Як жити в новій реальності: ТОП-5 книг з психології, що допоможуть

Провідником до кращого розуміння себе та методів, що підійдуть саме вам у подоланні впливу стресу, можуть стати книги. Ми вибрали 5 видань відомого українського видавництва “Ранок”, які мають всі шанси покращити ваш емоційний стан та надати сил. ТОП-5 книг з психології, що допоможуть жити в новій реальності сучасного світу та підкажуть, як тримати внутрішню рівновагу

Сценарії життя людей. Клод Штайнер

ТОП-5 книг з психології Сценарії життя людей. Клод Штайнер

За відгуками читачів, цю книгу оцінять як просто зацікавлені саморозвитком люди, так і “”просунуті” і навіть професійні психологи. Головна ідея Клода Штайнера полягає в тому, що ми живемо у світі стереотипних стосунків і банальних сценаріїв, що передаються протягом багатьох поколінь. І такий біг по заздалегідь протореній доріжці багатьом завдає болю.

Клод Штайнер каже, що кожна людина народжується зі здоровою психікою і має в собі все, щоб бути щасливою. А чи буде, то вже залежить від тих “життєвих сценаріїв”, що підносять нам наші батьки, які отримали їх від своїх батьків в свою чергу. Невдаха чи лідер, депресивний чи усміхнений – ще змалечку кожен з нас отримує відповідні установки. Але переписати сценарій свого життя можливо, стверджує Штайнер.

Кишенькова книжка емоційного інтелекту. Джил Хессон

Кишенькова книжка емоційного інтелекту. Джил Хессон

“Якби кожен прочитав і носив у своїй «кишені» цю книжку, щоб у відповідний момент повернутися до потрібного розділу. Ох, тоді життя було б трошки приємнішим” – написав один з читачів цієї книги. Видання являє собою як теоретичну інформацію, так і практичні поради, як взяти під контроль свої почуття, як розвивати свій емоційний інтелект.

Краще розуміти себе, керувати своїми емоціями і не давати емоціям керувати вами – ось про що ця книга.

Знову вільна. Тамзен Фадаль

Як жити в новій реальності: ТОП-5 книг з психології, рекомендуємо читати Знову вільна. Тамзен Фадаль

Про що ця книга, багатьом зрозуміло з її назви – життя жінки після розлучення. Як впоратися з усіма обставинами старого\нового статусу? Як правильно реагувати на запитання про причини закінчення шлюбу? Як не впасти в депресію? Як знову дозволити собі кохати? Та й взагалі, що робити з новою собою зі своїм новим життям.

Допомагає отримати відповіді на ці запитання книга відомої письменниці та телеведучої Тамзен Фадаль «Знову вільна».

Головне послання книги –  «Це ВИ тут винагорода», ним Тамзен прагне допомогти жінкам вийти з кардинальної життєвої зміни з упевненістю та  грацією.

Велика магія. Елізабет Ґілберт 

Велика магія. Елізабет Ґілберт 

Книги цієї авторки – «Їсти, молитися, кохати» й «Природа всіх речей»  – стали світовими бестселерами, тому безперечно Елізабет Ґілберт можна довіряти. В своїй новій книзі вона дає поради, як жити творчо й отримувати від цього насолоду.

За думкою авторки, творчість — це дар, і тільки від нас залежить, чи ми ним скористаємось. Але нехай не поспішають відмахуватися від книги ті читачі, що не вважають себе творчими особистостями. Адже Елізабет Ґілберт вважає, що всі ми — без винятку – люди творчі. І річ не в малюванні чи умінні співати.

Книга читається легко, бо написана  – легко, із включенням дотепних історій та навіть оповідок про життя знаменитостей.

Керуй гормонами щастя. Лоретта Граціано Брюнінг

Як жити в новій реальності: ТОП-5 книг з психології, що допоможуть - Керуй гормонами щастя. Лоретта Граціано Брюнінг, видавництво Ранок

Про дофамін, серотонін, окситоцин та ендорфін напевно чув кожен з нас, це так звані “гормони щастя”. Але ж як вони впливають на наш організм? Дізнатися про це можна з цієї книги. Але дізнатися не заради інформації, а щоб “подружитися” з цими гормонами, навчитися ними керувати, активувати заради більш якісного життя, сповненого щастям. Це стане можливим, коли ви сформуєте нові звички, запустивши дію “гормонів щастя” і “перепрошивши” свій мозок. У цьому вам допоможуть десятки вправ з книги. Авторка ділиться 45-денним планом формування нових шаблонів поведінки. Готові спробувати?

В Україні війна, сім’ї розкидані по різних країнах, неможливо створювати будь-які плани, рівень щастя на нулі, сеанси психологічної терапії багатьом просто не по кишені. Але попри все це шляхи, щоб допомогти собі подолати затяжний стрес, втому та зневіру, є. Список з ТОП-5 книг з психології, які вийшли у видавництві “Ранок”, підкажуть вам, як взяти під контроль свої почуття та навчитися жити в новій реальності сьогодення.

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст