженого лідера — підняти на нову висоту все те, що занепадає і вимагає нових вливань енергії і напору.

Що повинен робити Телець

Кармічне завдання Тельця

Кармічне завдання Тельця – це розвивати навички та таланти від народження протягом усього життя. Астрологи кажуть, що люди цього знаку зодіаку повинні прагнути досягти хорошого фінансового стану за рахунок важкої роботи у вибраній сфері. Ще один сенс життя Тельця – це сім’я.

Всесвіт пропонує Тельцю присвятити своє життя постійній роботі з гармонізації та побудові міцних стосунків у шлюбі, щоб виконати своє призначення.

Кармічне завдання знаку зодіаку Близнюки

Кармічне завдання знаку зодіаку Близнюки

Близнюкам важливо завжди думати про своїх близьких, іноді забуваючи про свої потреби та беручи активну участь у житті інших. Близнюки отримують допомогу від Всесвіту, лише допомагаючи не лише собі. При цьому, намагайтеся ніколи не нав’язувати свої поради та думки, віддавайте, не чекаючи нічого натомість.

Для знаку Близнюків важливо навчитися не лише збирати інформацію і спілкуватися з великою кількістю людей, а, навпаки – поглиблювати знання у вибраних областях, стаючи справді експертом у них.

Кармічне завдання для Близнюків: не відволікайтеся у спілкуванні з великою кількістю людей, зосередьтесь на своїх близьких та справжніх друзях.

Рак

Кармічні задачі знаку зодіаку Рак

Астрологи вважають, що завдання знаку зодіаку Рак непросте, але цікаве. Ви повинні усвідомити свої кармічні борги та програму свого роду. Народженим під знаком Рак необхідно завершити кармічні завдання, які залишилися невирішеними у сім’ї.

При цьому для Рака важливо не повторювати помилок предків. Щоб цього не сталося, поговоріть зі своїми батьками, дізнайтеся, як жили ваші родичі, прадіди та прабабусі, які у них були мрії та плани, чого вони досягли у житті та що не вдалося досягти.

Яке кармічне завдання в Рака: вирішивши карму роду (предків), тоді ви і ваші діти житимете без зайвих складнощів.

Яке кармічне завдання ставить Всесвіт для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон

Лев

Знак зодіаку Лев, яка його кармічна задача

Кармічна задача Лева – бути лідером, але не заради самовихваляння, а спрямовувати людей, бути для них флагманом та провідником. Ви повинні, як керівник, брати на себе відповідальність за своїх підлеглих, вміти постояти за оточуючих. У той же час, ви не повинні проявляти тиранію і не принижувати оточуючих, не скочуватися  до деспотизму, насильства та нав’язування своєї позиції іншим.

Щоб дотримуватися виконати призначення долі, представники Лева також повинні звернути свій погляд на творчість та мистецтво. Сцена – це ваше покликання, а мистецтво – це повітря, яким ви дихаєте.

Діва і її кармічне завдання

Діва і її кармічний урок

Доля каже Дівам працювати, вчитися і розширювати свій світогляд. Без знань вони не зможуть вийти на якісно новий рівень життя. Пам’ять про минуле може схилити Діву до лінощів, відпочинку та відмови від роботи. Але, як не прикро це було, «якщо немає, не буде і досягнень».

Тому Діва повинна постійно виконувати інтелектуальну роботу, аналізувати та шукати нові шляхи вирішення існуючих проблем за допомогою своєї професійної ерудиції.

Терези

Кармічне завдання для знаку зодіаку Терези

Кармічне завдання для знаку зодіаку Терези — навчитися бачити зворотний бік медалі у всіх життєвих ситуаціях, розрізняти півтони та перестати ділити світ лише на чорне та біле. Закон карми каже Терезам припинити намагатися дотримуватись одного конкретного варіанту або сценарію. Він закликає Терези зрозуміти, що все в цьому житті має подвійний підсумок, має свою красу та унікальність. Тому слід шукати такий хиткий баланс і не намагатися віддати перевагу тій чи іншій «гамі».

Всесвіт створив Терези, щоб творити красу і бути її рідкісним поціновувачем. Захоплення красою, тонкістю і гармонією форм перед суворою реальністю — ось вектор вашого життя, Терези.

Скорпіон

Скорпіон і його кармічні задачі

Кармічна задача для Скорпіона – тотальна трансформація особистості. Ви повинні навчитися не засуджувати, не ображатись, не сперечатися і, найголовніше, ні на кого не тримати зла.

За своє життя Скорпіону доведеться пройти чотири стадії: ящірки, тарантула, орла та голуба.

Якщо Скорпіон зможе позбутися кармічних боргів, приборкати емоції гніву, агресії та люті, перестати маніпулювати іншими та критикувати всіх навколо, то він наблизиться до звільнення і до радісного і гармонійного життя.

Кармічне завдання знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Стрілець

Кармічне завдання знаку зодіаку Стрілець

Практично всі астрологи майже одностайно вважають, що Стрілець – це знаку зодіаку, якому дуже пощастило у цьому житті. Призначення Стрільця – вчитися, постійно займатися пізнанням навколишнього світу, знайомитися з релігіями, культурами та різними філософіями.

Стрілець повинен обдумано ставитися до того, що з ним відбувається, шукати причинно-наслідкові зв’язки. Ви повинні перестати хаотично розкидати свою енергію навколо себе, «стрибаючи» подібно кентавру, керуючись своїми інстинктами та бажаннями.

Голос розуму має вести Стрільця. Слухайте оточуючих вас людей, дізнавайтеся різні точки зору і тільки після цього формуйте своє уявлення про те чи інше явище.

Стрілець повинен намагатися створити у своєму сприйнятті цілісну картину світу, де вживаються різні точки зору.

Козеріг

Козеріг карма

Вектор розвитку та кармічної долі Козерога спрямований лише вгору, лише вперед. Наполеглива праця, кар’єра та високе керівне становище: ось чому Козеріг з’явився на цьому світі.

Ви повинні утвердитись у суспільстві, закріпити своє соціальне становище. Професійні досягнення та соціальне зростання є важливими факторами успішного життя.

Козеріг може дозволити собі жити тільки для себе, дотримуючись своїх особистих принципів та цілей. Але ні в якому разі ви не можете дозволити собі «йти по головах» і реалізовувати свої мрії за рахунок чужих ресурсів. А якщо ні, то Козеріг сформує негативну карму для своєї сім’ї і особливо для своїх дітей.

Яке кармічне завдання для знаку зодіаку Водолій

Яке кармічне завдання для знаку зодіаку Водолій

Водолій належить світові. Доля просто забороняє Водолію обмежувати своє життя вузьким колом сім’ї та друзів. Їх призначення – жити і твори для світу. Свіжі ідеї, оригінальні рішення, неординарні проекти: Водолій маєте бути джерелом всього цього.

Водолій, іноді, ви повинні забути про свої інтереси, щоб догодити інтересам інших людей. Беріть активну участь у громадському житті, відвідуйте громадські заходи, працюйте на благо суспільства. Знайдіть своє професійне покликання в економіці, політиці, історії, культурі, філософії чи релігії.

Революційні ідеї та нестандартний погляд на світ: це те, що потрібно брати із собою скрізь, де ви працюєте та творите.

Риби

знак зодіаку Риби карма

Представники знаку зодіаку Риби повинні повністю відмовитися від суто матеріального сприйняття світу, покладаючись лише на духовне почуття та тонке інтуїтивне бачення.

Вам категорично заборонено прагматичний підхід до життя: ви – людина мистецтва. Не намагайтеся обмежити політ своєї уяви, дайте йому волю, це змусить вашу душу злетіти над буденністю.

Знайдіть собі музу, яка буде надихати і допоможе творити. Якщо Риби створюють сімейний союз, насамперед він має бути заснований на духовному зв’язку, а духовні цінності мають стати фундаментом.

Кармічне завдання для знаку зодіаку Риби – приймати рішення, ґрунтуючись на своєму внутрішньому голосі, не дозволяючи надмірному прагматизму та сухому розрахунку взяти гору.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст