ГоловнаАрхів АстрологіяЗимове сонцестояння 2021 – дата, точний час для України, обряди та ритуали...

Зимове сонцестояння 2021 – дата, точний час для України, обряди та ритуали для залучення удачі

З осені багато людей страждають через скорочення світлового дня. І ось нарешті, настає зимове сонцестояння, а це означає, що дуже скоро день поступово почне зростати. Тож, коли дата, точний час для України зимового сонцестояння і які обряди та ритуали для залучення удачі можна проводити за народними традиціями?

Зимове сонцестояння 2021 – дата, точний час для України

У 2021 році дата зимового сонцестояння випала на 21 грудня. Точний час настання цієї астрологічної події для України – 18:58.

Що означає зимове сонцестояння?

Як пояснює Вікіпедія, зимове сонцестояння – це — астрономічне явище, що відбувається, коли нахил осі обертання Землі у напрямку від Сонця досягає найбільшого значення. Максимальний кут нахилу земної осі відносно Сонця під час сонцестояння становить 23° 26′. Більш очевидно для мешканців Землі (особливо у високих широтах) на зимове сонцестояння припадають найкоротший день і найдовша ніч року, а висота підйому сонця на небосхилі — найнижча.

Якщо казати коротко і просто – в зимове сонцестояння найдовша ніч року і найкоротший день. Але після цієї дати вже за кілька днів починається новий відлік часу – нічна темрява скорочується, о світлий день поступово зростає.

З датою сонцестояння – як зимового, так і літнього в народі склалося багато прикмет, обрядів і ритуалів.

Що можна робити в день зимового сонцестояння 2021?

Напередодні дня сонцестояння господині добре прибирали домівку. Важливо викинути різний мотлох, щоб він не заважав і не залучав невдачі у вашу домівку.

Крім чистого помешкання, очищуються і думки.

В День зимового сонцестояння важливо налаштуватися на позитив.

Що варто зробити в цей день?

  • Варто скласти список бажань і мрій. Але, якщо ви справді жадаєте, щоб вони збувалися, ці побажання повинні бути реалістичними. І потрібно бути готовими докласти зусиль до їх реалізації.
  • В день зимового сонцестояння можна братися на нові справи. Навіть такі, якими ви не займалися раніше. Наприклад, почати малювати або ж розпочати курс вивчення іноземної мови. Це може бути маленький крок, але його слід зробити.
  • Якщо ви буде займатися приємними справами 21 грудня, тоді вищі сили дадуть вам підтримку. Цього дня дуже важливо насичувати свою енергію позитивними емоціями.

Зимове сонцестояння 2021: обряди та ритуали для залучення удачі і матеріального благополуччя

Наші предки вірили, що виконуючи прості ритуали і обряди, ми допомагаємо Всесвіту залучити удачу і щастя.

Обряд на залучення удачі

21 грудня зранку під килимок за одвірком покладіть кілька монет (по гривні, 5 або 10 гривень). І проговоріть: «Гроші за поріг не виходять, в домівці залишаються. Як на монету ступлю, так і удачу до себе залучу. Бідності не знаю, благополуччя в будинок залучаю».

Наступного дня після 21 грудня, ці монети потрібно перекласти в скарбничку. В подальшому їх можна використовувати для ритуалів на залучення грошей, наприклад, на Повний Місяць.

Ритуал в день зимового сонцестояння для залучення благополуччя

21 грудня в день зимового сонцестояння потрібно кожного разу, коли хтось виходить з дому, починаючи з самого ранку, промовляти змову: «Двері відчиняю, благополуччя в життя залучаю».

Буде добре, якщо в цей день на ручки дверей в усіх кімнатах ви повісите червону нитку (вовняну, льняну – натуральну). Потім з цих ниток можна зробити сильний оберіг на багатство.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст