Фахівці вважають, що для того, щоб залучити у своє життя щастя і багатство, потрібно позбутися певних речей. Справа у тому, що негативна енергетика зберігається в деяких речах, про які ми можемо і не здогадуватися. А деячкі речі можуть жити в домівці як енергетичні вампіри. Гірше, якщо ми знаємо, що цей предмет притягує негатив, але жалкуємо його замінити. Щоб бути щасливішими, потрібно прикладати зусилля, у тому числі позбуватися «поганих» речей.

Речі з негативною енергетикою

Старий гаманець

Потертий, старий гаманець, навряд чи буде залучати гроші. Купюри і моменти повинні «відчувати» гармонію з місцем, де знаходяться. Тому, якщо гаманець вже старий, слід його замінити. До речі, можна вибрати колір нового гаманця в залежності від знаку Зодіаку.

Зламаний годинник

Якщо годинник зупинився і залишається висіти на стіні або стояти на поличці, можна готуватися до неприємностей і матеріальних збитків у найближчий час. Тому що годинник, який постійно вказує на один і той же час, заважає приходу позитивних змін. Він «законсервував», кий, як у воронку, затягує всі матеріальні блага.

Розбите дзеркало

Всі знають прикмети, що розбити дзеркало – це до біди. Тому що тріснувши чи розбите дзеркало залучає у домівку сум і бідність.

Зів’ялі квіти

«Мертві» квіти вважають енергетичними вампірами, які висмоктують енергію з навколишнього середовища. В домівці можна тримати живі квіти або гербарії і екібано – спеціально створені для окраси.

Парні речі, які не мають пари

Існує прикмета, що коли загублено одну річ з пари, другу потрібно викинути. Тому що втрата пари – це як дірка, зроблена в енергетичному коконі. І негативна енергетика проникає через цей пролом у захисті.