ГоловнаАстрологіяАстрологічний вік жінки

Астрологічний вік жінки

Життя можна умовно поділити на 12 періодів по зодіакальному колу, які відповідають за певний астрологічний вік жінки. Кожний умовний період відповідає певному знаку зодіаку і має риси, які притаманні цьому представнику. Знання 12 астрологічних життєвих циклів жінки допоможе краще розуміти себе і свої бажання, щоб залишатися у будь-якому віці в позитивному настрої.

Астрологічний вік жінки у період правління знаку зодіаку: Овен, Телець, Близнюки і Рак

Ми народжуємся і астрологічний вік починає свій відлік по зодіакальному колу, починаючи з першого знаку зодіаку – Овна.

Овен (0 – 7 років)

Овни не змогли в дитинстві повністю розкрити свій потенціал. Батьки повинні допомогти дитині прийняти зовнішній світ і адаптуватися до нього. В цей період життя у людини формуються основні риси характеру, образ мислення і проходить соціалізація дитини. Тому все, що відбувається з дівчинкою у цьому віці, позначиться на її подальшому житті.

Телець (8 – 14 років)

В цьому віці дитина вже чітко усвідомлює своє внутрішнє «Я». Вона вже може робити судження щодо навколишніх подій, виходячи зі свого світобачення. В цей період потрібно приділити увагу розвитку своєї дитини як особистості, аналізуючи її оточення і коло спілкування. Буде дуже добре, якщо батьки зможуть допомоги і спрямувати дитину до саморозвитку. Цей астрологічний вік жінки – дівчинки такий, коли вона вперше може відучити розчарування через нерозділене кохання, беззахисність перед суспільством та інші складні і часто негативні ситуації дорослішання.

Близнюки (15 – 21 рік)

Дівчата в такому віці дорослішають, стають більш жіночними, але в душі залишаються юною дівчинкою, яке ще розквітає. Дівчина може мати серйозні стосунки і вийти заміж. В неї розширюється коло спілкування. Тому батькам важливо слідкувати за її оточенням, як Ваша донька проходить етап дорослої соціалізації. Часто у дівчат в такому віці з’являється бажання виділитися поміж ровесниць, експериментуючи зі своєю зовнішністю. Такий етап «бунтарства» також потрібен для зростання особистості.

Рак (22 – 28 років)

Період становлення емоційної зрілості, внутрішня підготовка до створення сім’ї. У віці 22-23 років дівчина займається пошуком себе, саморозвитком, спробами реалізації себе, як особистості. Їй хочеться мати щось своє. Дівчина починає активно вибудовувати своє життя, згідно своєму внутрішньому світосприйняттю. Батькам краще не заважати своїй донці, а за необхідності – делікатно підказувати і направляти.

Астрологічний вік жінки – зрілість, мудрість під знаком зодіаку Лев, Діва, Терези і Скорпіон

Лев (29 – 35 років)

Цей життєвий період для багатьох жінок стає одним з найскладнішим. Можуть бути перші розчарування в сімейному житті, а іноді, навіть, розлучення. З’являється потреба уважніше слідкувати за своїм самопочуттям, адже у деяких жінок можуть проявитися деякі захворювання. Головна задачу періоду життя Лева – віднайти духовні потреби і зрозуміти, де Ваш шлях.

Діва (36 – 42 роки)

Частіше всього такий астрологічний вік жінки – період стабільності у житті: є соціальний статус в суспільстві, стабільне матеріальне становище, діти підросли. Але, незважаючи на зовнішнє благополуччя, у жінок часто виникає депресія через нереалізованість себе та невдоволення життям. Жінка думає, що могла б досягти більшого. Головне в цей період – знайти заняття, яке буде відволікати від негативних думок.

Терези (43 – 49 років)

Цей період життя астрологи називають «повітряно-легким, коли тебе тримає небо». Але потрібно навчитися бути гармонійними, розуміючи свої бажання і можливості. В цей віковий відрізок життя деякі жінки зможуть відкрити в собі аналітичні здібності, вони можуть розвивати в собі відчуття прекрасно і будуть вчитися жити для себе. Важливо, щоб жінка навчилася почувати себе красивою і бажаною, незважаючи на вже втрачену молодість. Астрологи вважають, що ті жінки, які розлучені, мають чудовий період для пошуку своєї другої половинки.

Скорпіон (50 – 56 років)

Жінка буде відчувати старіння організму, переш за все, через згасання репродуктивних можливостей, дізнаються що таке клімакс. Це викликає страх і депресію, адже багатьом жінкам може здаватися, що життя вже пройшло, а вони не встигли їм насолодитися. Для того, щоб знизити відчуття тривожності та негативну, енергію потрібно направляти на щось важливе і корисне. Наприклад, змінити роботу, вийти заміж, зайнятися улюбленою справою.

Астрологічний вік жінки, коли вона може бути вільною від усього неважливого в період правління знаку зодіаку: Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Астрологи вважають, що для багатьох жінок, можливо цей астрологічний вік – найкращий період життя. адже вона може не зважати ні на чию думку і бути сама собою.

Стрілець (57 – 63 роки)

В цей період життя жінка повинна присвятити  весь час собі – займайтеся хобі, робіть те, що Вам подобається. Це може бути подорож за кордон, або придбання затишного будинку. Вибирайте для себе спілкування тільки з тими людьми, які Вам приємні.

Козерог (64 – 70 років)

Цей астрологічний вік жінки – час відносного спокою. Головне пам’ятати про те, що енергія до кінця ще не вичерпана, ще є можливості для активного як духовного, так і фізичного життя. Саме зараз в жінки з’являється мудрість і розуміння життя, яке воно є.

Водолій (71 – 77 років)

Астрологи вважають цей період найзагадковішим у житті. Незважаючи на те, що цей час називають уходом, це зовсім не означає, що потрібно сприймати життя трагічно. Жінка може відновити давно забуті контакти, зайнятися лише їй цікавою справою. Багато жінок можуть знайти гармонію у занятті йогою. Астрологи радять слідкувати за харчуванням. Адже збалансований раціон буде сприяти довголіттю і підтриманню себе у пристойній формі.

Риби (78+)

Заключний період в життєвому циклі жінки. Приходить розуміння того, що життя поступово завершується. В цей період важливі любов та підтримка близьких.

Отже, який би астрологічний вік жінки не настав, головне – залишатися вірною сама собі і мати підтримку близьких людей.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст