ГоловнаАстрологіяАсцендент у знаку Тельця, Висхідний Телець: загальна характеристика, особливості характеру, зовнішність

Асцендент у знаку Тельця, Висхідний Телець: загальна характеристика, особливості характеру, зовнішність

Якщо у людини асцендент у знаку Тельця, то це означає, що людина завжди розраховує на себе. Дізнатися свій знак асценденту, можна по таблиці. Висхідний Телець має свої яскраві риси, особливості характеру. Також, асцендент у знаку Тельця дарує цим людям певну зовнішність, характерну саме для них.

Асцендент у знаку Тільця, Висхідний Тілець: загальна характеристика і зовнішність

Висхідний Тілець наполегливий і впертий на роботі і тому рідко зупиняється, не завершивши справу. Люди, які мають асцендент в знаку Тільця, хочуть домогтися не лише матеріального, але й душевного комфорту, тому вони намагаються до щирих відносин.

За натурою це порядні і чесні люди, при цьому, вони не нехтують використовувати корисні зв’язки.

Жінка з асцендентом у Тільці вміє поводитися з чоловіками, тому вибирає собі у супутники чоловіка з гарними матеріальними статками. Така жінка приваблива і яскрава натура, яка обожнює багатство і шик.

Чоловік з асцендентом у Тільці, як правильно, довго обдумує складні питання, а потім приймає виважене рішення. Висхідний Тілець за натурою має спокійний характер. Але, якщо його зачепити чимось, такий чоловік може стати жорстоким. Чоловіка з висхідним Тільцем складно збити з обраного шляху, але, якщо питання стосується його власних інтересів, він готовий до поступок. Порядок у сім’ї і на роботі – найголовніше для нього.

Яка зовнішність у висхідного Тельця

 

Люди, які мають Тельця в асцендент, мають вигляд сильну і фізично підтягнуту статуру. В них крупні риси обличчя: повні губи, великий рот, високе чоло і важке підборіддя. В них хвилясте волосся й приваблива усмішка, а очі карі або темно-зелені.

Асцендент у знаку Тельця, Висхідний Телець: особливості характеру

Люди з висхідний Тільцем у знаку мають яскраві риси характеру. Одна з найхарактерніших рис – впертість. Асцендент у знаку Тельця наділяє людей консервативним характером, присутні впертість і честолюбство. Іноді вони допускають необдумані вчинки, які несуть за собою безліч проблем. Якщо людина з висхідним Тельцем чимось незадоволена, вона може лютувати. Але, його добродушна і м’яка зовнішність викликає прихильність до себе. Він любить міцно і щиро, але іноді проявляє інфантильність в особистому житті.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст