ГоловнаАстрологіяЦікаві факти про Терези: позитивні і негативні риси характеру

Цікаві факти про Терези: позитивні і негативні риси характеру

Астрологи розповіли цікаві факти про Терези (24 вересня – 23 жовтня). Знання їх позитивних і негативних рис характеру допоможе краще розуміти представників цього знаку і стане в нагоді при спілкуванні.

Терези – це стихія повітря. Цьому знаку іноді буває нелегко, бо природа змушує їх постійно зважувати свої рішення і продумувати усі питання. Через це Терези не можуть швидко приймати рішення і багато коливаються. Представники цього сузір’я завжди прагнуть гармонії і справедливості і при цьому вони можуть бути хаотичними у своєму житті. Позитивні і негативні риси характеру дивують багатьох своїм поєднанням і роблять Терези дуже цікавим у спілкуванні.

Цікаві факти про Терези: позитивні риси характеру

Інтуїція

Астрологи вважають, що Терези завжди знають правильну відповідь. Проте їх нерішучість і звичка коливатися, змушують сумніватися у вірності конкретного варіанту. Терези повинні навчитися довіряти своєму внутрішньому голосу і тоді Ви ніколи не наробите помилок.

Внутрішній баланс

У житті Терезів завжди присутні сумніви, однак вони завжди намагаються збалансувати свої емоції, щоб налаштуватися на внутрішню гармонію. Вам потрібно бути врівноваженими, тому потрібно стримуватися, щоб не наробити дурниць.

Креативність

Терези – це творчі особистості, які здатні мати великий успіх у всіх видах мистецтва. Якщо представник цього знаку знайде своє місце в творчості, він всі свої сили і талант віддасть цій справі.

Позитивна енергетика

Терези буквально як магніт притягують до себе людей, завдяки своїй позитивній енергетиці і внутрішньому оптимізму. Терези вміють знайти підхід до будь-якої людини, що дозволяє Вам налагодити зв’язки і завоювати серце своєї симпатії.

Дипломатичність

Для представників знаку Терези важливо, щоб навколо була спокійна обстановка. Вони природжені миротворці, які вміють залагоджувати будь-які конфлікти. Особливо яскраво це проявляється у критичних ситуаціях.

Чуйність

Терези мають властивість характеру – повністю поринати у проблеми людини, яка прийшла з нею до Вас. Терези завжди намагаються прийти на допомогу і надати підтримку тим, хто за нею звернувся до Вас. Це ще одна причина, чому навколо Вас завжди багато людей.

Мудрість та інтелект

Цей знак Зодіаку – інтелектуал. Терезам подобається вивчати нове, отримувати цікаву інформацію, яка потім стає Вашим досвідом. Терези здатні підтримати будь-яку тему у розмові і дивують оточуючих своїми різносторонніми знаннями.

Цікаві факти про Терези: негативні риси характеру

Схильність до стресів

Знак Зодіаку Терези завжди намагається уникати конфлікти. Однак цей знак схильний до переживань і депресії. Через духовні страждання, вони можуть дійти навіть до нервового зриву.

Підпадають під сторонній вплив

Люди знаку Терези досить часто підпадають під чужий вплив, особливо це стосується молодих представників цього знаку. Таке відбувається через те, що Терези стараються підлаштуватися під бажання і потреби людей, які до них звертаються. З часом Терези стають мудрішими і правильно розставляють пріоритети.

Нерозбірливість

Астрологи звертають увагу, що Терези готові допомагати буквально першому зустрічному. Ви вірите, що до Вас звертаються тільки добрі і позитивні люди. Але, на жаль, добротою Терезів часто користуються різні пройдисвіти. Ви не повинні дозволяти використовувати себе.

Самопожертва

Терези часто відчувати необхідність приносити себе в жертву заради високої мети або щастя іншої людини. Це примушує багато сил вкладати у справи людей, які не варті цього.

Шкідливі звички

Астрологи застерігають – Терези легко підпадають під вплив поганих звичок. Природа наділяє Терези гарним здоров’ям і самопочуттям, але Вам складно боротися зі спокусами і різноманітними забаганками. Тому серед Терезів багато курців, любителів алкоголю і надмірної їжі.

Зміни настрою

Вічна недовірливість і невпевненість, призводять до того, що життєрадісні Терези можуть раптово почати розстроюватися і впасти в депресивний стан. Терези і самі знають про цей недолік, але не можуть з ним боротися.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст