ГоловнаАстрологіяДіва може стати найкращим другом, якщо зважати на деякі аспекти її характеру

Діва може стати найкращим другом, якщо зважати на деякі аспекти її характеру

Незалежно від того, чи є у Вас в друзях представники Діви, чи Діва – Ваша друга половинка або член родини, варто зважати на деякі аспекти її характеру. Багато астрологів кажуть, що Діва – самий ніжний знак Зодіаку, але вона вміло приховує свої емоції. Якщо поважати те, що дійсно для неї важливо, Діва може стати найкращим і вірним другом.

Коли Діва покаже свої емоції

Представники Діви дуже чутливі натури і вони знають про таку рису свого характеру. Саме тому вони роблять все, щоб контролювати свої емоції і не проявляти їх на людях. Вони так вміло приховують справжні почуття, що часто оточуючі люди навіть не здогадуються про них.

Важливо створити атмосферу безпеки і довіри, тільки тоді Діва може відкритися і поділитися своїми емоціями. Для неї важливо, щоб її по-справжньому слухали. Але співрозмовник повинен бути готовим до вибуху емоцій, тому що весь час до того Діва їх приховувала і нарешті шлюзи відкриються.

Діва не прихильник інтриг

Астрологи зазначають, що у спілкуванні з Дівою працює правило: «Говорити, що думаєте і думати, що говорите». Люди-Діви не виносять різноманітних психологічних ігор, інсинуацій, інтриг і недомовок. У спілкуванні з представниками цього знаку потрібно бути відвертими і щирими, але говорити правду обережно, проявляючи делікатність.

Порядок у думках і порядок у житті – це гасло Діви

Для Діви неможливо уявити життя у «творчому безладі». Представники цього знаку у всьому хочуть бачити порядок – і у роботі, і у стосунках, і у домівці. Хоча уявлення про порядок у Діви своє і не всім можливо його зрозуміти. Але, щоб бути друзями чи щасливо жити у партнерстві, достатньо демонструвати Діві бажання навести лад. Вона схвально сприймає таке намагання.

Діву потрібно балувати

Мало хто з представників зодіакального кола так суворо ставиться до себе і так мало турбується про себе, як Діва. Тому так важливо балувати її, щоб показати її важливість у Вашому житті. Діва завжди це оцінить і ніколи не буде зловживати Вашою добротою і щедрістю.

Діва має розвинену інтуїцію

Діва може стати найкращим другом, якщо зважати на деякі аспекти її характеру
Правила, які допоможуть бути найкращим другом Діви

Астрологи застерігають: не можна недооцінювати інтуїцію представників знаку Діви. Ці люди завжди кажуть правду і чесно поводяться стосовно інших людей. Вони здалека відчувають брехунів, і вони цінують чесність навіть більше, ніж порядок.

Позитив для близьких Діви від її сильної інтуїції: Діва завжди почне першою неприємну розмову, якщо відчуває, що Вам складно або незручно це зробити. Мінуси від розвиненої інтуїції Діви – від неї не можна нічого приховати, навіть, якщо намагатися це зробити, маючи найкращі наміри.

Діва може стати найкращим другом, тому що вона знає що таке відданість

Одна з головних рис характеру Діви – її відданість. Тому вона буде залишатися зі своїм партнером, другом до самого кінця, незважаючи ні на що. Проте, якщо Діва зрозуміє, що таке ставлення є тільки з її боку, то назавжди розірве такі стосунки. Але перед цим, Діва дасть не один шанс близькій людині на виправлення. Якщо ж це не подіє, то Діва покине невдячного партнера і більше ніколи не повернеться до нього.

На все свій час: і роботі, і відпочинку

Діва – трудоголік за характером. Вони сумлінні у роботі, у відносинах і у захопленнях. Діва пишається тим, що вміє працювати, незважаючи ні на що і дуже не любить легковажних і необов’язкових людей. Тому, якщо Ви буде проявляти наполегливість і бажання працювати – у всіх сферах життя, Діва поверне Вам всю турботу і любов у ще більшому об’ємі. При цьому важливо пам’ятати, що Діва керується правилом: на все свій час, як для роботи, так і для відпочинку.

Діва потребує особистого простору

Люди, народжені під сузір’ям Діви люблять проводити час з людьми, яким довіряють і якими опікуються. Але ж у Діви дуже незалежний характер, тому дуже важливо залишати їй місце для особистого простору, де Діва може побути наодинці зі своїми думками. Астрологи рекомендують друзям і партнерам Діви знаходити баланс між часом, проведеним разом з нею, і тим, коли Діва може побути на самоті.

Критична до себе Діва потребує підтримки рідних і друзів

Якщо хтось вважає, що Діва дуже критично до них ставиться, то астрологи запевняють – ще більш критична Діва до себе. Діва виставляє собі дуже високі планки у житті і намагається їм відповідати. Це постійна емоційна і психологічна напруга. Тому так важливо виказувати підтримку Діві, вказуючи на її великі і маленькі перемоги. Гордість рідних і друзів за досягнення Діви, які вони виказують, буде для неї важливою допомогою і ще одним стимулом до нових звершень.

Діва пристрасна натура в особистому житті

На початку стосунків – як інтимних, так і дружніх, Діва буде вести себе стримано і трохи віддалено. Але, як тільки Діва відчує безпеку поряд з Вами, то вона відкриє всю глибину своєї душі і почуттів. Діва віддається коханню на всі сто відсотків і зберігає вірність коханій людині.

Жіночі секрети знаку зодіаку Діва, якими вона причаровує чоловіків

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст