ГоловнаЗа кавоюФентезі Алевтіни Шавлач  «Знак Єви» чудово буде читати осінніми вечорами

Осінні дні коротшають, а вечори стають все довшими і більш атмосферними. Тому Фентезі Алевтіни Шавлач  «Знак Єви» буде чудово читати осінніми вечорами, загорнувшись у плед з чашкою запашного чаю. Всім любителям жанру фентезі буде цікаво ознайомитися з романом авторки.

Фентезі Алевтіни Шавлач  «Знак Єви»: про що ця книга

“Історія починається з того, що компанія друзів, подорожуючи Карпатами, виїжджає на загадкове шосе, на якому їхнє авто перестає працювати, а навколо жодного поселення, мобільного зв’язку не має і взагалі таке відчуття, що час зупиняється в цьому Богом забутому місці. Тому друзі вирішують йти через ліс і саме тут безслідно зникає їхня подруга Єва. Виявляється, що дівчина потрапляє в інший вимір.

З перших днів перебування серед вовків головна героїня розуміє, що людей тут сприймають за непотріб. Вона переживає згвалтування, побої, знущання, але кожен наступний випадок насилля все більше загартовує її. Єва бореться за своє життя, намагається чинити опір, часом приймає неправильні рішення, проте намагається вчитись на своїх помилках. Іноді її вчинки мене дратували, проте я розумію, що головна ціль Єви – повернення додому і задля цього вона готова прийняти правила Вовчого виміру.

Мені сподобалось як автор описала вовків. Здається, що зовні вони подібні на людей, але їм не властиві турбота, милосердя або навіть любов. Вони керуються звіриними інстинктами, швидкі, сильні, могутні, безжальні. В їхньому суспільстві панує патріархат. Вовчиці потрібні для продовження вовчого роду, а керують всім чоловіки.

Також своєрідною є мова вовків. Вони застосовують застарілі слова, і їхній діалект сприяє заглибленню в сюжет роману. Читати діалоги було легко, складнощів зі сприйняттям не виникало.

Фінал книжки для мене вийшов непередбачуваним і про такий фентезійний світ я ще точно не читала, тому цікаво як далі розвиватимуться події в наступних частинах трилогії.

Раджу спробувати ознайомитись з цим темним українським фентезі.”

Ознайомитися з цим твором й іншими можна за посиланням ТУТ

і ТУТ

Ви не можете копіювати текст