ГоловнаАстрологія28 вересня: знак зодіаку Терези, доля, характер, особисті стосунки, здоров’я

28 вересня: знак зодіаку Терези, доля, характер, особисті стосунки, здоров’я

28 вересня народжуються люди знаку зодіаку Терези. Гороскоп за датою народження розповідає про долю, характер, особисті стосунки Терезів, народжених цього дня

Гороскоп за датою народження 28 вересня знак зодіаку Терези

На людей, народжених цього дня,  людей впливають такі планети як Сонце, Уран та Меркурій у зодіакальному знаку Діви.

Основні відмінні риси та особливості характеру Терезів з датою народження 28 вересня

 • неспокійність;
 • гострий розум;
 • відповідальність;
 • допитливість;
 • старанність;
 • доцільність.

Часто невгамовність і нервозність створюють злий жарт у їх долі та заважають їм жити. Ці натури мають сильну харизму, завдяки якій люди беззастережно йдуть за ними. Іноді вони своєю неординарною чи брутальною поведінкою дратують оточуючих, проте, здійснюючи божевільні вчинки, вони тим самим звертають на себе увагу та підкреслюють свою унікальність.

У фінансових справах ці Терези відчуватимуть і злети, і падіння, особливо в молодості. Але у зрілому віці вони досягнуть стабільності, успіхів у розвитку бізнесу та високого соціального статусу.

28 вересня: знак зодіаку Терези: особисті стосунки та сім’я

Терези, народжені цього дня, мають безліч сексуальних зв’язків, але буває так, що вони не отримують від цього найменшого задоволення. Вони легко закохуються і також легко можуть втратити інтерес до свого партнера, їх починають обтяжувати стосунки. Ці натури ніколи не шукають вигоди від своїх зв’язків, і, якщо їм стає не цікаво з людиною, категорично відмовляються мати з нею справу, які б негативні наслідки не мали такого розриву відносин.

Народженим 28 вересня Терезам зазвичай властиво легко «розбивати серця» і руйнувати життя інших людей.

Діапазон таких руйнувань дуже широкий: зради, розриви із сексуальними партнерами, розрив із сім’єю, сварки, конфлікти, фізична боротьба. Однак це не свідчить про їхні садистські нахили, просто ці Терези – дуже непостійні натури і не замислюються над тим, який біль часто приносять близьким та оточуючим. Але серед них є й ті, хто бачить свій сенс у житті в суперництві, вони отримують задоволення, коли руйнують чиюсь кар’єру, бізнес, сім’ю.

Терези, у кого день народження двадцять восьме вересня, матимуть пізній щасливий шлюб, але створення сім’ї й у ранні роки принесе взаємність.

Попри все, з народжених 28 вересня людей, все ж таки виходять надійні члени сім’ї та хороші батьки. Однак близькі повинні розуміти їхні слабкості, пов’язані з бажанням підкорити весь світ, і змиритися з ними. Народжені 28 вересня люди, ставши справжнім другом комусь, ніколи не залишать його в біді. Однак вони часто не мають сили волі, коли в їхньому серці спалахує пристрасть, щоб встояти перед гріхом. Але такі вчинки вони роблять свідомо, тому їх це не виправдовує.

Гороскоп здоров’я Терезів, народжених 28 вересня

Люди, народжені цього дня, будь-що-будь прагнуть добре виглядати і виділятися в суцільному натовпі. Тим не менш, численні романи та деякі моральні якості їхньої поведінки можуть серйозно підривати фізичне та психічне здоров’я. ці Терези люблять ресторани та екзотичну їжу, що позначиться на їх травній та ендокринній системі.

Щоб зберегти здоров’я, Терези, у кого день народження двадцять восьме вересня, повинні дотримуватися здорового та збалансованого харчування. Бажано виключити алкоголь та паління або мінімізувати їх вживання.

Гороскоп за датою народження зазначає, що шкідливі звички особливо згубно впливають на всіх народжених 28 вересня.

Жінки з цією датою народження повинні уникати абортів та бути обережними з вибором безпечних протизаплідних засобів. Народженим 28 вересня Терезам слід остерігатися захворювань, які передаються при статевих контактах.

Порада для знаку зодіаку Терези, народжені 28 вересня

Для людей з таким непростим характером, варто прислухатися до порад астрологів

 • слід прагнути стабільного життя;
 • не можна травмувати близьких людей;
 • треба дорожити справжніми почуттями;
 • астрологи радять сміливіше приймати мудрі рішення, робити правильний вибір;
 • періодично варто спостерігати за собою зі сторони.

Гороскоп за датою народження для Терезів

23 вересня

24 вересня

25 вересня

26 вересня

27 вересня

6 жовтня

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст