ГоловнаАстрологія15 лютого: Водолій, характеристика знаку зодіаку, народженого в цей день

15 лютого: Водолій, характеристика знаку зодіаку, народженого в цей день

15 лютого: Водолій, характеристика знаку зодіаку, народженого в цей день15 лютого – надзвичайно енергійна дата, і представникам знаку зодіаку Водолій, народженим у цей день, є що показати та чим поділитися зі світом. Астрологи розповіли про позитивні і негативні якості й про особливості його характеру Водолія, народженого 15 лютого.

Характеристика знаку зодіаку Водолій, народженого 15 лютого

Представники Водолія, народжені 15 лютого, будуть говіркі і відкриті для нових вражень, їм не вдасться багато чого досягти, якщо вони не усвідомлять, що їм необхідно працювати «подвійними агентами» для серця і розуму, тіла і Душі… і себе – порівну.

Історія тих, хто народився цього дня, багато в чому пов’язана з самопізнанням і тим, як їхня особистість сяятиме у світі. Це їх втілення вчить зв’язку між його «его» і словами, які вони вибирають, діями і внутрішніми почуттями та емоціями, які вони викликають.

Поки Водолій, народжений 15 лютого надмірно реагує на дії інших людей, постійно приймаючи все на свій рахунок, йому доведеться засвоїти більше уроків і почути і сказати багато правди.

Чесність має бути їх імперативом.

15 лютого: кохання і емоції Водолія

Водолії, народжені 15 лютого, скоріше будуть високоінтелектуальними, аніж романтичними. Це не робить їх менш чутливими або емоційно відчуженими, але все ж таки слід пам’ятати про цю рису. Їх особисте життя може бути розділеним на два різні напрямки, і вони не можуть вибрати:

  • чи хочуть вони когось, з ким вони можуть постаріти;
  • або ж просто воліють розважитися в легковажних романах, щоб зробити своє життя більш яскравим.

Як правило, Водолій, народжений 15 лютого, шукає когось, з ким справді можна поговорити. Проте якась підсвідома частина цього Водолія ніби магнітом притягується до всіх «неправильних» людей. Це може призвести Водолія до двох різних відносин одночасно або відправити їх на шлях прийняття рішень, який не дозволить нікому наблизитися до серця.

Тільки коли Водолій прийме цю внутрішню боротьбу та інстинктивні потреби, він зрозуміє, що все, що йому потрібно – це одна єдина людина і тривалі стосунки з нею.

15 лютого: Водолій, характеристика знаку зодіаку, народженого в цей день – які його позитивні якості, а які негативні риси характеру

Представникам Водолія, як і всім людям, притаманні як позитивні, так і негативні риси характеру.

Позитивні риси характеру Водолія, нарподженого 15 лютого

  • розумні,
  • дотепні та швидкі,
  • їх розум набагато випереджає час і всіх інших;
  • цього Водолія неможливо стримати, вони новатори, великі мислителі і ті, хто знаходить спосіб принести досконалість Землю.

Водолій, народжений 15 лютого, має негативні риси характеру

Що відштовхує в таких людях

  • відчужений від емоцій,
  • часто засуджує,
  • зарозумілі,
  • схильні вдаватися до саморуйнівного вибору, якщо їхній емоційний світ дуже довго ігнорується.

Водолій, народжений 16 лютого, отримав свою долю і характер від Всесвіту

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст