ГоловнаАстрологіяГороскоп Терезів, народжених 24 вересня: характер та доля, кохання та сумісність

Гороскоп Терезів, народжених 24 вересня: характер та доля, кохання та сумісність

24 вересня – це знак зодіаку Терези. Гороскоп за датою народження  Терезів розповідає про характер, його кохання та сумісність з іншими знаками зодіаку. А ще називає щасливі числа та найсприятливіший день.

Астрологічна характеристика знаку зодіаку Терези

 • Астрологічний символ: Терези. Цей знак відноситься до тих, хто народився з 23 вересня по 21 жовтня, коли Сонце проходить транзитом за знаком зодіаку Терези. Він представляє врівноважену та моральну природу цих людей.
 • Сузір’я Терезів – одне з дванадцяти сузір’їв зодіаку, розташоване між Дівою на заході та Скорпіоном на сході. Він не має зірок першої величини.
 • Протилежний знак Терезів – Овен. Це означає, що цей знак і Терези є на прямій лінії, що ставить ці знаки один навпроти одного на зодіакальному колесі, і можуть створювати аспект протистояння. Це передбачає романтику та пристрасть, а також цікаву співпрацю між двома сонячними знаками.
 • Модальність: Кардинал. Ця модальність народжених 24 вересня демонструє теплоту та турботу, а також дає відчуття їхньої обережної натури.
 • Зодіакальний Дім: Сьомий Дім. Це повна протилежність егоїстичному будинку себе, це простір партнерства. Терези, здається, знаходять баланс, коли досягається благо цих конкретних відносин. Будь то чоловік чи ділове партнерство, це поворотний момент у життєвому шляху Терезів.
 • Планета управитель: Венера. Ця асоціація розкриває натхнення та прихильність. Кажуть, що Венера надихає мистецтво та художників. Венера також поділяє розуміння і прив’язаність.
 • Елемент: Повітря. Цей елемент розкриває відданий дух, залучений складними та ідеалістичними починаннями. Терези, народжені 24 вересня, здається, здатні швидше за інших розшифрувати загальну картину ситуації.
 • Вдалий день: середа. Цей день символізує романтичну натуру Терезів, знаходиться під управлінням Меркурія і передбачає спритність та гармонію.
 • Щасливі числа: 6, 8, 12, 19, 21.
 • Важливі роки: 8,16, 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72.

Гороскоп Терезів, народжених 24 вересня: характер та доля

Народжені 24 вересня Терези, схильні аналізувати те, що відбувається, тому з них виходять талановиті критики. Нерідко у своєму оточенні їх вважають диваками, проте вони вірні та віддані друзі, які завжди прийдуть на допомогу, наперекір обставинам.

Гороскоп по даті народження на 24 вересня зазначає, що Терези мають сміливий та відважний характер, вони не люблять сидіти на місці, подорожі – це їхня стихія. Одні з них, багато мандруючи в молодості, пізніше переходять більш спокійний темп життя. Інші, навпаки, починають вести активну діяльність лише в зрілому віці. Народжені цього дня – чуттєві люди, у яких у житті кохання та романтичні захоплення будуть відігравати важливу роль. Нерідко їх численні романи приносять клопіт та переживання не лише їм, а й близьким.

Народжені 24 вересня Терези часто мають суперечливий характер. В них часто спостерігається різкі зміни настрою, що нерідко викликає подив і неприйняття у близьких людей.

Щоб уникнути помилок у житті, Терези, народжені 24 вересня, повинні навчитися бути більш зібраними, відповідальними.

Астрологи вважають, що тільки виховання в собі самодисципліни, розважливості, концентрування своїх сил та енергії у правильному напрямку приведе їх до успіху.

Гороскоп здоров’я Терезів, народжених 24 вересня

Терези, у кого день народження двадцять четверте вересня, дуже активні в сексуальній сфері життя. Разом з тим, в них часто виникають психологічні переживання та проблеми, з яким необхідно працювати зі спеціалістами фахівцями, отримуючи фахову допомогу.

Чутлива натура Терезів, у кого день народження цього дня, реагує на найменшу дисгармонію та напругу в сім’ї, колективі. Тому їм необхідно вчитися керувати своїми емоціями. Щоб не потрапити у залежність від наркотиків та алкоголю, народженим у цей день Терезам слід прагнути вести здоровий спосіб життя, уникати компаній, які негативно впливають на них. Якщо оточення їх «затягує» варто піти на більш кардинальні кроки, навіть змінити місця проживання, щоб розпочати нове життя.

Для здоров’я нервової системи та пошуку внутрішньої гармонії, гороскоп здоров’я рекомендує цим Терезам займатися садівництвом та тваринництвом. Така діяльність сприятиме оздоровленню як організму, з допомогою споживання натуральних продуктів, а ще стане джерелом позитиву в психологічному сенсі. Людям, які народилися цього дня, свіже повітря і міцний сон необхідні більш ніж будь-кому.

Фізичне здоров’я Терезів, народжених цього дня, цілком залежить від їхнього духовного здоров’я, їм достатньо буде займатися лише помірними фізичними вправами та легкими видами спорту.

Порада для людей знаку зодіаку Терези, народжених 24 вересня

Ці прості поради можуть суттєво покращити якість життя, змінить ставлення до близьких, що подарує гармонію й радість

 • слід прагнути стабільності у своєму житті;
 • ці Терези повинні цінувати тих, хто їх любить, не змушуйте їх страждати;
 • варто сміливіше використовувати свої таланти;
 • необхідно ставити перед собою цілі та виконувати їх;
 • важливо бути відповідальними і не пригнічувати свої шляхетні прагнення.

Гороскоп для Терезів, народжених

23 вересня

26 вересня

27 вересня

6 жовтня

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст