ГоловнаАстрологіяЯк розпізнати брехню Риб: астрологи назвали чотири ознаки обману

Як розпізнати брехню Риб: астрологи назвали чотири ознаки обману

Психологи вказують, що людина невільно обманює по кілька разів на день. Є особливості того, як намагаються сказати неправди люди всіх знаків зодіаку. Астрологи назвали чотири ознаки обману і порадили як розпізнати брехню Риб

Як розпізнати брехню Риб: чотири ознаки обману

Риби – мрійники і тендітні створіння, які живуть у світі фантазій і ілюзій. Так ми звикли сприяймати цих людей. Але при цьому вони можуть бути чудовими обманщиками і маніпуляторами.

Ознака 1, що Риби обманюють – очі навпроти

Риби не відводять погляду і ніби намагаються загіпнотизувати вас. Може, справді намагаються – в них є таке вміння. А можливо, шо люди цього знаку досить обізнані і їм відомо, що людина, яка бреше, відводить очі і не дивиться на співрозмовника. Ось вони і доводять свою чесність, «чесно» дивлячись у вічі. І часто співрозмовник тонете в цьому чудовому вирі погляду Риб і забуває, що хотіли викрити Риб на брехні.

Ознака 2 – Занадто багато подробиць

Часто Риби завалюють співрозмовника інформацією та накидають безліч фактів, вигадок та яскравих цікавих доповнень до розповіді. І тут астрологи застерігають, що розпізнати брехню Риб не допоможе навіть детектор брехні. Справа в тому, що підопічні Нептуна живуть у світі фантазій та самі вірять у те, що кажуть. Ну а зайві відомості потрібні лише для того, щоб заплутати співрозмовника.

Ознака 3 – Надмірна емоційність Риб

Емоції буквально зашкалюють у багатьох представників знаку зодіаку Риби. Якщо Риб звинуватити в обмані, то вони будуть червоніти чи бліднути, можуть заплакати або засміятися, б’ються в істериці і часто люди ведуться, думаючи, «Хіба може людина так брехати?» Своїм виглядом Риби вдають, що вони ображені і часто їх опонент вірить цим ніби невинним очам, вважаючи, що не справедливо скривдив Риби, звинувативши в обмані.

Ознака 4 – жалість

Часто Риби маніпулюють людьми – якщо їх звинуватили в брехні, то вони можуть погрожувати вчинити щось з собою, тому що ви їм не довіряєте. Шантаж і маніпуляції – гарний і дієвий спосіб вплинути на співрозмовника та переконати його у своїй непогрішності.

Астрологи кажуть, якщо вам вдалося впіймали Риб на брехні, не треба радіти, тому що підопічні Нептуна будуть заперечувати, і в результаті ви почнете вибачатися у цих лицемірів і докоряти себе за те, що ви засумнівалися в чесності прекрасних створінь.

Але ми розуміємо, що ці поради як розпізнати брехню Риб, можуть стосуватися багатьох інших знаків зодіаку. І чесніть залежить більше від самої людини, ніж від зодіаку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст