ГоловнаАстрологіяЯк залучити успіх в неділю і отримати підтримку управителя Сонця та провести...

Як залучити успіх в неділю і отримати підтримку управителя Сонця та провести ритуал на гроші

Неділя – останній день, який завершує тиждень. Як залучити успіх в неділю і отримати підтримку управителя Сонця, розповіли астрологи. Також, езотерики поділилися, як провести ритуал на гроші, щоб покращити ваш матеріальний стан.

Що слід робити, щоб залучити успіх в неділю і які справи принесуть підтримку Сонця

 • Неділя має свого управителя – Сонце. Саме ця яскрава зірка опікується талановитими людьми, допомагає у творчості, дарує всім радість і сяйво.
 • Завдяки такій підтримці Сонця, дуже часто в неділю приходять на думку дуже цікаві і нестандартні ідеї. Такі думки можуть прийти в неділю навіть під час звичайного прибирання. Астрологи вважають, що
 • В неділю, у вихідний день, нерідко приходять ідеї, які допоможуть впоратися з найскладнішими і старими проблемами. В цей же день ви можете придумати щось нове і цікаве, щоб порадувати своїх дітей та й дати їм новий імпульс для саморозвитку, творчості.
 • Спілкуючись в неділю з людьми, слід продемонструвати готовність до нових дій і рішень. При цьому астрологи рекомендують проявити повагу до співрозмовника.
 • День Сонця – неділя, це день, в який людина особливо гостро реагує на все, що пов’язано з його особистим «Я». Саме тому в неділю так доречні компліменти. Не жалкуйте добрих слів на добрі слова на адресу іншої людини, хваліть її чесноти. Але при цьому не можна лицемірити.
 • В неділю добре насолоджуватися красою природи і спілкуванням з приємними вам людьми.
 • Якщо в неділю прийшли друзі, прийміть їх гостинно, проявіть щедрість і великодушність.
 • У неділю дуже добре готувати, ставити кулінарні експерименти. Це залучить «домашні духи» у ваше житло. А страва вийде смачно. І порадує і сім’ю, і гостей.

Що не варто робити в неділю

 1. Прикмета говорить, що в неділю ні в якому разі не можна давати і брати грошей в борг. Тому що це може відлякати фінансову удачу від вас.
 2. В неділю не можна піддаватися впливу жадібності і думкам про матеріальні статки.
 3. Слід відмовитися від вирішення глобальних питань. Тобто вести розмову слід про людину і її потреби, а не про якісь світові змови. Слід думати і вести бесіду про проблеми тих людей, хто вам дорогий, тому що неділя вимагає цього.
 4. Сонце часто провокує людей на прояв максималізму. Саме тому ми часто довіряємо тим, хто багато обіцяє в цей вихідний день.
 5. Особливість неділі – загострюється почуття заздрості. Ця погана риса в тій чи іншій мірі властива всім людям. Можливо, це випробування послано благородним Сонцем. Тому треба з гідністю витримаєте це випробування і не піддаватися своїй жадібності заздрості.

Прикмети розповідають, як залучити успіх в неділю і збільшити матеріальні статки

 1. Якщо у вас в гаманці залишився дріб’язок, бажано витратити всю, щоб відкрити шлях до нових доходів.
 2. Після пробудження обов’язково обійдіть свій будинок босоніж, щоб залучити достаток.
 3. Щоб в майбутньому не було проблем з боргами, в неділю можна помити всю свою взуття. У старі черевики і туфлі можна покласти пару монет, щоб залучити фінансову удачу.

Ритуал на залучення грошей, який проводиться тільки в неділю

Як залучити успіх в неділю і отримати підтримку управителя Сонця та провести ритуал на гроші
Ритуал на гроші з сіллю проводиться тільки в неділю ввечері

Дуже простий ритуал на гроші з сіллю. Саме цей ритуал можна проводити лише в неділю пізно ввечері.

Проведення ритуалу на гроші

Для залучення грошей за цим ритуалом потрібно насипати сіль на блюдце чи в іншу ємність. Сипати треба тонкою цівкою. При цьому читаємо слова змови на залучення матеріального успіху:

«Поки сіль солона, мене не лякають злидні. Від них загороджуюсь, удачу грошову принаджую».

Зверху на заговорену сіль покладіть свій гаманець і залиште приблизно на годину. Цей простий ритуал допоможе вам зарядити ваш гаманець грошової енергією і залучити достаток у вихідний день.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст