Психологи і психотерапевти вважають, що більшість снів – це сигнали нашої підсвідомості про те, що турбує. Найпоширеніші трактування снів можуть відповісти на Ваші деякі питання.

Якщо Вам наснилось падіння з висоти (втрата контролю за кермом)

Цей сон свідчить (в обох випадках) про втрату контролю. Це означає, що є якась ситуація, за яку ви посилено чіпляєтеся і не можете (не хочете) відпустити. Автомобіль вказує на схильність (бажання) до послідовного просування до певної мети.

Психологи радять стати більш довірливими, причому довіряти не тільки оточенню, а й собі. Не варто чіплятися за ситуацію, нехай життя сама наведе порядок.

Якщо уві сні Ви літаєте

Такий сон може означати, що були обставини, які сильно вплинули на Вас і, навіть, пригнічували Вас.

Вільний політ свідчить, що у Вас вийшло звільнитися від цих обставин і залежності.

Психологи радять і надалі діяти так само  — бути відповідальними і не боятися приймати складні і важливі рішення. Тоді польоти уві сні забезпечені.

Переслідування уві сні

Таки сон сигналізує, що існує проблема, яку Ви хочете вирішити, але не бачити шляхів для цього.

Від такого сну багато прокидаються в холодному поту, але психологи заспокоюють. Це просто організм дає сигнал, що є нереалізовані таланти і треба подумати над подальшими своїми діями.

Провалений екзамен

Якщо уві сні Ви боїтеся провалитися на екзамені це свідчить про критичне оцінювання власних досягнень у житті.

Психологи радять не картати себе постійно і не копатися у собі. Потрібно навчитися відчувати гордість за свій рівень знань, свої досягнення та успіхи.  У кожної людини є речі, якими вона може пишатися, а не займатися постійним порівнянням себе з іншими.

Сон, коли Ви залишились без одягу на людях

Одяг допомагає нам створювати певний образ. Якщо уві сні Ви залишились без одягу, це може означати, що Ви відчуваєте свою вразливість в даний момент.

Даремні пошуки туалету

Можливо, обставини життя змушують Вас ставити інтереси інших надо своїми.

Психологи радять не перше місце ставити свої потреби, а потім веж перематися проблемами оточуючих.

Випадаючі зуби

Зуби вважаються символом внутрішньої сили і рішучості. Якщо Ви уві сні втратили зуби, значить якась ситуація вийшла з-під вашого контролю, Ви не впевнені в ній.

Психологи радять заспокоїтись і спокійно проаналізувати факти, щоб зрозуміти виклики і діяти.