ГоловнаАрхівІдеї подарунків на День святого Валентина для коханого чоловіка або хлопця

Ідеї подарунків для коханого чоловіка або хлопця на День святого Валентина стануть в пригоді багатьом дівчатам і жінкам. Адже почалися дні пошуку подарунку для своєї другої половинки до Дня всіх закоханих – Дня Святого Валентина. На відміну від жінок, чоловіки часто віддають перевагу практичним речам чи тим, що пов’язані з їхнім захопленням чи хобі.

Для того, щоб визначитися з подарунком коханому, Вам потрібно подумати та вирішити, що для нього важливо, що він більше любить: майструвати руками чи доглядати за газонами.

Ідеї подарунків на День святого Валентина для чоловіка-автолюбителя

Компресор

Що подарувати для коханого чоловіка
Компресор буде чудовим подарунком для водія

Цей прилад за лічені хвилини буде підкачувати сівшу шину Вашого авто. При чому, йому не потрібне живлення від мережі, він працює від акумулятора авто. Компресор включається в прикурювач авто і робить свою справу швидко і без зусиль Вашого коханого.

Автомобільна заряджалка

 ідеї подарунків для хлопця на 14 лютого
З таким подарунком Ваш коханий завжди на зв’язку

Дуже зручно, щоб завжди коханий був з Вами на зв’язку, подарувати йому автомобільний заряджаючий пристрій для телефону. І тепер, якщо в нього сів смартфон і він в дорозі, спокійно включає у прикурювач зарядку і через декілька хвилин у Вас буде постійний стільниковий зв’язок.

Набір інструментів

День святого Валентина ідеї подарунків для коханого чоловіка
Такий подарунок розтопить серце багатьох чоловіків

Для багатьох чоловіків це справжня мрія. Невеликий чемодан, в якому розміщено близько 60 різних інструментів, безумовно порадує Вашого чоловіка.

Автономний пусковий пристрій

 ідеї подарунків для хлопця на 14 лютого
Автономний пусковий пристрій стане в нагоді у великі морози

Це чудовий прилад, який стане на допомогу у важкі моменти. Невеликий пристрій повинен завжди бути в машині на непередбачувані випадки. Його ще називають «пускачем» – якщо розрядиться акумулятор, він допоможе зарядити його і запустити двигун. Особливо це актуально у холодну пору року.

Ідеї подарунків до Дня всіх закоханих для чоловіків, які люблять опікуватися садом та прибудинковою ділянкою

Тример

ідеї подарунків для коханого чоловіка на 14 лютого
Гарний чоловік з тримером зробить гарною будь-яку клумбу

Це електрична коса, за допомогою якої легко і охайно можно викосити траву навколо клумби, дерева тощо. Також, цей прилад може гарно вирівнювати краї газону. Такі ювелірні моменти ніяка газонокосарка зробити не зможе.

Електричний снігоприбирач

День святого Валентина варіанти подарунків для коханого чоловіка
Гармонія природи і техніки разом з подарунком до Дня Закоханих

Це дуже прикольний прилад актуальний сніжною зимою. Електричний снігоприбирач дозволяє досить швидко очистити від снігу великі ділянки. Сніг, який прибирається з доріжок, відлітає в бік на 10 метрів і не буде заважати чистити інші ділянки. Але є одне застереження – чистити потрібно свіжий сніг, поки він не вкрився скоринкою.

Газонокосарка

 ідеї подарунків для коханого чоловіка до дня всіх закоханих
Ідеальний чоловік зробить ідеальним газон з Вашим подарунком

Газонокосарка стане незамінним помічником для всіх тих, хто любить доглянутий і охайний газон. Вони легкі у використанні і прості в обслуговуванні.

Ці ідеї, можуть допомогти Вам підготувати подарунок для коханого на День святого Валентина. Чи просто дадуть поштовх вашій фантазії, щоб зробити презент до Дня всіх закоханих своєму хлопцю.

Подарунок на 14 лютого до Дня всіх закоханих у вигляді печива з передбаченням.

Музичний подарунок на День Святого Валентина

Ви не можете копіювати текст