ГоловнаАстрологіяЯк характер дитини залежить від місяця народження

Як характер дитини залежить від місяця народження

Кожна дитина індивідуальна і має свій характер. Астрологи розповіли, як характер дитини в залежності від місяця народження, формує її характер. На думку фахівців, кожен з 12 типів дітей, мають унікальні особливості.

Дитина січень

Багато дітей, які народилися у січні, виглядають старше свого віку і відповідно поводяться. Батькам немає потреби постійно їх пильнувати, коли вони виконують домашнє завдання.

Діти січня амбіційні і працьовиті. При цьому, такі діти неймовірно чутливі і дуже гостро реагують на будь-яку несправедливість.

Дитина-лютий

Народжені у лютому місяці діти – оригінальні і люблять виділятися серед своїх однолітків. Як правило, вони швидко вчаться і нову інформацію буквально поглинають.

Лютневі діти змалечку дуже незалежні і будуть опиратися, якщо хтось спробує їх обмежувати.

Дитина-березень

Як характер дитини, залежить від початку весни? Перший місяць весни наділив березневих дітей фантастичною інтуїцією і скритним характером. Ці діти дуже емоційні, тому можуть боятися фантазійних і казкових страховищ і гучних звуків.

Якщо дитина-березень налякана або перебуває у стресі, то стає дратівливою. Тому батькам і близьким потрібно турбуватися про психологічний стан дитини, народженої у березні.

Дитина-квітень

Дітлахи, які народилися у свіжому весняному квітні – енергійні, люблять ризикувати. Тому за ними потрібна постійно наглядати. Будучі підлітками, квітневі діти можуть стати зовсім некерованими через любов до експериментів.

Дитина-травень

Травневі діти дипломатичні, практичні і послідовні у своїх діях вони обожнюють гарний одяг і солодощі. Астрологи вважають, що дитина-травень може сердитися через дрібниці, але вона швидко заспокоюється.

Дитина-червень

Перший літній місяць наділив дитину-червень гострим розумом: вони однаково добре можуть формулювати свої думки як усно, так і письмово. З раннього віку дитина-червень розуміється на комп’ютерах та інших гаджетах. А ще – вони неперевершені актори.

Як характер дитини залежить, якщо це – Дитина-липень

Діти, які народилися у липневі дні, дуже відчувають чужі емоції і почуття, тому до них потрібне особливе ставлення. Для дитини-липень важливі підтримка батьків, їх обійми і ласка. А ще вони полюбляють розбирати на запасні частини побутові прилади, які потрапляють до їх рук.

Дитина-серпень

Спекотний серпень наділив своїх дітей довірливістю до батьків, але при цьому –також відношення вони вимагають і для себе – довіри. Дитина-серпень ненавидить критику і обожнюють бути у центрі уваги. Якщо таку дитину часто хвалити, вона буде розквітати і поважливо ставитися до оточуючих.

Як характер дитини залежить від пори року – в нас починається осінь, Дитина-вересень

Дитина, яка народилася у вересні – перфекціоніст змалечку, тому вони можуть бути дуже впертими, коли йдуть до своєї цілі. Дитина-вересень відчуває себе щасливою, коли може комусь допомагати. Таким дітям подобається турбуватися про стареньких і про бездомних тварин.

Дитина-жовтень

Середина осені, жовтень – перехідний період від літа до зими. Тому жовтневі діти бачать одразу дві сторони медалі, що ускладнює для них прийняття рішень самостійно. Дитина-жовтень непередбачувана, але вона вміє легко справлятися з поганим настроєм і негативними емоціями.

Дитина-листопад

Листопадові діти зі своєю жагою до нових знань, обов’язково докопаються до суті того, що їх цікавить. Любов дитини-листопад до головоломок і загадок не знає меж. Оскільки ці діти дуже емоційні, вони можуть стати справжніми «екстремістами» в підлітковому віці.

Як характер дитини залежить, якщо це Дитина – грудень

Ймовірно, грудневі свята – Різдво і Новий рік вплинули на характер дитини-грудня, бо часто вони живуть у своєму казковому світі. Діти, народжені в грудні, люблять навчатися, а їх наставники часто стають для них гарними друзями. Дитина-грудень має чудове почуття гумору, що робить приємним спілкування з ними.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст