ГоловнаАстрологіяСекрети знаку зодіаку Діва жінка, якими вона причаровує

Всі, хто знають представницю Діви, вважають її чарівною і привабливою. Проте часто здається, що вони зовсім не вміють фліртувати. Так які ж секрети знаку зодіаку Діва жінка, якими вона причаровує чоловіків.

Секрет 1 – скромність Діви

Часто чарівні представниці Діви у спілкуванні з чоловіками, спілкуючись, опускають очі додолу. І при цьому, ніби пускають бісенят з-під вій. І багато чоловіків вважають, що під маскою сором’язливості, ховається бурхливий темперамент. І чоловіки не помиляються – принаймні, з Дівами все відбувається саме так.

Секрет 2 – недоступність Діви

Часто здається, що Діва жінка ніби оточила себе непроникним коконом. І прнедстаниці цього знаку зодіаку не вихваляються і не роблять вигляд – вони справді недоступні.

Секрет 3 – мовчазність Діви

Серед жінок знаку Діви зустрічаються і ті, хто любить потеревенити. Проте це скоріше виключення, ніж правило. В основному ж, представниці земної стихії воліють слухати, мовчати і робити висновки. А чоловікам це до вподоби і вони сприймають Діву, як чудового співрозмовника.

Секрет 4 – бесконфліктність Діви жінки

Діва жінка не дуже любить з’ясовувати стосунки. Вони можуть і люблять критикувати, але ця риса не одразу проявляється при знайомстві. І на перших порах чоловіку перебувають у щасливих ілюзіях – з Дівою ніяких скандалів і сварок.

Цікаві факти про знак Зодіаку Діва

Ви не можете копіювати текст