ГоловнаАстрологіяТерези, народжені 23 вересня, кохання, сумісність, найкращий колір, які дні сили та...

Терези, народжені 23 вересня, кохання, сумісність, найкращий колір, які дні сили та щасливі числа

23 вересня народжуються люди під знаком зодіаку Терези. Гороскоп Терезів, народжених цього дня, розповідає про кохання, сумісність, який найкращий колір, які дні сили та сприятливі числа для людей цього знаку

Знак зодіаку 23 вересня – Терези

Характеристика знаку зодіаку Терези

 • Астрологічний символ: Терези. Вважається, що цей символ зодіаку впливає на тих, хто народився з 23 вересня до 21 жовтня під знаком зодіаку Терези. Він символізує баланс, такт, стабільність двох сил та почуття справедливості.
 • Протилежний знак Овен. Це важливо, тому що це відображає дипломатію і новаторство представників Овна, які, як вважають, мають все, чого хочуть люди, народжені під сонячним знаком Терезів.
 • Модальність: Кардинал. Це показує, скільки організованості та новизни у житті народжених 23 вересня і наскільки вони загалом працьовиті.
 • Правлячий астрологічний Дім: Сьомий Дім гороскопу. Цей Дім керує партнерськими відносинами та важливістю людей навколо. Це говорить про те, наскільки важливо для Терезів оточувати себе лише найкращими людьми, щоб рости та здійснювати свої мрії.
 • Планета управитель: Венера. Цей зв’язок передбачає красу та динамізм. Це також відбиває романтику у житті цих тубільців. Венера – одна із семи класичних планет, які можна побачити неозброєним оком.
 • Елемент: Повітря. Цей елемент показує впорядковану людину з високими очікуваннями та бажаннями, але також з великим почуттям ідеалізму, що прагне об’єднати людей. Це вважається промовистим для тих, хто народився під знаком зодіаку 23 вересня.
 • Вдалий день: середа. Оскільки багато хто вважає середу найприбутковішим днем тижня, вона ототожнюється з дипломатичним характером Терезів, а той факт, що цим днем керує Меркурій, лише посилює цей зв’язок.
 • Щасливі числа: 1, 9, 10, 11, 25

Який характер Терезів, народжених 23 вересня, їх сильні та слабкі сторони

Люди, народжені 23 вересня, врівноважені, витончені та промовисті. Як і всі Терези, мають розумний і миролюбний характер. Їм подобається, коли про них піклуються в обмін на їхню самовідданість. Вони не люблять посередність і не люблять мати справу з пихатими людьми. Народжені під цим знаком люблять проводити час у тихих місцях, далеко від шуму і відволікаючих факторів.

Позитивні риси:

 • дипломатичність та доброта;
 • скромність;
 • оригінальність;
 • працелюбність.

Представники Терезів, які народжені 23 вересня, виконують будь-яке завдання з неймовірним спокоєм, оскільки завжди знаходять практичне рішення, яке зробить їхню роботу швидше та простіше. Народжені під цим знаком також мають терплячий і домашній характер.

Негативні риси:

 • нетерпимі й вибагливі;
 • часом можуть проявляти пиху та зверхність;
 • поверхневі та легковажно ставляться до речей;
 • скептичні.

Астрологи радять Терезам, у кого день народження 23 вересня, менше турбуватися, тому що це провокує непотрібний стрес.

Кохання та сумісність Терезів, народжених цього дня

Терези, у кого день народження 23 вересня,  коли закохані – романтичні та надійні. Їх приваблюють енергійні люди, які можуть бути такими ж надійними, як вони самі. Коли вони вирішують зробити щось, вони роблять це на все життя. Щоб підкорити серце цих Терезів, треба бути лагідною та надійною людиною, як вони. Ці Терези, коли вони без пари, повністю концентрують енергію на своєму особистому розвитку і аж ніяк не поспішають вступати у стосунки, якщо не відчувають, що це правильно. Люди знаку зодіаку Терези, народжені 23 вересня, не погоджуються на менше, ніж те, що, на їхню думку, краще для них.

Ці Терези претензійні коханці, іноді схильні до контролю над поведінкою та нападами ревнощів.

Вони люблять свободу, безмірно люблять зміни та пригоди, і в їх житті у них багато любовних стосунків, які вважають важливими. Якщо вони зупиняться на одній людині, їх, ймовірно, буде важко зрозуміти, і ними все одно керуватиме егоїзм.

Терези, народжені 23 вересня, найбільш сумісні з тими, хто народився

 • 1, 2, 8, 10, 11, 19, 20, 28 та 29 числа.

Найкраща сумісність по знаку зодіаку та найгірша

Народжені 23 вересня люди найбільше прив’язані до двох інших повітряних знаків:

Близнюки та Водолій.

Астрологи пояснюють це тим, що як правило, вони поділяють одне й те саме бачення життя. У коханні Терези перебувають у постійному пошуку цікавого та творчого партнера, який може внести щось у їхнє життя, і найкраще, що може їм запропонувати, – це представник Водолія.

Найменш сумісні ці Терези з представниками знаку зодіаку Овен.

Стосовно сумісності Терезів з іншими знаками зодіаку, то тут – як доля ляже. Астрологи кажуть, що слід прислухатися до порад зірок, але життя нам краще показує хто є хто.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст