ГоловнаАрхів АстрологіяТілець: гороскоп на серпень 2020 року радить ставити перед собою амбітні цілі

Тілець: гороскоп на серпень 2020 року радить ставити перед собою амбітні цілі

Гороскоп на серпень 2020 року радить Тільцям ставити перед собою амбітні цілі. Тілець має всі шанси отримати бажане. Для цього потрібно проявити свої таланти і показати свою вадливість на роботі.

Сприятливі дні для Тільця: 2, 3, 10, 16, 17, 24 і 25 серпня.

Несприятливі дні для Тільця: 6, 7, 13, 14, 20, 21, 28 і 29 серпня

Тілець: гороскоп на серпень 2020 року визначає основні тенденції місяця

На початку серпня Тілець відчує загострення інтуїції. Це допоможе знаходити вихід із будь-якого складного становища або допомогти близькій людині виплутатися із неприємностей.

Середина місяця може принести конфлікти з кимось із родичів. Тілець не повинен ображатися на різкі слова, тому що вони сказані зопалу. Насправді, родич так не думає, просто був переповнений емоціями. Тому представнику Тільця варто постаратися знайти підґрунтя для компромісу. Особливо вдалими днями для примирення будуть 16 і 17 серпня.

В останню декаду серпня у Тільця з’явиться настрій вивчати нові, незнайомі місця. Не виключено, що представники цього знаку відправляться у подорож 24 серпня. Гороскоп на серпень для Тільця вважає, що не обов’язково їхати за тридев’ять земель, щоб побачити щось нове. Якщо нападе жага подорожей, можна поїздити і Україною або навідати дальніх родичів.

Тілець: гороскоп на серпень 2020 року – особисте життя і кохання

Початок серпня Тілець багато часу буде проводити у компанії знайомих, що викличе невдоволення партнера. Скоріше за все доведеться пережити невдоволення і закиди, що друзі для Тільця важливіші, ніж кохана людина. Тому, щоб уникнути сварок, гороскоп на серпень для Тільця рекомендує гуляти разом.

Самотні представники знаку в першу декаду серпня можуть вподобати людину, з якою знайомі багато років. На свої романтичні почуття Тілець отримає схвалну відповідь.

Після 7 серпня Тільцю набриднуть галасливі кампанії, з’явиться бажання більше часу проводити на самоті. Не виключено, що бажання уникати друзів, буде викликано через таємний роман з одруженою людиною.

Після 20 серпня 2020 року Тілець може отримати звістку від колишнього коханого. Людина з минулого захоче відновити старі стосунки. Але астрологи попереджають Тільця: та людина не змінилася і навряд чи Ви знайдете з нею щастя і спокій.

Тілець: гороскоп на серпень 2020 року у сфері фінансів і кар’єри

Серпень стане успішним для тих представників Тільця, хто спокійно і впевнено вирішує старі і поточні проблеми. На початку місяця Тілець може з’ясувати всю ситуацію, побачити приховані моменти і ймовірні складнощі. Тілець може зіштовхнутися з різними перешкодами у діловій сфері. Наприклад, буде перевірка держорганів, нерозуміння колег, невдоволення керівництва або власників бізнесу.

Події серпня принесуть нервовість. Тілець повинен діяти обдумано і зважено, тому що спонтанні рішення, прийняті під впливом імпульсу, скоріше за все, будуть помилковими.

Гороскоп на серпень 2020 року для Тільця застерігає: можливі проблеми з угодою про нерухомість. Якщо в угоді беруть участь партнери з іншого міста, краще буде самому з’їздити і особисто перевірити і владнати всі питання.

Фінансова сфера у серпні буде досить непоганою для Тільця. Астрологи не передбачають великих витрат та і несподіванок, коли раптово знадобляться гроші, не очікується. Навпаки, не виключено підняття заробітної плати Тільця. При всьому позитиві у фінансах, гороскоп на серпень не радить бездумно витрачати гроші, інакше наприкінці літа можна відчути нестачу фінансів.

Не виключено, що Тілець знайде для себе нову сферу діяльності, наприклад, заведе відеоблог в інтернеті.

Гороскоп на серпень 2020 року для Тільця розповість про сферу здоров’я

Астрологи рекомендують представникам Тільця на початку серпня більше часу проводити на свіжому повітрі. Потрібно набиратися сил від літа, тому що сидіння у приміщенні буде провокувати появу головних болів.

Як вже зазначалося, в середині серпня Тілець може відчути бажання побути сам на сам. Галасливі кампанії можуть викликати нервовий зрив. Добре провести для себе сеанс аромотерапії та релаксу – залишитися вдома 16 серпня і провести для себе приємні, заспокоюючі процедури.

В кінці місяця гороскоп на серпень для Тільця очікує зростання життєвих сил і енергії. Одразу стане легше тримати емоційну рівновагу, працювати стане значно легше.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст