ГоловнаАрхів АстрологіяМолодик 4 листопада 2021: гороскоп Молодика від астролога Олени Осипенко

Молодик 4 листопада 2021: гороскоп Молодика від астролога Олени Осипенко

Гороскоп Молодика від астролога Олени Осипенко дає поради, як поводитися на Молодик 4 листопада 2021 року. Астролог просить налаштуватися на позитив, щоб зайти в новий місячний період без боргів, образ і негативу. З цього гороскопу ви дізнаєтеся короткий прогноз за датою народження та що нас очікує в найближчі дні під впливом Молодика й планет гороскопу.

Поради астролога Олени Осипенко на день Молодого Місяця 4 листопада 2021 і найближчі дні, як поводитися в цей день

Олена Осипенко рекомендує взяти собі за правило завжди наприкінці місячного місяця завершувати і підбивати підсумки своїх справ, наводити лад у думках, паперах, речах, віддавати борги.

Дуже важливо перейти в новий місячний період без образ і в доброму емоційному стані з вдячністю за уроки, прожиті за місяць.

Важливе правило від астролога Олени Осипенко

як ми проведемо саму годину Молодика — так і пройде наш майбутній місячний період.

Астролог зазначає, що, якщо багато людей одночасно будуть думати про добро і добре і бажати один одному і землі щастя, то Всесвіт почує. Адже наші думки – творять наше життя. Створюйте більше позитиву, більше віри у краще майбутнє, моліться за здоров’я людей та планети Земля.

А Всесвіт подбає про ваше особисте щастя – ось побачите!

В першу годину після точного моменту Молодика починається 1-й місячний день — і в цю годину чітко сплануйте свої заходи на весь місячний період наперед — до наступного Молодого місяця, який відбудеться 4-го грудня і буде воно – сонячним затемненням.

При плануванні цього місяця (до 4 грудня 2021) враховуйте, що

  • сприятливий період для важливих справ буде з 5 по 16 листопада
  • далі ми з вами проживатимемо коридор затемнень – з 17 листопада до 7 грудня.

Гороскоп Молодика від астролога Олени Осипенко, що принесе Молодик 4 листопада 2021

Цей Молодик проходить в знаку Скорпіона 4 листопада 2021 року о 23-15 за київським часом. Час вказано для Києва, в інших регіонах він може відрізнятися на кілька хвилин.

Знак зодіаку Скорпіон символізує смерть старого та народження нового.

Скорпіон несе в собі найбільшу мудрість життя: почни міняти свій внутрішній світ, свої догми та настанови – і ти зміниш світ навколо себе!

Сонце і Місяць Молодика у 13-му градусі Скорпіона – це головні персонажі цієї астрологічної карти, а сам 13-й градус називається Королівським. Це дуже хороший градус – він дає велику удачу та успіх.

І найголовніший його урок у тому, щоб ми навчилися цінувати те, що маємо і бути вдячними за це.

Аспекти планет на Молодика

Суворо навпроти Сонця і Місяця знаходиться Уран.

Аспект точний і тому дуже сильний. Через це може відчуватися сильна нервозність і дратівливість. Це дні підвищеної конфліктності та відкритого протистояння. Самодисципліна та витримка 4-го та 5-го листопада будуть абсолютно необхідні. Спробуйте контролювати свій настрій та почути протилежний бік. Астролог Олена Осипенко уточнює:

У будь-якому конфлікті з кимось нас ніби ставлять перед дзеркалом. Те, що нас зачепило, – це наша глибока внутрішня проблема, яка завдяки конфлікту виходить на поверхню.

Ви можете її виявити і пропрацювати всередині себе, і тим самим звільнити себе від болісних і емоцій, що руйнують вас.

Дозволити це жорстке протистояння між Сонцем і Місяцем з одного боку та Ураном з іншого допомагає гармонійними аспектами Білий Місяць. Він завжди символізує вплив Вищих Сил на наше життя і показує всім, що цього місяця потрібно прислухатися до свого внутрішнього світу і переосмислити свої погляди на життя.

Якщо наші установки не роблять нас щасливими, потрібно розібратися чому і змінити своє ставлення до проблемних ситуацій.

Марс і його вплив в день Молодика 4 листопада 2021 та в інші дні, аспекти з Марсом

Астролог Олена Осипенко вже зазначала раніше, що Марс, планета ініціативи, боротьби та активних дій, 30 жовтня перейшов з дипломатичних Терезів у пристрасний Скорпіон.

Ми з вами вже почали відчувати, як зростає напруга в повітрі. Завжди в такі періоди відбувається щось, що вимагає ще й великої фізичної та психічної напруги.

У гороскопі листопадового Молодика ми бачимо, що Марс дійшов до 4-го градуса Скорпіона.

Поки напружених аспектів до інших планет він ще не робив, але незабаром – 10-го та 11-го листопада збирається створити напружену взаємодію з Сатурном через аспект квадрата.

А 17 листопада Марс зробить конфліктний аспект опозиції з Ураном.

Запам’ятайте ці дні, не конфліктуйте ні з ким і постарайтеся бути якомога уважнішими та обережнішими, оскільки в цей період, як правило, бувають більше звичайного надзвичайних ситуацій, різноманітних криз, аварій та кримінальних злочинів.

Гороскоп на Молодика 4 листопада 2021 – Меркурій і Венера

Також гороскоп Молодика вказує, що Меркурій – планета інтелекту та ділової активності, ось-ось перейде з Терезів до Скорпіона. Це відбудеться в ніч з 5-го на 6 листопада.

У Скорпіоні Меркурій почне поступово розганятися, що сприятливо позначиться на всіх соціальних починаннях. Проживаючи цей період, постарайтеся бути якомога уважнішими, детально продумуйте свої дії і, звичайно, пускайте в хід інтуїцію, оскільки Меркурій проходить водним знаком Скорпіон.

За цим гороскопом ми також бачимо, що Венера – планета почуттів та стосунків – наступного дня після Молодика, а саме 5 листопада, переходить зі Стрільця до Козерога, де затримається до 5 березня 2022 року.

Цей транзит дозволить багатьом з нас зріло і мудро підійти до питань зміцнення дорогих відносин.

Знак Землі Козеріг сприяє серйозності намірів та прояву відповідальності один за одного. Отже, Венера стане нам добрим помічником у випадку, якщо є що зберігати, якщо є любов чи довіра між людьми.

Порада астролога Олени Осипенко: якщо стосунки, в яких ви знаходитесь, вам дорогі – бережіть їх.

Тимчасові труднощі пройдуть, ми винесемо з них свої уроки і станемо мудрішими, а наші стосунки стануть ще міцнішими.

Який вплив Молодика 4 листопада 2021 за датою народження

Астролог Олена Осипенко вказала, який вплив Молодика для людей, народжених в певні відрізки часу. Отже, якщо у вас день народження в зазначені дні, можете звіритися

Народжені з 1 по 7 листопада

  • вам цей Молодик принесе довгоочікувані зміни, які здійсняться протягом року. Працюйте, вірте у себе і все у Вас вийде!

Люди, народжені з 29 квітня по 5 травня

  • Будьте уважні до знаків цього Молодика. Вам протягом цього місячного місяця доведеться ухвалити важливе рішення. Добре все продумайте, прислухайтеся до голосу своєї інтуїції, сім разів відміряйте – а потім робіть вибір.

Людям, народженим з 29-го січня по 2-е лютого та з 2-го до 6-го серпня

  • Для вас також непростими, але дуже ефективними для духовного зростання можуть виявитися уроки цього Молодика. Як би це було не під силу – це не давалося б. Ви обов’язково впораєтеся і станете ще мудрішим.

Даний Молодик 4 листопад 2021 допоможе своїм гармонійним впливом впоратися з важливими завданнями людям, народженим

  • з 31-го грудня до 4-го січня,
  • в період з 28-го лютого до 4-го березня,
  • з 1-го по 5-те липня та
  • в період з 2-го по 6 вересня.

Для всіх, хто знає свій гороскоп, зверніть увагу, в який будинок гороскопу потрапляє у Вас 13 градус Скорпіона

Астролог Олена Осипенко підготувала свій астрологічний календар 2022 для України, який можна придбати за посиланням — ТУТ

Загальний гороскоп на 4 листопада 2021 для кожного знаку зодіаку 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!