ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на березень 2024 ставить акцент на кохання

На початку весни відкривається коридор затемнень, що суттєво впливає на життя. Проте й інші астрологічні події місяця додадуть свого впливу. Гороскоп на березень 2024 ставить акцент на кохання та дає прогноз на кожну декаду місяця.

Гороскоп на березень 2024: головні події місяця

Астрологи зазначають, що кохання та особисті стосунки будуть, як на американських гірках – від палкого кохання до крижаного холоду гірських вершин. Таку нестабільність емоційної сфери провокує рух більшості планет через знаки Риб та Овна, які відповідно належать до стихій Води та Вогню

  • водна енергія Риб посилить сприйнятливість, змусить більш чуйно реагувати на навколишній світ і людей у ньому.
  • стихія Овна не менш чутлива, але до внутрішніх переживань додається гостра реакція на зовнішні подразники – запальність, обурення, агресія.

Гороскоп на березень 2024 попереджає, що правила етикету та дипломатії частіше порушуватимуться. Недоречні та грубі висловлювання породять бажання дати негайну відсіч. Активізуються затяті сперечальники та провокатори.

Щоб уникнути конфліктних ситуацій, у березні доведеться контролювати емоції й не брати все близько до серця.

Багато енергії перетече у творче русло. Тому продуктивними будуть заняття та професії, які потребують образного мислення. Нові досягнення чекають на представників мистецтва та творців у галузі моди та краси: стилісти, перукарі, художники, музиканти, дизайнери, режисери, поети, письменники.

Прогноз на першу декаду березня 2024

Гороскоп на березень 2024 прогнозує, що Меркурій у Рибах у першій декаді березня стане індикатором психологічного клімату в колективах та сім’ях, покаже рівень прихильності між окремими людьми, виявить напружені та токсичні відносини.

В розмові та листуванні створюватимуться найпродуктивніші зв’язки. Душевна розмова буде набагато ефективнішою, ніж суворі ділові переговори. Широта душі, щирість, доброта та гарне почуття гумору будуть цінуватися вище, ніж зовнішність та статус. Відповідно, люди, які вміють вислухати, заглибитися в чужу проблему, зрозуміти, підтримати, стануть на вагу золота.

Психологічна підтримка буде паличкою-виручалочкою в особистих та професійних відносинах, а черство, грубість, засудження та відсутність емпатії можуть відштовхнути надовго.

Астрологічний прогноз на другу декаду березня

В середині місяця, коли Меркурій змінює знак – виходить з Риб і заходить в знак Овна, на його місце в Риби переходить планета кохання, краси та грошей Венера. Вона буде об’єднувати різних людей, які мають схожі погляди, хобі, захоплення. Прагнення до прекрасного та витонченого особливо зближуватиме і даруватиме позитивні емоції. Цей період дуже гарний для відвідування виставок, музеїв, концертів та інших місць для задоволення душі.

Гороскоп на березень 2024 зазначає, що у сфері кохання Венера, перебуваючи в знаку Риб, заохочує людей проявляти красу стосунків та піднесені почуття. Тому в середині березня призначатимуться найромантичніші побачення. Збільшиться потік любовних зізнань та пропозицій руки та серця.

Активний пошук супутника життя в березні матиме великі шанси на успіх. А ось любителі задоволення та легких стосунків без зобов’язань, можуть потрапити в тенета складних заплутаних відносин.

Гороскоп на березень 2024 попереджає

в перший місяць весни можна не лише завести бурхливий роман, а й потрапити до пасток підступних спокусників, стати учасником інтриг та любовних трикутників. Сфера знайомств буде сповнена спокус і та обману, навіть для одружених. Загостряться таємні потяги та вади.

Тому слід подумати чи варто ризикувати тим, що ви маєте.

Що може відбуватися в третю декаду березня 2024?

В останній декаді березня 2024 року великий вплив буде від активного Марсу, який перебуває в знаку зодіаку Риби. У цьому становищі він втрачає свої войовничі риси, підвищуючи рівень співчуття і милосердя.

Це більш слушний час для прощення і примирень, ніж суперництва та боротьби.

На цей період не варто призначати заходи, при яких потрібна сила та витривалість. Далека поїздка стане виснажливою, фізична праця призведе до сильної втоми, а інтенсивний спорт може негативно вплинути на здоров’я та самопочуття.

Конфігурація Марса проллє світло на проблеми зі здоров’ям, особливо для тих, хто його не цінує. Тілесні хвороби частіше проявлятимуться під впливом несприятливих факторів: неправильний спосіб життя, шкідливі звички, перевтома та стрес. З’являться симптоми раніше прихованих захворювань, загостряться також хронічні. Натомість ефективною буде медична діагностика та лікування, мануальна терапія, масаж, спа-процедури.

Ви не можете копіювати текст