ГоловнаАстрологіяДень Вашого народження – середа, що притаманне таким людям

День Вашого народження – середа, що притаманне таким людям

День тижня має свого покровителя, який впливає на характеристику дня. Такий вплив дається взнаки і на День Вашого народження. Середа має свої характеристики. Астрологи розповіли, що притаманне людям, день народження яких середа.

Люди середи

Планета Меркурій являється покровителем дня тижня – середи. Відповідно, його вплив відчувають люди, які народились в цей день тижня.

Меркурій уособлює в собі покровительство торгівлі, знанням, інтелекту, спілкуванню. Такий вплив обумовлює широке коло знань і захоплень.

Люди середи можуть добитися успіху у таких сферах діяльності: маркетинг, рекламний бізнес, наука. Вони все життя пізнають щось нове і цікаве для них.

З раннього дитинства люди середи планують своє життя, мріють мати успіх в певній сфері. Зазвичай, доля схильна до них і до їх бажань, люди середи відчувають стрімкий злет.

Проте часто потім настає момент, коли людина, день народження якої – середа, несподівано все кидає, кардинально змінюючи своє життя. Це відбувається через неможливість стримувати свою жагу і емоції. Невміння дати вихід стриманій енергії. Після спалаху емоцій і виру почуттів, люди, день народження яких середа, знову повертаються до свого буденного життя і віддаються у полон логіки і зваженості, замість емоцій.

Тому поряд з людиною середи повинна бути присутня людина, яка зрозуміє такі прояви емоційності і жаги до звільнення, буде допомагати і підтримувати. Тоді такій парі Всесвіт гарантує довге і щасливе сімейне життя.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст