ГоловнаАрхівКоли осіннє рівнодення 2021 і що треба встигнути зробити

Коли осіннє рівнодення 2021 і що треба встигнути зробити

У вересні 2021 року відбувається важливе астрономічне явище і астрологічна подія, коли настає осіннє рівнодення. Ця подія важлива, тому що вона знаменує собою закінчення літа і початок осені і далі – настання зими. Езотерики вважають, що є певні речі, які потрібно встигнути зробити до настання осіннього рівнодення, щоб залучити успіх у своє життя

Коли осіннє рівнодення 2021 року?

Кожного року осіннє рівнодення настає з 21 по 23 вересня. Осіннє рівнодення у 2021 році відбувається 22 вересня о 22:21 за київським часом.

З астрономічної точки зору осіннє рівнодення – це коли настає момент перетину сонячним диском екліптики небесного екватору. В цей день практично у всіх куточках Землі тривалість дня і ночі стає однаковою. Виключення – райони земних полюсів.

Що треба встигнути зробити до осіннього рівнодення 2021

Крім важливого астрономічного явища, осіннє рівнодення – важлива астрологічна подія. Осіннє рівнодення 2021 входить до днів сили вересня. Підготовка до цього дня триває певних час.

Щоб позбутися негативу і залучити в своє життя щастя і удачу слід виконати наступне:

  • позбутися мотлоху;
  • зняти з себе негативне налаштування і дивитись на життя з позитивом;
  • важливо завершити старі справи, які «тягарем» повисли у вашому житті (можливо, це допоможе позбутися думок, які вас пригнічують);
  • виконати те, що ви пообіцяли комусь раніше. Якщо об’єктивні причини заважають це зробити, варто пояснити людині, якій ви щось обіцяли, чому це зараз неможливо;
  • будувати плани на майбутнє. Осіннє рівнодення – це потужний день з великою силою, тому складені в цей день плани, якщо вони продумані і дійсно важливі для вас, отримають підживлення від Всесвіту.

Особливість осіннього рівнодення 2021 полягає у тому, що воно відбувається наступного дня після Повні. І це важливо, адже на Повню дуже часто відкриваються якісь таємниці, висвітлюються приховані мотиви чи таємні зв’язки. Тому об’єднання енергетичних потоків Повні і осіннього рівнодення може призвести до фантастичних результатів. Чи позитивні вони будуть, чи навпаки – залежить від кожної конкретної життєвої ситуації.

Гадання на рівнодення: стихії дадуть відповіді на ваші питання

Дні сили у вересні 2021

Небезпечні дні вересня 2021

Важливі астрологічні події в перший місяць осені

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст